Piaggio NRG Power 50 - nejde do otáček + kit 70

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Piaggio NRG Power 50 - nejde do otáček + kit 70

Příspěvekod Glenr » 03 bře 2015, 15:19

jen dotaz sic jsem se díval ale jsem slepej (asi) jak seřídím plovák a jak poznám že je plováková hladina správně?
Glenr

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 12 úno 2014, 16:58

Re: Piaggio NRG Power 50 - nejde do otáček + kit 70

Příspěvekod Mr.Voza » 03 bře 2015, 17:10

Záleží na karbecu. U některejch to ani štelovat nejde. U některejch třeba lehkým přihnutím plíšku, kterej ovládá jehlu ventilu přívodu benzínu, nebo přihnutím samotnýho plováku, aby jehla zavřela přívod benzínu dřív nebo dýl.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Piaggio NRG Power 50 - nejde do otáček + kit 70

Příspěvekod keybarbarosa » 18 dub 2015, 09:29

Zdarec, tak jsem se zase pustil do práce na skútru. A pořád řeším stejný problém tj. přechcaný motor.
Ale novinka je, že když mám v nádrži málo benzínu (cca deci), tak skutr normálně na brnknutí nastartuje na studeno, zahřeje se a točí do otáček - prostě normální stav jak by měl být. Ale když do nádrže doleju víc benzínu, tak v tu ranu mi začně do vzduchovýho filtru téct benzin a do klikovky taky.
Zkusím sem vložit odkaz na obrázky, abychom se nebavili jen nad textem.

Obrázek
takhle vypadá můj palivový kohout. Dva výstupy, ten v pravo beru jako podtlak a ten levý jako hlavní benzínovod.
2vjwegp.jpg


Tady nahoře vlevo (vedle vyražené dvanáctky na těle karburátoru) je podle mě podtlak a napravo je nezapojený přívod hlavního benzínovodu :)

Můžete někdo ověřit, že tohle zapojení je správně?

Díky za další tipy a rady.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
keybarbarosa

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2014, 07:38

Re: Piaggio NRG Power 50 - nejde do otáček + kit 70

Příspěvekod keybarbarosa » 30 dub 2015, 07:45

Tak jsem koupil nový podtlakový ventil a všechno je v pořádku. Skutr startuje na ťuknutí. Díky za rady všem zúčastněným - snad už budu řešit další věci a motor už pojede :).
keybarbarosa

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 29 říj 2014, 07:38

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků