Ako si Top-ovať vlastný prispevok?

Pokud máte s fórem nějaké potíže, pište zde.

Re: Ako si Top-ovať vlastný prispevok?

Příspěvekod medved.m » 05 úno 2016, 16:20

A když se tady takovejch magorů najde ŠEST,
tak bude o TOP-FIVE docela bitva :mrgreen:
Jinak nic proti návrhu moto.jokera: proč neudělat placenou službu a skutrforu trochu nepomoci.

Mimochodem, tohle téma je TOP už půl dne a zadarmo!
(Akorát že JRM66 se asi ptal kvůli jinému...)
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Ako si Top-ovať vlastný prispevok?

Příspěvekod HonzaR » 05 úno 2016, 18:47

Za mně: Když otevřu SF, mám nastaveny nové příspěvky. Tedy vidím všechna aktualizovaná vlákna od mé poslední návštěvy. Sroluju je a na co chci, tak se podívám/odpovím. Předpokládám, že takhle to má i většina z nás. Tedy každý nově příchozí uvidí nové téma "nahoře", resp. v seznamu nových/aktualizovaných vláken. Zmíněné topování potom imho nemá význam.
z ho*na bič neupleteš...
Uživatelský avatar
HonzaR

1500+
 
Reputace: 218
Příspěvky: 1859
Registrován: 15 srp 2011, 11:07
Bydliště: Praha 16
Skútr / moto: Suzuki V-Strom 800 /SE

Re: Ako si Top-ovať vlastný prispevok?

Příspěvekod JRM66 » 05 úno 2016, 18:51

Mr.Voza píše:Napadá mě zkusit tohle - až Tvoje téma "spadne pod čáru", tak si na něj sám pošli odpověď, třeba jenom jedno písmenko, a tím bude zase TOP. Až znova "spadne pod čáru", tak smaž ten poslední příspěvek (ten jednopísmenkovej) a napiš ho znova, zase třeba jenom jedno písmenko - tím bude téma zase na chvíli TOP. Nevím jestli to funguje, ani to nebudu zkoušet, jen mě tahle možnost napadla. A až to tady budou praktikovat všichni, tak se z toho poserou, jak se budou předhánět, aby bylo právě to jejich téma FOREVER TOP.

Jinak naprosto souhlasím s nápadem, co napsal Moto.joker.
Práve že to tak nefunguje, inač by toto vlakno neexistovalo, ed si odpoviem na vlastný tak sa mi to automaticky priradi k tomu poslednemú. Zaplatenie si prispevku na pár dni prečo nie, :wink: nemám s tým problém pokiaľ to bude v normále, povedzme že napr. 10kč na deň by nebolo až také zle. :idea:

-- 05 úno 2016, 17:59 --

HonzaR píše:Za mně: Když otevřu SF, mám nastaveny nové příspěvky. Tedy vidím všechna aktualizovaná vlákna od mé poslední návštěvy. Sroluju je a na co chci, tak se podívám/odpovím. Předpokládám, že takhle to má i většina z nás. Tedy každý nově příchozí uvidí nové téma "nahoře", resp. v seznamu nových/aktualizovaných vláken. Zmíněné topování potom imho nemá význam.
No ja tam stale vidim iba 4-5 nové príspevky, ale to bude asi tým že som na fore aj 4-5x denne tak to možno nevidím ako niektorý čo sem prídu raz za deň! :oops: Ps: na fore som ešte len pár mesiacov tak ešte všetke finesi ako to funguje dobré neovládam tak poprosim trocha o zľutovanie :oops: myslel som to iba v dobrom a nie aby som to prasprosto zneužival! Za pochopenie dakujem a sľubujem že sa trocha stíšim, no dokedy to vydržím to sam neviem! :lol:
MOTO: BMW R 850R.95tkm, teraz 105tkm Piaggio Liberty 125 m.02 Maslová metla. cca. 45tkm teraz cca.65tkm Beverly 250 RST-ie 04 silver Italka.kauf.27tkm, aktuál 50tkm Dalšie BV250-300ie Tourer čierna z CZ teraz už white pearl 566. Viva Piaggio! BV 350 ST
JRM66

500+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 725
Registrován: 08 říj 2015, 18:22
Bydliště: Totalitna EU. v panelaku zatiaľ
Skútr / moto: BV RST 250ie BV-300 Tourer BV-350 ST
Tuning / úpravy: Vymenena pôvodna brzdova kvapalina!

Předchozí

Zpět na Technické problémy na fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků