Gilera Nexus 125 - Autom. sytič + karburátor

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Gilera Nexus 125 - Autom. sytič + karburátor

Příspěvekod marekaero » 21 bře 2017, 10:20

nevítě někdo na jaký rozměr se má vysunout váleček aut. sytiče u karburátoru keihin cvek 30 u gilery nexuse 125 ?...v tech. manuálu je uveden pouze míra zasunutého a tj. 10mm.....mě se vysune na 13,3mm......a nevíte někdo základní nastavení tohoto karburátoru, v manuálu jsou pouze rozměry trysek, ale o jehle a bohatosti nic
marekaero

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 11 bře 2017, 15:03
Skútr / moto: Gilera Nexus 125

Re: Gilera Nexus 125 - Autom. sytič + karburátor

Příspěvekod marekaero » 26 bře 2017, 19:22

Tak sytič jsem dohledal, nastaveni karbecu taky, tak jsem ho rozebral vyčistil, vyfoukal a teď už to nechodí vůbec.....je to pořád bohaté, hulí to jak dvoutakt a obcas to blafne do vyfuku...ať nastavuju šroub bohatosti jak chci, mění se pouze otáčky ale hulí to pořád stejně a ještě lítají volnoběžné otáčky, chvilku to drží krásně volnoběh cca 1700 otáček najednou to padne na 1200 a pak se to buď vrátí zpět nebo chcípne.....má někdo nějaký tip, čím by to mohlo být, nebo nějaký kontakt na někoho v Praze kdo by na to juknul-setřídil
marekaero

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 11 bře 2017, 15:03
Skútr / moto: Gilera Nexus 125

Re: Gilera Nexus 125 - Autom. sytič + karburátor

Příspěvekod marekaero » 18 srp 2017, 14:16

předchozí problém vyřešen...nicméně mám tento problém.....při studeném startu, chytne hned, ale neběží ani na volnoběžné otáčky, pak vypíná sytič a otáčky klesnou někam k 1200-1400 v tuto chvíli začne rachtat řemen ve variátoru, stačí zvýšit otáčky k volnoběhu a přestane to, jak se ohřívá, tak rostou otáčky k volnoběhu a pak už běží normálně.....dělá to stejně jak na novej, tak starej sytič, karbec jsem rozebral a vyčistil, ale bez efektu.....neví někdo, co by to mohlo způsobovat ?
marekaero

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 11 bře 2017, 15:03
Skútr / moto: Gilera Nexus 125


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron