Kymco X Town polepy

Diskuze o stylingu skútrů. Úpravy vzhledu. Plasty, lak, světla, hudba,...

Kymco X Town polepy

Příspěvekod Jůra » 22 kvě 2018, 16:25

Ahoj, zvažuji koupě nového Kymco X Twown 300. Ten se ale nyní nabízí jen v bílé nebo modré barvě. Né že by nebyl pěkný, ale chtěl by možná ještě trošku vyzdobit - polepy, rámečky a pod. Nemáte prosím tip, na e-shop nebo někoho, kdo něco takového nabízí? Projel jsem net - moto polepy a pod. e-bay i aliexpress, ale nic konkrétního jsem nenašel, resp. nic pro Kymco X Town.

Díky
Jůra

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 22 kvě 2018, 15:36


Re: Kymco X Town polepy

Příspěvekod josuk » 23 kvě 2018, 09:43

btw: zrovna kymca jsou značkama polepená až nechutně..navíc originály nejsou nic moc, všechno plast, žádný kov. Jsem naopak značky, co šly, a "přemoudřelé" návody z EU občas pracně sundaval..
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1409
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a letní Xciting 400
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Kymco X Town polepy

Příspěvekod Jůra » 23 kvě 2018, 13:39

Ahojte, díky za tipy. Pořádně to ještě projdu. Já měl na mysli něco takového: https://www.ebay.com/itm/STICKERS-KIT-D ... 3008962314

Což mi připadá ještě decentní, jenom styling ale nepřeplácané nápisy. Mně právě X Town v bílé a modré barvě připadá suchý. Viděl jsem modely ve stříbře nebo černé barvě, kdy dostává dosti agresivnější design (alespoň dle mého názoru - vkus se může lyšit). Nejsem přiznivcem přeplácanosti - hromada nápisů apod. Jen zkrátka trošku líp vystylovat.

Ješětě jednou dík.

Ať to jezdí ;-)
Jůra

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 22 kvě 2018, 15:36


Zpět na Styling

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník