Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Příspěvekod Venca k » 16 úno 2019, 17:51

Dobrý den.precetl jsem několik vláken a nenašel úplně co hledám.mam madisna 200 rok 2004 a přestal startovat.udelal jsem velkou údržbu vyměnil jsem rozvody,svíčka,oleje,a vyčistil karbec.mam tam walbro wvf.motor chytá studený hůř,když se ohřeje bez problémů.ale jde vytočit jen do 1/3.pri větším přidání se motor jako hltí,začne střílet do výfuku a občas i chcípne.koupil jsem i nové zapalko a cívku,problém přetrvává.tady jsem se dočetl že to může dělat vysoká hladina v plovakovce.pred tím jsem měl svíčku úplně černou.ted je méně černá a horní část kontaktu svíčky zůstává čistá.motor jde trošku víc do otacek,ale pořád ne na 100%.nevite někdo co se mohlo stát?.nějaký nápad?děkuji za jakou koliv radu.hledal jsem na karburátor opravnou sadu gumičky,trysky...karburátor je teď vyčištěny ultrazvukem.
Venca k

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2019, 23:50
Skútr / moto: Malaguti Madison 200

Re: Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Příspěvekod Dusan14 » 17 úno 2019, 19:42

Ihla je ovladana podtlakovou membranou? Kedy bola naposlefy menena?

Odoslané z STF-L09 pomocou Tapatalku
Dusan14

1000+
 
Reputace: 35
Příspěvky: 1129
Registrován: 09 bře 2014, 22:42
Skútr / moto: TGB Bullet 125

Re: Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Příspěvekod Venca k » 17 úno 2019, 20:15

Zatím mnenena nebyla.je v jednom místě zpukrela ale není děravá.a i když šoupátko prstem prizvednu moc se nic nestane.ale zjistil sem že to za studena vůbec nechytnete když nepřidam plyn aby akcelerační pumpička vstříkla benzín.strasne dlouho točí startér.a když povolim sytic a ppvytahnu jej motor běží od dost lépe.mozna je ten sytic ko.hodne se tu o tom píše že ty elektrické zlobi

-- 17 úno 2019, 19:16 --

A ještě skoro vůbec nereaguje šroubek na směs.podle návodu originál Piaggio jsem nastavil karbec.motor za studena nechyti
Venca k

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2019, 23:50
Skútr / moto: Malaguti Madison 200

Re: Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Příspěvekod Jetcat » 17 úno 2019, 21:30

Ahoj

mel jsem stejny problem pred probuzenim ze zimniho spanku.
Podle toho co pises bych to tipnul na sytic,ale mne pomohlo vytahnout svicku,ocistit dratenym kartacem a nekolikrat protocit motor bez svicky naprazdno at se vycisti komora.
Pak to chytlo napoprve,nechal jsem to brcet cca 15 min na volnobeh a az potom pridavat plyn,proste je to karburator a ta smes bude pri tehle teplote moc syta a svicka se bude zahlcovat.

Dej vedet jak pokracujes. :roll:
Jetcat

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 20 říj 2018, 18:49
Skútr / moto: Mallaguti RS 250
Tuning / úpravy: Carbon,zadni svitilny

Re: Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Příspěvekod Venca k » 17 úno 2019, 23:46

Už jsem na scootlandu objednal novy sytic.kdyz jsem dělal rozvody udělal jsem i komplet těsnění hlava,valec,Gufera na ventilech....vše jako nové.mam skoro 44t km mnel narok.uz ale začínám být nervní že pořád nejede.dam vědět až namontuju nový sytic jestli se posunu.diky moc za tip
Venca k

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2019, 23:50
Skútr / moto: Malaguti Madison 200

Re: Malaguti Madison 200 nejde do otacek

Příspěvekod Venca k » 19 úno 2019, 19:59

Sytic namontovany za studena chytá bez plynu,po zahřátí klesnou otáčky a běží jak má.jen stále nejde od půlky plynu vytočit.stale střílí do vyfuku.dnes jsem se všiml že je jako špička jehli ulomená.na netu ale nejsou žádné díly na walbro.zbyva asi jediné autorizovanej servis.
Venca k

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2019, 23:50
Skútr / moto: Malaguti Madison 200


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků