Cagiva City 50 2T - nemá výkon

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Cagiva City 50 2T - nemá výkon

Příspěvekod sinistre » 05 čer 2013, 22:54

Skůtr naskočí nadrc, krásně drží volnoběh, všechno v pořádku, ale z ničeho nic pár dní zpět se začal chovat divně. Na půl plynu jede jako obvykle, ale na plnej jakoby nic...rozjedu to na 45 tachometrových na půl plynu, dám plnej a skoro se nic nestane, jen to začně trochu hučet a vyšplhám se na 50...pár dní zpět dal skoro 70 a navíc šlo poznat, že jde za plným plynem...kopce, co jsem jezdil na 50 tacho se teď šplhám 30tkou. Z kopce nechce jet ani těch 70. Svíčka ukázkově opálená, karbec čistej, spotřeba se trochu zvýšila.
Co to může být?
Uživatelský avatar
sinistre

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 409
Registrován: 08 zář 2012, 21:40
Skútr / moto: Cagiva City 50
Tuning / úpravy: multivar

Re: Cagiva City 50 2T - nemá výkon

Příspěvekod jackm » 05 čer 2013, 23:35

Přídřený píst, horší komprese motoru. No a nebo to mají za sebou válečky ve variátoru a kontrastní pružina, ale to spíš bude něco s motorem, když je palivová cesta ok.
jackm

750+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 752
Registrován: 12 zář 2011, 21:11

Re: Cagiva City 50 2T - nemá výkon

Příspěvekod sinistre » 06 čer 2013, 00:23

Volnoběh hladkej, chytá na drc i za studena...jede normálně, jen ten plnej plyn nefunguje...ale na stojanu s kolem ve vzduchu toci az az
Myslím, že kdyby nebyla komprese, za studena by se mu moc nechtělo
Uživatelský avatar
sinistre

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 409
Registrován: 08 zář 2012, 21:40
Skútr / moto: Cagiva City 50
Tuning / úpravy: multivar

Re: Cagiva City 50 2T - nemá výkon

Příspěvekod Krikri-K1 » 06 čer 2013, 00:48

Zkus projít kontakty od CDI jestli to není někde v elektrice. Ted jsem řešil to same jak popisuješ. Akorát me to ještě cukalo. Zjistil jsem rozežraný spoj pod nádrži od kyseliny z baterky co mi nedávno trochu odtekla :-)
Uživatelský avatar
Krikri-K1

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 203
Registrován: 06 zář 2012, 15:35
Bydliště: Zábřeh
Skútr / moto: Gilera DNA 125
Tuning / úpravy: Něco by se našlo :-D

Re: Cagiva City 50 2T - nemá výkon

Příspěvekod sinistre » 07 čer 2013, 21:20

Školácká chyba...skůtr do šroubku rozebranej, nikde nic, tak jsem to nechal být a jel se projet. Zastavil jsem se na benzince, že dofouknu gumy a byl tam pokaženej kompresor, takže mi vypustil zadní gumu a zahlásil error...musel jsem dojet na druhou benzínku ve městě (1km) a všimnul jsem si, že to jede úplně hrozně...na druhé benzině jsem tedy gumy dofouknul tak jak praví servisní manuál a ejhle (dřív se mi to zdálo moc našutr, tak jsem dával míň)...při odjezdu odpich jako dřív, rychlost se vrátila k pánečkovi, no prostě kouzlo.
Budiž to ponaučením...správné huštění přidá koníky.
Uživatelský avatar
sinistre

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 409
Registrován: 08 zář 2012, 21:40
Skútr / moto: Cagiva City 50
Tuning / úpravy: multivar


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků