Výlet na zámek Napajedla a Vizovice – 4.5.2014

Fotogalerie a videa ze společných akcí, srazů a vyjížďek.
Pravidla fóra
Umístěním obsahu na toto fórum strvzujete, že jste jeho autorem a prohlašuje provozovateli, že umístěním a zpřístupněním takového obsahu prostřednictvím tohoto fóra nebudou neoprávněně zasažena autorská práva třetích osob ani jiná práva a oprávněné zájmy třetích osob (např. právo na ochranu osobnosti fyzických osob) a nebudou porušeny obecně závazné právní předpisy.

Výlet na zámek Napajedla a Vizovice – 4.5.2014

Příspěvekod petr311 » 08 kvě 2014, 21:28

V neděli 4. května 2014 jsem vyrazil se svým skútrem na další výlet. Tentokrát se ke mě přidali kamarádi ze Skutrfora, takže alespoň část trasy, kterou jsem naplánoval, jsme absolvovali na cca pěti skútrech a v šesti lidech. Naplánoval jsem trasu: Lipník nad Bečvou, Přerov, Otrokovice, Napajedla, Vizovice, Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník. Celkem jsem na tomto výletě najel 150 km.

Z Lipníku n. B. jsem odjížděl sám, směr Přerov, kde na benzince Lukoil byl další sraz účastníků ze směru od Olomouce. Se značným zpožděním jsme nakonec odjížděli z Přerova v počtu 4 skútry. Přidali se ke mě mepa, martyD s manželkou a AlesM.

Vyrazili jsme směrem na Otrokovice, kde se ještě přidal mirsil. Takže k zámku v Napajedlech jsme dorazili v konečném počtu 6 lidí na pěti skútrech, což považuji za docela úspěch vzhledem k tomu, jak velký problém bývá dát dohromady nějakou partu na výlet tady na Střední Moravě :-).

Dali jsme si prohlídku zámku v Napajedlech, který je poměrně rozsáhlý, ovšem veřejnosti je přístupná pouze malá část. V přízemí se nachází kavárna, kde je možné si dát kávu nebo nějakou sladkou specialitu. V čase naši návštěvy tam už bohužel moc dobrot neměli, prý už vše vyprodali :-(. Tak po prohlídce zámku si zde dali kafe MartyD s manželkou, kteří se z časových důvodů od nás odpojili a vraceli se zpět domů. My ostatní jsme si ještě v rychlosti prohlédli přilehlý zámecký park a dál jsme pokračovali do Vizovic také na zámek. Ještě doplním cenu vstupného na zámek Napajedla - plně vstupné je 100Kč. Dost mě zamrzelo striktní zákaz natáčení i focení, a to v celém areálu, takže já jakožto reportér jsem si tam moc neužil :D. Nicméně alespoň venku jsem potají stihl pár záběrů, zbytek ať si nechají, soukromníci jedni :D :D.

Vzhledem k velkému zpoždění, které jsme nabrali v Přerově, jsme dorazili na zámek Vizovice těsně před zavíračkou, takže prohlídku zámku jsme již nestihli. Takže jsme si alespoň prohlédli část poměrně rozsáhlého zámeckého parku, no a po nezbytném zdokumentování jsme dnešní výlet uzavřeli v zámecké restauraci, která se nachází přímo naproti zámku. Zde jsme si dali malé občerstvení, večeři, kdo co chtěl :D, poklábosili, no a pak vyrazili na závěrečnou trasu dnešního výletu, směrem na Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice a Lipník, kde jsme se rozdělili a každý pokračoval svou cestou domů.

Dnešní výlet hodnotím jako celkem zdařilý, jsem rád že se nás tolik sešlo, příště nás může být ještě vice, pokud se přidáte i vy :-). Potěšilo také, že s námi alespoň část trasy jela žena, možná i díky tomu se mi podaří zlanařit moji polovičku, aby jezdila na výlety se mnou, aby výlety na skútrech nebyly jen čistě pánskou záležitostí. :D.

Takže děkuji všem, kteří se zúčastnili dnešního výletu a budu se těšit na další akce. Pokud se vám líbí mé výlety, můžete se příště přidat i vy :-).

Fotogalerie na Facebooku

A také trocha videa:
4/2013 - 4/2014 - KYMCO Agility City 125/9.450km
3/2014 - 3/2015 - Piaggio Beverly 125ie/16.000km
3/2015 - 5/2018 - Piaggio MP3 500LT Sport/42.900km
5/2017 - 8/2019 - YAMAHA X-MAX 125/19.700km
6/2018 - 7/2022 - YAMAHA X-MAX 400/37.000km
8/2019 - X-MAX 300
Uživatelský avatar
petr311

1000+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 1119
Registrován: 24 dub 2013, 21:42
Bydliště: Lipník nad Bečvou
Skútr / moto: YAMAHA X-MAX 400 ABS 2018 / YAMAHA X-Max 300 ABS
Tuning / úpravy: X-Max 400: zadní nosič kufru Yamaha + zadní kufr Yamaha 50 l s opěrkou pro spolujezdce, držák telefonu (GPS) - na střed řídítek, velké plexi Puig kouřové, brašna pod přístrojový panel Yamaha

Re: Výlet na zámek Napajedla a Vizovice – 4.5.2014

Příspěvekod mirsil » 09 kvě 2014, 12:40

Profil motorkari.cz / Montážní návody / Rajče / Youtube / 739 226 818 WhatsApp Mirek
Uživatelský avatar
mirsil

1500+
 
Reputace: 222
Příspěvky: 1828
Registrován: 24 úno 2008, 08:07
Bydliště: Zahnašovice ZL
Skútr / moto: SB 650 K9 exe. Do 11/2011 Malaguti Madison 150
Tuning / úpravy: V profilu motorkari.cz


Zpět na Srazy a vyjížďky

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron