Aprilia SR 50 DiTech - na volnoběh chcípne

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Aprilia SR 50 DiTech - na volnoběh chcípne

Příspěvekod dips.. » 18 bře 2010, 21:16

Ahoj
chtěl jsem se zde obrátit pro radu, zakoupil jsem si ojetý skutr Aprilia SR 50 DiTech rok 2001 "převrtaný" na 70 ccm (najeto 20tis) jede perfektně, startuje taky dobře, ale pokud ho nechám na volnoběh motor zhasne opětovně chytne napoprvé,ale jak pustim plyn zhasne je to při popojizdeni v zácpě nebo na křižovatce velmi nepříjemné předpokládám, že je to nějaká "hloupost", ale raději se zeptám zde třeba někdo poradí :-) nemůže to být svíčkou? nebo třeba špatný filtr? děkuji za každou radu.
P.S. mám ho 3 týdny benzín tam byl dolejval jsem jen za 70 kč a ujel na to 20 km podlemě by benzín neměl být zvodnatělej, a jeětě když je skutr nastartovanej a zapnuta světla poblikavá světlo a budíky
dips..

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 18 bře 2010, 21:03
Skútr / moto: Aprilia SR 50 DiTech
Tuning / úpravy: ladák, předělaná na 70 ccm

Re: Aprilia SR 50 DiTech - na volnoběh chcípne

Příspěvekod DiNozzo » 16 srp 2010, 19:01

Cau, to s tema svetlama je normal, ale s tim chcipanim si zvys volnobezny otacky a bude to ok
Uživatelský avatar
DiNozzo

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 29 črc 2010, 23:29
Bydliště: Těšany ( Brno-venkov) cca 20km od brna
Skútr / moto: CPI Oliver
Tuning / úpravy: 70cc Malossi, ladacek, kontraska, pruzinky, vzduch.filtra a kevl. remen na dalsi veci ZATIM nejsou prachy (ale max 95km/h)


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron