Yamaha Skyliner 125 - při zahřátí chcípá

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Yamaha Skyliner 125 - při zahřátí chcípá

Příspěvekod ekx » 08 led 2011, 18:57

Ahoj, mohl by někdo poradit kde by mohla být příčina zhasínání motoru při zahřátí? Začlo to dělat minulý týden ale už před tím měl vadnou spojku, myslel jsem, že to bude tím, protože po nastartování se okamžitě roztáčelo kolo a pořád měl tendence jet... ne moc, při zatížení (jezdcem) bylo jen nepatrně znát, že má tendence jet a otáčkama to nebylo ty jsou seštelovány dobře, problém nastal právě před pár dny když jsem nastartoval, nechal trochu zahřát pak ho shodil ze stojanu a v momentě co jsem brzdou zastavil samozřejmě zadní kolo chcíp a nešlo nastartovat až když motor zas prostyd, pak tedy nestartuji znovu, dojedu k pumpě a tam při zastavení zas chcíp. No nic vyměnil jsem spojku... byla už dost žalostná takže komlet ne jen pružiny. Po výměně spojky už byl problé odstraněn... ale jen se zdálo, že byl. Po nastartování už se kolo neprotáčelo vše v pohodě mohl jsem i zastavit a nechcípal ale jedu jedu a jak se dostala teplota k půlce začal chcípat zpomalovat až úplně vzdechnul a opět stejný problém, dokud nevychladne nejde natočit. Vyměnil jsem svíčku pro jistotu rovnou i fajfku, překontroloval jestli dává jiskru ale tam problém neni, ani příruba není prasklá, že by přisával vzduch :roll: Dík za rady
ekx

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2011, 18:34
Skútr / moto: Yamaha Skyliner/ Ducati 750SS

Re: Yamaha Skyliner 125 - při zahřátí chcípá

Příspěvekod sedli » 08 led 2011, 22:09

Zkus zkontrolovat sytič, jestli nezůstává otevřenej a motor se pak nedusí. Nebo se hned po chcípnutí podívej na svíčku jestli je mokrá nebo opak suchá a podle toho ti pak lidi dál poradí
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Yamaha Skyliner 125 - při zahřátí chcípá

Příspěvekod ekx » 09 led 2011, 12:13

ok jdu na to, dík za radu
ekx

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2011, 18:34
Skútr / moto: Yamaha Skyliner/ Ducati 750SS

Re: Yamaha Skyliner 125 - při zahřátí chcípá

Příspěvekod bartman » 19 čer 2013, 05:32

Zdravím mam stejny problém akorát mam piaggio typhoon r.v.99. Mohu se zeptat jak to dopadlo nebo poradit co s tim delat??? Taky jsem menil celou hnaci soupravu a navíc valec i s pistem. Mam uplne stejny problém s tim ze i za studena nejede jak jezdil drive. dekuji za rady.
Uživatelský avatar
bartman

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 75
Registrován: 13 kvě 2011, 06:08
Bydliště: Pardubice
Skútr / moto: Yamaha versity 300


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků