Honda SH125i 2013 - chcíplý motor

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Honda SH125i 2013 - chcíplý motor

Příspěvekod Beleg » 12 čer 2014, 13:35

medved.m píše:Pche, "téměř 100 stran"?
A co mají říkat chudáci PeCkaři (volna-diskuze-f27/honda-pcx-125-volna-diskuze-t2843.html)? :roll:

No to je tedy síla, podobný vlákno je z hlediska vyhledávání jakýhokoliv dříve řešenýho problému už opravdu naprosto k ničemu, člověku prostě nezbývá, než vložit dotaz na konec a doufat, že se na něj znalci nesesypou s tim, že tohle se už tady třikrát řešilo na stranách 121, 267 a 458. :) Jak to tady ale zatím pozoruju, místní komunita je mimořádně tolerantní a přátelská (pravý opak motorkari.cz, čest výjimkám), takže není třeba se podobných výčitek bát. Spíš je škoda, že nováčkovi zůstane ukrytá spousta různých užitečných rad a ověřených řešení závad, který by ho mohly zajímat, ale nikdy se k nim nedostane, protože pročítat vlákna o 50 a víc stránkách se prostě nikomu nechce. Ideální by bylo, kdyby na téma populárních modelů fungovaly 3 vlákna - 1) volná diskuze ("dneska jsem si koupil novej skútr xy a jsem z něj nadšenej"; "přemýšlím o nálepce s Batmanem, co vy na to?"; "dneska jsem byl na skútru poprvý v Krkonoších" atd.), 2) technický dotazy ("chcípá mi motor, co mám dělat?") a 3) samostatný, zamčený vlákno s jednim souhrnnym postem vytvořenym nějakym znalcem příslušnýho modelu, kde by byly vypsaný základní poruchy a jejich řešení, svolávací akce, údržba, tipy na ozkoušený příslušenství a náhradní díly apod. Rozdělení témat ve smyslu bodu 1) a 2) už tady třeba u toho PCXka funguje, splnit bod číslo 3) by byl samozřejmě největší problém, protože to je tuna práce pro někoho, kdo ten model perfektně zná a navíc má načtený ty ostatní nekonečný vlákna.

medved.m:

Tak samozřejmě... A navíc se mohou SHčkem důstojně přepravovat i osoby vyšší než 165 cm, aniž by přitom vypadaly jako medvěd na jednokolce v ruskym cirkuse. :twisted: :D
Uživatelský avatar
Beleg

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 10 dub 2014, 10:00
Skútr / moto: Honda SH 125i MY2013

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků