14. Skůtr šňůra 2017

Celorepublikový sraz pro skútříkáře a jejich fandy.
Více na www.skutrsnura.cz

14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod Pavel » 06 čer 2017, 19:53

14. Šňůra 2017

Termín 14. celorepublikového srazu všech skútrařů a skútříkářů byl stanoven na 10. 6. 2017

V sobotu 10. 6. 2017 se uskuteční již 14. Skútr Šňůra.

Letošní ročník je opět záležitostí odpočinkovou, která je směřována do pohodového srazu všech majitelů skútrů. Již tradičně se srazíme na parkovišti v ulici Na Mlejnku v Praze 4 - Bráníku.

Co se bude dít v místě srazu:
V čase od 07:00 do 09:00 se budeme shromažďovat na tomto parkovišti. Tento čas je určen pro shromáždění, bez registrace účastníků, pro hromadné poučení účastníků o bezpečnosti a pravidlech jízdy v koloně a dále pro poskytování dalších informacích o průjezdu Prahou a oklolními městy. Účastníci mají dostatek času pro doplnění paliva u blízké čerpací stanice. Letos bude šňůra startovat už v 09:00 hodin ráno.

Plánované zastávky Skútr Šňůry:
Jedinou zastávkou na odpočinek a dotankování bude na čerpací stanici - Davle VS Petrol. Toto naleznete v mapovém itirináři níže.

Časový rozvrh:
Základní sraz Na Mlejnku od 07:00
Plánovaný výjezd v 09:00
Zastávka na dotankování - Davle VS Petrol
Příjezd Nová Rabyně cca 11:15

Průjezd Praha:
GPS srazu: 50°02'03.8"N 14°24'36.2"E - ulice Na Mlejnku


Plán jízdy Skútr Šňůra:
Parkoviště NA Mlejnku, Ke Krči, Modřanská, Podolské nábřeží, Rašínovo nábřeží, Masarykovo nábřeží, Smetanovo nábřeží, Křížovnická, Mánesův most, Klárov, Chodkova, Badeniho, Milady Horákové, Veletržní, Hlávkův most, Wilsonova, Václavské náměstí, Mezibranská, Skolská, Nuselský most, Na Pankráci, Na Strži, Jeremenkova, Modřanská, a dále směr Komořany – Zbraslav, Výjezd směr Davle – Slapská přehrada – Nová Rabyně -CÍL
Trasa v mapách GOOGLE

Jako vždy je pro nás velice důležitá účast a tím i podpora komunity skútrařů. Za nejdůležitější část srazu považujeme především spanilou jízdu, která bude jako vždy doprovázena motorizovanou jednotkou POLICIE a již dobře organizovanými stavěči z našich řad. Každý účastník této akce má tedy možnost prezentovat komunitu skútrařů v městském provozu a vyzvednout nechvalně prezentovanou pověst nás, motorkářů...

Spanilá jízda
09:00 - 11:30 (může být pozměněn) V 09:00 vyrazíme na oficiální průjezd hlavním městem. Kolona skútříkářů se předem poučí jak se mají chovat a za tímto účelem bude poskládána standardním způsobem - malé obsahy vpředu, velké obsahy vzadu! Tímto prosíme všechny účastníky, aby si osvojili pravidla jízdy ve skupině. Při nedodržení těchto pravidel bude účastník z bezpečnostních důvodů okamžitě z kolony vyloučen!
Cíl akce - kemp Nová Rabyně:

Cíl trasy a závěr akce Skútr Šňůra je plánován v kempu Nová Rabyně, kde se účastníci můžou ihned po příjezdu ubytovat a najít si své místečko pro pohodové odpoledne. Připravené budou oblíbené pochutiny na grilu, alkoholické i nealkoholické pivečko a drinky. V průběhu odpoledních hodin budou bude prostor i na dobrovolné soutěže pro pobavení účastníků s nočním završením v plážovém klubu Egypt. Soutěže se ale v letošním ročníku budou pořádat dobrovolnou formou. Znamená to, že staří ostřílení účastníci, kteří znají průběh dne na Rabyni, si můžou po dohodě s DJ půjčit zvukové zařízení a naplánovat tak na odpoledne několik soutěží a nenechat toto jak bylo ve třinácti řočnících na pořadatelích. Fantazii se meze nekladou! Věříme, že se zábava vydaří a že si z odpoledne odneseme spoustu krásných zážitků, o večerním programu v Plážovém baru Egypt se raději zmiňovat nebudu :-). Pro účastníky akce je automaticky přístupná pláž a okolní občerstvení. Pokud se z jakéhokoliv důvodu plážový program neuskuteční, budeme moci alespoň v klidu vstřebávat spanilou jízdu :)

Ubytování v kempu:
Standardně si můžou účastníci srazu vybrat ubytování.
Objednání pokojů (předem) v místě akce (parkování skútrů před ubykací) - dostupnost a ceny pokojů
Pronájem placů pro vlastní stany ( parkování skútrů u/ve stanu ) - ceny
Pod širákem - na vlastní uvážení účastníků
Platby a ceny pro účastníky:
Vstupné a ani jiné poplatky se nevybírají!
Partneři akce - sponzoři
Mr.Braun coffe

Poučení na závěr
Důrazně žádáme všechny účastníky, ať si pečlivě prostudují pravidla jízdy ve skupině. Díky velikému nárustu stopětadvacítek předpokládáme na srazu spoustu nováčků. Nováčci, tato akce je pořádána pro všechny a jejím cílem je poukázat na vysoký nárůst nás skútříkářů ve městech a v ulicích. Pamatujte! jak se budeme chovat my, tak se k nám budou chovat i plechovkáři! Ukažme všem, že jsme zde a že s námi musí počítat!

Další informace budou průběžně doplňovány. Případné dotazy a náměty můžete směrovat na oficiální email organizátorům: info@skutrsnura.cz
Naposledy upravil Pavel dne 09 čer 2017, 08:07, celkově upraveno 2
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 446
Registrován: 03 říj 2006, 22:59
Bydliště: Praha

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod Bostav » 06 čer 2017, 20:43

Co to je za prapodivné kecy ???
"Letošní ročník již mnohé nepřekvapí. Jelikož jsme minulý ročník pojali velice honsně na Pražském výstavišti, letos trochu přibrzdíme uděláme spíše odpočinkovou záležitost a vyhovíme tímto Pražským, ale i mimopražským účastníkům."

Loni jsem také byl, ale fakt to nebylo na výstavišti :D

Spíš je to naopak, loni se slibovalo, že to letos bude vééékláááá pecka a že se máme na co těšit.
Osobně se těším na průjezd Prahou, to je velký zážitek a stačí mi to.

Nebyl tento příspěvek napsán CTRL+C , CTRL+V - edit. ?
Bylo: Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Kymco Super 8 2010, Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Nyní: Honda Forza 125ccm , 2018, Matt Carnelian Red Metallic
Uživatelský avatar
Bostav

750+
 
Reputace: 126
Příspěvky: 913
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod tomkob1980 » 07 čer 2017, 06:35

Celý příspěvek je evidentně zkopírovaný, změněny jsou pouze časové údaje. Škoda že si to Pavel po sobě ani nepřečte. Vím, že pořádat takový sraz není žádná legrace, ale mám obavu, že tyto "odpočinkové záležitosti" jsou předzvěstí špatného konce. Je to škoda, protože akce má tradici. Letos do Prahy nejspíš zase přijedu, ale na Novou Rabyni už nepojedu. Loni se po hodině všichni rozutekli a nikdo tam nezůstal. Nějaký program by to chtělo...
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 252
Registrován: 22 dub 2011, 21:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400, Yamaha MT 09 Tracer

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod crhy » 07 čer 2017, 07:15

Rád by jsem přijel pokecat na Mlejnek, ale stejně jako kolega o příspěvek výše, tak na Rabyňi nejedu. Není tam kromě dobré mražené pizzy pro mě vůbec nic zajímavého, trasa je taktéž z větší části nezajímavá. Průjezd Prahou jsem si také několikrát odbyl a proto ani ten nepojedu. Pro nováčky je samozřejmě průjezd Prahou super.
Rád vás opět po roce uvidím.
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 413
Příspěvky: 3092
Registrován: 29 kvě 2009, 19:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod Pavel » 08 čer 2017, 21:58

Bostav píše:Co to je za prapodivné kecy ???
"Letošní ročník již mnohé nepřekvapí. Jelikož jsme minulý ročník pojali velice honsně na Pražském výstavišti, letos trochu přibrzdíme uděláme spíše odpočinkovou záležitost a vyhovíme tímto Pražským, ale i mimopražským účastníkům."

Loni jsem také byl, ale fakt to nebylo na výstavišti :D

Spíš je to naopak, loni se slibovalo, že to letos bude vééékláááá pecka a že se máme na co těšit.
Osobně se těším na průjezd Prahou, to je velký zážitek a stačí mi to.

Nebyl tento příspěvek napsán CTRL+C , CTRL+V - edit. ?


Zabloudil se text bez upravení;)

-- 08 čer 2017, 23:07 --

tomkob1980 píše:Celý příspěvek je evidentně zkopírovaný, změněny jsou pouze časové údaje. Škoda že si to Pavel po sobě ani nepřečte. Vím, že pořádat takový sraz není žádná legrace, ale mám obavu, že tyto "odpočinkové záležitosti" jsou předzvěstí špatného konce. Je to škoda, protože akce má tradici. Letos do Prahy nejspíš zase přijedu, ale na Novou Rabyni už nepojedu. Loni se po hodině všichni rozutekli a nikdo tam nezůstal. Nějaký program by to chtělo...


Chtělo by to, ale bohužel se program ujal pouze v prvních ročnících. Výstaviště byla jedna s posledních kapek a velkého ponaučení. Celá tato akce je věnována Šňůře a podpoře komunitě. Nebráníme se ale organizaci jakéhokoliv programu z řad účastníků, ale 13 let nikdo takový nebyl.
Zůstaneme tedy u projížďky, která je zároveň prezentací vás, účastníků a to je na celé akci to nej;)
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 446
Registrován: 03 říj 2006, 22:59
Bydliště: Praha

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod sigi » 08 čer 2017, 23:23

Nechci vám do toho kecat,ale musím....Jak je možné,že skutršnura která jede už tak dlouho skoro zaniká a jak je možný že sraz "Po Valašsku na skutru" který tak dlouho nejede, doslova skutršnuru přeskočil...??? Jak je to možný??? Je to jednoduchý...at jedete na jakýkoli sraz jedete si ho užít a to na Valašsku je v plné míře.Proč to nemuže jít i v Praze?? Opět jednoduché...Když jsem byl já na skutršnuře na 10sátem ročniku...tak v pátek nás tam byla hrstka...všichni pražaci odjeli domu...co tam taky že?? Na Valachy přijedem v pátek a nikdo nikam nejede ani kluci kteří tam bydlí zustanou v kempu a začne se pařit,nebot se na to každý těší...jsou tam kapely,lidi tancujou baví se...v Praze...opět beru 10sátý ročník ten mě vzal chut na jakoukoli další snuru jet,tak se vratím co tam bylo,nuda...opět ukusování párku... a nějaký pouštěč který tam pustil muziku a šel na pivo...večer po šnuře opět ani noha...to je ta tragedie,že tam nedokážete lidi udržet...na Valachách jsou všichni v sobotu v kempu a opět...se zpivá,tančí...a prostě to jede...dokonce i v nedeli se jede na další vyjiždku a spousty lidí tam zustává...ted nás tam bylo přes 800 tolik skutru na šnuře nikdy nebylo...Tak proč to někde jde a jinde nejde...Vždyt spousty pražáků taky jedou do Rožnova...
Udělejte pořádný program a ne tuhle hruzu,co tady dělate už skoro z donucení ...že se par lidí projede Prahou,pro někoho je to adrenalin pro někoho je to běs,a pak jizda do kempu kde nic není...prostě nic...ted se sami o sebe postarejte...k smíchu....Pokud to takhle povedete dál..tak tam vždy přijede par lidí... ale bude jich memě a meně až to zavřete uplně...
Vím,že vše stojí penize...je to o penezích...ale jsou i sponzoři,vždyt v Praze to bude jednodušší než v Rožnově....je sehnat...pak pořádný kapely, vymyslet program a ne porád ukusovat parek , a skutršnura se bude opět vracet zpátky tam kde byla... a já věřím,že na takovou šnuru bych i jel a spousty dalších....kteří ted radeji jedou na výlet než do Prahy....

Tak držím palce...nemyslím to zle,je to jen názor jednoho,co taky "občas" jezdí na skutru....
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 110
Příspěvky: 1851
Registrován: 29 zář 2012, 21:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod josuk » 09 čer 2017, 06:46

podle mě se v Praze se asi každý sraz, kongres, setkání víceméně vždycky rozprchne.. ;-)
Prahou si trasu zítra asi taky projedu (i když je to vlastně normální denní chleba.. ;)), ale žádnou tragédii nevidím..
Kymco XCT 400 ABS (2016): Obrázek
X-max 250 ABS (2012): Obrázek
Uživatelský avatar
josuk

750+
 
Reputace: 258
Příspěvky: 824
Registrován: 14 pro 2012, 09:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: X Max na citygrip WINTER a Xciting na Diablo Rosso
Tuning / úpravy: reflexní nálepky a deka

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod krizik1 » 09 čer 2017, 07:06

Nechápu proč to některým lidem tak zvedá tlak :D Prostě chci jet do Prahy, jedu do Prahy, chci jet na Valachy, jedu na Valachy. Nic víc, nic míň.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 770
Příspěvky: 2193
Registrován: 22 srp 2010, 07:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod Pavel » 09 čer 2017, 07:58

sigi píše:Nechci vám do toho kecat,ale musím....Jak je možné,že skutršnura která jede už tak dlouho skoro zaniká a jak je možný že sraz "Po Valašsku na skutru" který tak dlouho nejede, doslova skutršnuru přeskočil...??? Jak je to možný??? Je to jednoduchý...at jedete na jakýkoli sraz jedete si ho užít a to na Valašsku je v plné míře.Proč to nemuže jít i v Praze?? Opět jednoduché...Když jsem byl já na skutršnuře na 10sátem ročniku...tak v pátek nás tam byla hrstka...všichni pražaci odjeli domu...co tam taky že?? Na Valachy přijedem v pátek a nikdo nikam nejede ani kluci kteří tam bydlí zustanou v kempu a začne se pařit,nebot se na to každý těší...jsou tam kapely,lidi tancujou baví se...v Praze...opět beru 10sátý ročník ten mě vzal chut na jakoukoli další snuru jet,tak se vratím co tam bylo,nuda...opět ukusování párku... a nějaký pouštěč který tam pustil muziku a šel na pivo...večer po šnuře opět ani noha...to je ta tragedie,že tam nedokážete lidi udržet...na Valachách jsou všichni v sobotu v kempu a opět...se zpivá,tančí...a prostě to jede...dokonce i v nedeli se jede na další vyjiždku a spousty lidí tam zustává...ted nás tam bylo přes 800 tolik skutru na šnuře nikdy nebylo...Tak proč to někde jde a jinde nejde...Vždyt spousty pražáků taky jedou do Rožnova...
Udělejte pořádný program a ne tuhle hruzu,co tady dělate už skoro z donucení ...že se par lidí projede Prahou,pro někoho je to adrenalin pro někoho je to běs,a pak jizda do kempu kde nic není...prostě nic...ted se sami o sebe postarejte...k smíchu....Pokud to takhle povedete dál..tak tam vždy přijede par lidí... ale bude jich memě a meně až to zavřete uplně...
Vím,že vše stojí penize...je to o penezích...ale jsou i sponzoři,vždyt v Praze to bude jednodušší než v Rožnově....je sehnat...pak pořádný kapely, vymyslet program a ne porád ukusovat parek , a skutršnura se bude opět vracet zpátky tam kde byla... a já věřím,že na takovou šnuru bych i jel a spousty dalších....kteří ted radeji jedou na výlet než do Prahy....

Tak držím palce...nemyslím to zle,je to jen názor jednoho,co taky "občas" jezdí na skutru....


Díky že držíš palce a díky že to nemyslíš zle, ale bohužel to píšeš.
Nejsem zastánce diskuzí, protože ty obecně dělají zlou krev, ale reakci si to zaslouží.

I když si tento sraz zaslouží více řádek, pokusím se být stručný.
Šňůra, tedy i v názvu, se vyznačuje dlouhou řadou skútristů, což bylo zapsáno dokonce dvakrát do knihy rekordů. Tato akce neměla nikdy účastníky bavit na úrovni fesťáků a mejdanů, i když se program pořádal. Šňůra je pořádána za účelem prezentace a bezpečnosti! Tím, že se ukážeme v takovém počtu v Praze a hlavně v takovém předpisovém útvaru, je v této republice unikátní a hlavně jsme vidět!
V době, když se pořádal první ročník, nebyl v této zemi skútr nijak oblíbený, každý motorkář byl king a skútrista plevel! Autaři s tebou na silnicích nepočítali. Od té doby se toho hodně změnilo a to je to hlavní, proč se tato akce pořádá.
Za 13 let, se neosvědčilo pořádat při této akci doprovodný program, je tu prostě jiný záměr.
A jak je možné, že akce zaniká? Nemám ten pocit, Skútr Šňůra vždy splnila a plní své, sejdeme se, pokecáme a užijeme si jízdu. Zde si nehoníme triko a nepředháníme se s jinými srazy. Dokonce jsem klukům ze srazu Valachy nabízel možnost spojit Šňůru a dojezd k nim, ale...

Tak na závěr, na sraz jsou zváni všichni skútříkáři, kteří chtějí svou účastí podpořit skútr komunitu v ČR, pozdravit přátelé a přidat se do unikátní spanilé jízdy.

Prosím, zachovávejte téma a dobrou atmosféru, jinak to kluci můžete smazat, nebo zamknout. díky
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 446
Registrován: 03 říj 2006, 22:59
Bydliště: Praha

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod Bostav » 09 čer 2017, 08:15

Ten hňup si ani nezaslouží aby jste na něj reagovali.
Moc se do Prahy těším, pořadatelé zaslouží palec nahoru.
Bylo: Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Kymco Super 8 2010, Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Nyní: Honda Forza 125ccm , 2018, Matt Carnelian Red Metallic
Uživatelský avatar
Bostav

750+
 
Reputace: 126
Příspěvky: 913
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod sigi » 09 čer 2017, 08:21

Tohle je diskuzní forum,takže člověk muže napsat svuj nazor aniž by mu nějaký blb jako Bostav nebo Lubik říkal že je hnup...
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 110
Příspěvky: 1851
Registrován: 29 zář 2012, 21:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod Bostav » 09 čer 2017, 08:22

Omlouvám se vudci Scooter White Angels Gangu a klekám si před ním na kolena.
Bylo: Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Kymco Super 8 2010, Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Nyní: Honda Forza 125ccm , 2018, Matt Carnelian Red Metallic
Uživatelský avatar
Bostav

750+
 
Reputace: 126
Příspěvky: 913
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod crhy » 09 čer 2017, 08:42

Musí se uznat, že je to bohužel jediná akce pro skůtry v Čechách, pokud nepočítám Valachy na Moravě. Takže buďme rádi, že alespoň někdo má ještě zájem v této zemi snahu udělat sraz pro všechny okolo. Za to si Pavel zaslouží poděkování a úctu.
Je pravda, že nad Skůtrem v minulém desetiletí téměř každý ohrnoval nos. Pravda, že díky Skůtrfóru se řady lidí pohybujících se na skůtrech značně rozšířily.
Skůtrum zdar! :wink:
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 413
Příspěvky: 3092
Registrován: 29 kvě 2009, 19:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod tatík » 09 čer 2017, 09:30

Časem se ukázalo,že běžným i několikanásobným účastníkům Šnůry stačí přijet pokecat,užít si spanilou jízdu Prahou a v cíli to otočit a jet si po svým.Třídenní kalbu s živou kapelou a tombolou k tomu evidentně nepotřebují.A jiní jedou na Valachy,protože je to nejspíš jinak pojatá akce a užijou si dosytosti.Bezva,že je na výběr a pan NĚKDO si na tom rozdílu i pohoní vlastní ego.Tak ať vyjde počasí a vrátíme se ve zdraví
bylo Jawa O5-10000 km,Jawa 20-3000 km,nová Babeta 210- 6100 km,Jawa 50 Mosquito 585-14700 km,nový Yuki Matrix 50- 6500 km,Suzuki Burgman 400 K4-35456 km,nyní Honda SW-T 600 ABS -zatím 1004 km
Uživatelský avatar
tatík

1000+
 
Reputace: 69
Příspěvky: 1331
Registrován: 25 bře 2011, 15:41
Bydliště: Potkáte mě u Kolína
Skútr / moto: Honda SW-T 600 ABS
Tuning / úpravy: kufr GIWI 46 l,blastry,nástavce zrcátek

Re: 14. Skůtr šňůra 2017

Příspěvekod tomkob1980 » 09 čer 2017, 12:20

Myslím chlapi, že není absolutně důvod se tu vzájemně urážet. Na Sigiho mám svůj názor a jeho příspěvky beru s rezervou, ale svým specifickým způsobem vyjádřil to, co měl na srdci. Na to má ostatně právo každý. Co ale předvádí Bostav, je pro mě už trochu přes čáru. Líbilo by se ti, kdyby takhle někdo psal o tobě? Dokázal bys to říct Sigimu i do očí nebo jsi mistr světa jenom u počítače? Je to ale tvůj boj, ostatní si o tobě nepochybně udělají vlastní úsudek. A co se týče těch srazů. Možná by mě zajímalo, kolik z těch, co tak vychvalují Skútršnůru, bylo někdy v Rožnově. Nemá význam porovnávat jednotlivé akce, protože každá z nich je jiná. Pravdou ale je, že setkání v Rožnově má nepopsatelnou atmosféru. A nejde vůbec o to, jestli se tam účastníci večer v kempu picnou nebo ne. Je to prostě pohodové třídenní setkání lidí, kteří mají stejný koníček. Je plno času všechno probrat, jsou tam dvě společné spanilé jízdy a doprovodný program (místní kapely, soutěže účastníků, loni byla např. i ukázky ze skoků na trampolíně). Jo a abych nezapomněl, platí se tam 150,- Kč vlezný a myslím že to nikomu nedělá problém. O to víc absurdněji pak působí prohlášení pořadatelů Skútršnůry, že účastníci srazu si mají program v kempu vymyslet sami. Osobně se mi líbily i soutěže, které byly na výstavišti. Když se nechce vymýšlet nic nového, tak proč nezopakovat třeba tyto? Jak už jsem psal dříve...do Prahy letos určitě zase přijedu protože chci vidět známé tváře a prohlídnout stroje ostatních, ale kdyby se obě akce termínově kryly, tak jak to v minulosti bylo, tak bych jel rozhodně do Rožnova, a to přesto, že to tam mám cca 400 km. Každý ale má svoje preference, proto ať si každý vybere co je mu bližší. Důležité je, že v sobotu má být hezké počasí...tak ať nám ten sraz vyjde..:-)
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 252
Registrován: 22 dub 2011, 21:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400, Yamaha MT 09 Tracer

Další

Zpět na SKÚTRŠŇŮRA

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník