Peugeot Looxor 150 - zamknuté sedlo

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Peugeot Looxor 150 - zamknuté sedlo

Příspěvekod Milan-L » 13 dub 2011, 21:39

Tak přátelé...HOTOVO!!! A díky všem za rady...když se na to kouknu zpětně, tak to vlastně bylo docela jednoduchý a přesně podle rady Pavla. Odstrojit, najít ten správný drát, připojit baterku a je to. Za tou spínací skříňkou moc prostoru na ruku není a ty dráty taky nemají moc velkou vůli na povytažení. Ten správný červený a "tlustý" káblik tam byl...tipnul ho kolega, co má garáž vedle. Já měl tedy představu (z neznalosti věci), že to bude fakt nějakej tlustší kabel...no proti tomu modrýmu vedle byl silnější, ale pořád asi tak, jako trochu silnější zvonkovej drát. Takže z mýho pohledu furt slabej. Vytáhnout ze spín.skříňky nešel, tak jsem ho trochu obnažil, dal na něj plus, minus na kostru a bylo. Začal blikat imobilizér a pak cvak, a sedlo bylo odemknutý. Super...aspoň jsem si to prohlídnul pod tím předním panelem, otřel to tam od prachu, a tak. Už je vše zas na svým místě a projížďka byla hned potom. Škoda, že se zas udělala taková zima. Tím že jsem ho přivezl v prosinci a ještě si to zkomplikoval tím sedlem, byla to vlastně první jízda. Dojmy dobrý...jede pěkně, plynule táhne, žádný cukání, všechno svítí a bliká....Přes startér naskočí hned, akorát chci jěště vyměnit olej (raději), kouknout na vzduchovej filtr a pořešit startování nožní pákou...to nějak nejde. Jde to do záběru tak ve 3 případech z deseti...asi nezapadne pastorek. Možná jen vyčistit?....Zkuste znovu poradit. Díky a zatím....MILAN
Milan-L

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 12 led 2011, 20:05
Skútr / moto: Peugeot Looxor 150

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník