Aprilia Atlantic 500 Sprint - starty, maximálka

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Aprilia Atlantic 500 Sprint - starty, maximálka

Příspěvekod KristensenJ » 21 říj 2012, 21:34

čauvec lidi, dokážete mě někdo poradit? Mám 500Sprint, celou dobu jezdil nádherně, všechno bez problémů a teď poslední 3 měsíce je po pohodě, ráno chytá tak na třetí-čtvrtej pokus, to by nebylo tak hrozný ale jede maximálně 135-140 a nejde na plný výkon, když budu pomalu přidávat tak až do třičtvrtě plynu jede v pohodě ale když chce člověk někde zmizet s křižovatky nebo předjet náklaďák tak jakmile to otevřu do plnýho plynu tak první dvě tři vteřiny zareaguje jako že vystřelí jak raketa jenže po těch vteřinách normálně uvadne a zabírá trhavě a stačí jen hebounce ubrat a zase začne utikat téměř tak jak má, nejvíc to je cítit proti kopci. Kontroloval jsem akorát vzduchovej filtr, těsnost sacího potrubí, svíčku, ventilovou vůli a stav řemenu a válečků a všechno je v cajku, tak jsem takovej docela vedle jak ta jedle co by s tím mohlo být? Dík za odpovědi.
KristensenJ

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 21 říj 2012, 21:20
Skútr / moto: Atlantic 500 Sprint

Re: Aprilia Atlantic 500 Sprint - starty, maximálka

Příspěvekod foky » 21 říj 2012, 22:58

Ahoj,
pravděpodobně něco ohledně benzínu a jeho dopravy do vstřiku.

Burgmany 400 trápí podobně se projevující závada, která je způsobená ucpaným čerpadlem.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Aprilia Atlantic 500 Sprint - starty, maximálka

Příspěvekod KristensenJ » 07 lis 2012, 20:03

čauvec tak vřele děkuji za odpověď to je asi jedinný co se přez internet dá udělat, protože jsi měl pravdu ale nebylo ucpané čerpadlo v nádrži ale palivový filtr který je s ním společně v nádrži v sestavě ještě s plovákem, to co jsem z filtru vylil posléze vyfoukal a vypláchnul tak tomu jsem teda nevěřil, nikdy jsem se s tím nesetkal a nebo jsem někde natočil nějakou sračku, normálně z toho filtru vylítalo něco jako saze rozmočený v benzínu, černý jak uhel a benzín taky černej ale jen ten co byl ve filtru, v nádrži to je krásně čistý. Všechno vypucované vypláchnuté vyčištěné a skůtr šlape jak za mlada, konečně zase z něj mám radost, opravdu moooooooooc děkuji :wink:
KristensenJ

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 21 říj 2012, 21:20
Skútr / moto: Atlantic 500 Sprint


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků