Karburátor

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Karburátor

Příspěvekod respekt.fr » 27 pro 2009, 21:37

nj rady ma pravdu . ale v me sade golovek mam aj spešl nastavec na svíci . :mrgreen:
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Karburátor

Příspěvekod sedli » 27 pro 2009, 22:11

jj rady díky moc, máš pravdu není tam vůbec místo na klíč a je to myslím ta 18 ka a gola sadou to taky neudělám, ten klíč si určitě seženu a díky aji za ten odkaz ke svíčkám

28.12. edit:
Tak jsem scoota svěřil do rukou profesionálům ze scootlandu, plovákem to nebylo, dozvěděl jsem se že na té jehla co uzavírá benzín má být na konci na špiče pražová část nebo kus gumy, já tam nic nemám...tak jsem jim to tam nechal, mají toho moc tak to bude někdy po novým roku, ale už jsem na to neměl nervy tak jsem rád že to bude spravený
Naposledy upravil KYBLOS dne 08 led 2014, 02:53, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Karburátor

Příspěvekod respekt.fr » 28 pro 2009, 14:57

jo tos udělal dobře ale asik to bude stat dosst :lol:
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Karburátor

Příspěvekod sedli » 28 pro 2009, 15:23

jo blbá jehlička a předpokládaná cena 600 docela palba...ta jejich hodinová taxa je dost vysoká

4.1.2010 edit:
Čau, tak už je to nuda a všechno se má ukončit když to má největší úspěch, takže končím seriál s problémem karbecu, závěrečná epizoda byla že jsem to dnes vyzvedl ze servisu a vy se konečně dozvíte co tomu bylo...karburátorem to nebylo vůbec, ten když už byl na brzdě mi seřídili, ale nad karbecem je u toho scoota plastová nádržka asi 3 deci ze které to jde podtlak.ventilem do karbecu, nahoře do nádobky vtíká bezníz, dole jde pryč a uprostřed je hadička která odvádí benzín když je nádobka plná, ta ale měla slabec konec a benzin nestačil odtíkat..takže ho šlo do karbecu moc a jehla to neudržela takovej tlak a šlo to ven přepadem. Takže po problému...strávil jsem nad tím 3 týdny a málem vytrhaný vlasy nervama a nakonec stačilo zaříznout hadičku...chcu poděkovat všem který mě radili a pomáhali to vyřešit...opět se potvrdilo že to zase byla pakárnička ale přijít na to....došlo se na to až na brzdě..tak ještě díky jednou všem za rady
Naposledy upravil KYBLOS dne 08 led 2014, 02:54, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Karburátor

Příspěvekod respekt.fr » 04 led 2010, 18:04

konečne taka blbost mno to se stava jinak ve scootlandu su borci mno :D

a diš to bylo na brzde kolik ti namněřili PS ?

a kolik tě to stalo ?
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Karburátor

Příspěvekod sedli » 04 led 2010, 18:06

Čus no oni to na té brzdě měli kvůli tomu aby zjistili jestli to bude dělat aby to jelo protože to nebudou projíždět v takové zimě venku a rovnou seřídili ale nezkoušli max.rychlost jen to testovali, to vytištění toho grafu jak ti to jede něco stojí zvlášť a mě je to jedno já vim kolik mi to jede a stálo mě to 450
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Karburátor

Příspěvekod respekt.fr » 04 led 2010, 18:12

450 to se da :wink:

PS sou koně
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 7 návštevníků