P: Honda S-Wing 125 r.v. 2010, ABS, TOP Stav

V této sekci můžete zvěřejnit zdarma svůj inzerát týkající se skútrů.
Prodej označujte písmenem "P" před názvem tématu, koupi písmenem "K".
Např. "P: Piaggio NRG 50"
Pravidla fóra
Všehny témata, které mají datum posledního shlédnutí starší než 90 dní jsou automaticky promazávána.

Své inzeráty můžete aktualizovat zasláním krátké zprávy ve svém inzerátu, avšak povolený interval pro obnovení je 1x týdně. Při porušení tohoto pravidla se vystavujete riziku smazání vašeho inzerátu.

Do nadpisu inzerátu (kolonka předmět) vložte vždy prosím na začátek písmena:
P: pokud věco prodáváte
K: pokud věc chcete koupit

Např:
P: Piaggio NRG 50
K: Integrální helmu, vel. "M"

P: Honda S-Wing 125 r.v. 2010, ABS, TOP Stav

Příspěvekod Sharanista » 18 říj 2017, 21:50

Prodám Hondu S-Wing 125 r.v. 2010 ABS. Hondu jsem pořídil v srpnu 2016 po jediném majiteli z Německa, který s ní za necelých 6 let najezdil 7600 km. Kilometry klidně garantuji do smlouvy. On těm km odpovídá i samotný stav skútru. Je udržovaný opečovávaný. Veškerý servis a údržbu co jsem na něm dělal já lze dohledat v sekci deník v mém profilu i včetně FOTO. Fotografie jsou v mémo profilu v sekci galerie na motorkářích. Já jsem s ním za ten necelý rok a čtvrt najel něco málo přes 4000 km. Jediné co jsem na něm dělal za servis, který byl tzv. nad rámec, byla výměna gufera a oleje v předních teleskopech, protože 1 gufero přestalo těsnit. Je to opravdu velice zachovalý kousek. Nutno vidět a svézt se. Ke skútru je prodloužené cestovní plexi GIVI + originální plexi honda. Na prodej nespěchám a cena je pevná, protože si myslím, že S-Wingů v tomto stavu a s těmito kilometry moc není. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Prodávám z důvodu, že si na jaře budu rozšiřovat ŘP a pořídím si něco silnějšího. Prodávám bez plotny a topcase GIVI.

CENA pevná: 50 000 ,- Kč - vím co a v jakém stavu prodávám

Tel: 607 241 677
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
profil na motorkáři.cz: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=108412
Honda S-WING 125 ABS, r.v.2010 (při koupi stav tacho 7610 km)
Obrázek
Sharanista

25+

Reputace: 3
Skútr / moto: Honda S-WING 125, ABS, r.v.2010, kufr GIVI V46
Tuning / úpravy: prodloužené plexi GIVI(+250 mm), 12V zásuvka, digit. voltmetr, topcase GIVI V46N, slidery Dr.Pulley SR2015/6-11 gr.

Zpět na Skútry, motorky, ATV...

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek