Peugeot Kisbee 139qmb ,dochne, nesvieti a pod .

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Peugeot Kisbee 139qmb ,dochne, nesvieti a pod .

Příspěvekod Sinuhell » 08 dub 2015, 09:59

Zdravim , mam tento scooter uz 4 rok a stale je tam volaco zle .Chcel by som ho po zime rozbehnut a tak by som potreboval poradit .

Ked som ho startoval najskor nechel ist ,neslo donho palivo , po odpojeni hadicky z podtlakoveho ventilu tiekoll bendzin .. ked vytiekol asi liter tak prestal tiect a zacal fungovat normalne (tak neviem ci menit alebo nie ) . Ked uz skuter naskocil tak na volnobehu si vrni paradne ale akonahle pridam milimeter plynu zdochne . ak pridam menej tak sa velmi pomalicky rozbehne a dostane do otacok potom uz viac menej ide kym neklesnu otacky a znova ten isty problem . A po zime sa objavil novy problem :) disco svetlo to ani popisat neviem preto som to radsej natocil na videjko .Je tam pekne vidno ako ho dusi aj svetlo a nakonci ked zdochne to som len pridal plyn .(vsetky neduhy sa prejavuju na studenom aj zohriatom motore)



Cim by mohlo byt sposobene to kolisanie svetla ?? A az zvaraci efekt na ziarovke ?:)

Dakujem za kazdu radu uz po predu :)
Uživatelský avatar
Sinuhell

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 24 bře 2015, 19:41
Bydliště: Oscadnica , Slovakia
Skútr / moto: Peugeot Kisbee50 ,Honda PCX125

Re: Peugeot Kisbee 139qmb ,dochne, nesvieti a pod .

Příspěvekod stretavka » 08 dub 2015, 13:35

Problém s palivem - špatný podtlakový ventil nádrže (samovolně z něj nesmí benzín vytékat)
Problém se světlem - s největší pravděpodobností regulátor napětí, případně i zapalování
Každá náhoda se musí pečlivě připravit.....
Uživatelský avatar
stretavka

250+
 
Reputace: 317
Příspěvky: 496
Registrován: 21 črc 2011, 12:36
Bydliště: Budweiß
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 125/Honda Hornet 900
Tuning / úpravy: série

Re: Peugeot Kisbee 139qmb ,dochne, nesvieti a pod .

Příspěvekod Sinuhell » 08 dub 2015, 22:22

Dakujem, tAk skusim najskor vymenit ten regulator z podtlakovim a uvidim co to povie :)
Uživatelský avatar
Sinuhell

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 24 bře 2015, 19:41
Bydliště: Oscadnica , Slovakia
Skútr / moto: Peugeot Kisbee50 ,Honda PCX125


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků