Předměty s logem Skútrfórum - diskuze, náměty...

Vše o fóru

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Richijan » 29 dub 2009, 22:01

Ryan píše:Nicky je možné po dohodě nechat natisknout také. Výšivka bohužel není reálná, protože příprava jedné individuální výšivky s vaším jménem by stála 450,- (jen příprava jedné výšivky stojí 400,-). Přezdívku je tedy možné umístit jen na oděvy, které se dají potisknout.


Ciao.

Když je všechno pořád ještě otevřené, navrhuju zjistit na kolik by přišla samostatná výšivka, která by se dala našít třeba na bundu?

Asi by stačilo provedení s černým pozadím, ale když už, tak ve 2 velikostech:
- malá na rukáv nebo na prsa
- velká na záda

Co Ty a ostatní na to?
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Richijan » 21 čer 2009, 22:04

Ryan píše:Tak jsme v polovině měsíce - a 14 dní před uzavřením termínu pro objednávky. Zatím se sešlo cca 15 objdnávek... Máme ještě 14 dní na to udělat min. 35 dalších...


Ciao.
Já bych do toho šel, ale bez nicky mi to ve srovnání s původními tričky připadá jako nešťastný "vývoj". :?

Na skútršnůře jsem všem starším kolegům nejen záviděl, že mají jednotná trika :shock: , ale i to, že díky nickám vím kdo je kdo. :idea: A TAKOVÝ TRIKO BYCH CHTĚL TAKY. :wink:

Fakt se s tím nedá nic dělat? - ani za víc peněz? :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Richijan » 28 čer 2009, 09:08

Osobně jsem toho názoru, že základem prezentace fóra by měla být jednotnost, pokud možno zavedeného vzhledu. Nové logo je super, ale dávat na výběr v barvách považuju za nešťastné.

Taky by možná bylo dobrý, pro případ, že se Ti nesejde dost objednávek, navrhnout jiný možnosti. V souvislosti s tím připomínám dotaz na výšivky s logem a nažehlovačky, které by bylo možné našít na bundy, kalhoty, tankvaky, ... :idea: :?: - viz vlákno: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz
jel.en píše:Zájem by určitě byl. Jak píše El chce to výšivky. Nažehlovačky nejsou tak hezký.Taky by to chtělo nějaký to foto. :wink:

:idea: Samostatná výšivka :D , kterou by bylo možné na bundu/batoh/tankvak/... přišít (na textilní určitě, u kožených nevím :?: ) je podle mě ideální řešení. Pokud to nebude možný, tak bych se neodříkal ani těch nažehlovaček. Každej z nás už uřčitě nějakej ohoz na moto má a nažehlovačka by mohla být zajímavý rešení.
Otázkou jsou samozřejmě velikosti (rukáv/prsa vlevo na srdci/záda celá napříč) a barevné kombinace jako u nálepek. :shock:


Ryane, můžeš tu prosím Tě - AŤ SE MÁME PODLE ČEHO ROZHODOVAT - napsat, jak to těsně před uzávěrkou objednávek na trička vypadá: :?:
a) s objednáním barev, tj. kolik trik v jaké barvě je objednáno :?: - rád bych si triko objednal, ale chtěl bych v co možná jednotné verzi :wink: - když už původní barva stejně nelze a kupovat 3, každé za 200,- a to ještě kdo ví jestli, to mi fakt stačí 1 ks :?
b) s nickama :?: - nenašel jsem odpověď na dotaz :cry:

8) Věřím, že to bude zajímavý impuls pro všechny ostatní váhavce, jestli do trika jít, a pokud jo, do jakého. 8)

Předem dík za ODPOVĚĎ - POKUD MOŽNO DO UZÁVĚRKY OBJEDNÁVEK, :mrgreen:
Naposledy upravil Richijan dne 28 čer 2009, 09:44, celkově upraveno 2
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Polda » 28 čer 2009, 09:38

Tady je to moc na dlouhý lokte, než se tu něco rozjede, tak je po sezóně. Nedovedu říc, proč to lidi nechtějí a je tak málo objednávek ale v minulosti to lítalo po desítkách kusech a stále bylo málo. Richijan,asi si ho budeš muset nechat udělat někde sám, jinak tady to vypadá, že nic nebude a ty budeš stále čekat. :(
Honda GoldWing 1500 SE "neznám nejde, zázraky do tří dnů, nemožné ihned" http://honda-goldwing.com/index.php http://sb650.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Polda

750+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 890
Registrován: 19 bře 2008, 17:07
Bydliště: Děčín
Skútr / moto: Honda GoldWing 1500 SE tel: 724443356

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Richijan » 28 čer 2009, 09:51

On by ten počet asi vypadal jinak, kdyby triko bylo za 50,- jako na Skútršňůře. Když "hrozí" cena i 300,-, asi to už pro řadu lidí není tak atraktivní :? - je krize :cry:

Proto jem navrhl oprášit ten nápad s výšivkama / nažehlovačkama :wink:

Taky je možná škoda, že Ryan a Past92 netáhnou za 1 provaz. Nálepky taky do dneška nemám :?
Naposledy upravil KYBLOS dne 20 bře 2013, 11:29, celkově upraveno 1
Důvod: Citování posledního příspěvku
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Richijan » 28 čer 2009, 09:55

Ani tady žádná odpověď. Od nikoho :!: :?:
To tahle alternativa nikoho nezajímá :?:

Ryane - asi by bylo dobrý sjednotit tyhle 2 vlákna :mrgreen: , ať víme co se děje. Co Ty na to?
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Polda » 28 čer 2009, 09:56

No ani já jsem se ničeho nedočkal a dřív jsem prodal. :( Ty trička zase nejsou o tolik dražší. Nech si ho udělat!!! :D
Honda GoldWing 1500 SE "neznám nejde, zázraky do tří dnů, nemožné ihned" http://honda-goldwing.com/index.php http://sb650.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Polda

750+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 890
Registrován: 19 bře 2008, 17:07
Bydliště: Děčín
Skútr / moto: Honda GoldWing 1500 SE tel: 724443356

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Ryan » 28 čer 2009, 13:47

Je mi líto, ale když mám nabídnout ceny "jak koupím tak prodám" a ještě se snažím o maximálně nejnižší ceny, tak si ze mě v žádné tiskárně na pr.... nesednout. Na samolepky čekám protože všude mají velkých zakázek dost, a do pár samolepek za pár korun se prostě nikdo nehrne.

Trička za 200,- uznal i Past, že je cena na kterou se ani on nedokáže dostat. Jestli máte někde možnost levnějších - tak prosím - já vám v tom přece nebráním.

Táhnout s Pastem za jeden provaz - tady ta snaha byla. Měl jsem svého dodavatele, a mohl jsem vám nabídnout vše výše uvedené v tomto příspěvku - byli to ale právě členové z fórá, kteří jednotně hlásali, že je všechno drahé a tě to chtějí nechat udělat od Pasta. Začal jsem se tedy domlouvat s Pastem, ten měl ale zrovna plné ruce práce a pořád se jen čekalo. Zazlé mu to rozhodně nenám. Ale dopadlo to jak to dopadlo.

Trička můžeme rovnou odpískat - věnoval jsem tomu dost času a naprosto zbytečně - aktuální stav objednávek je 22 triček - to mi taky nikde neudělají. Chápu že spousta lidí objednávky bojkotuje prostě proto, že to organizuju já - tudíž pro ně mám dobrou zprávu - loga ve křivkách rád poskytnu komukoli, kdo nějakou nabídku triček či čehokoli dalšího pro lid bude chtít udělat. Já to narovinu vzdávám.
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 16:04, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Kiwi » 28 čer 2009, 16:16

Jestli nebude problém spíš v tom, že spousta lidí již trika má a nepotřebují jich dvacet. Já mám dvě a to mi bohatě stačí. Nebuď paranoidní, bojkot to nebude :wink: aspoň jsem na žádným srazu nic takovýho nezaznamenal. Jinak mně osobně je jedno, jestli dám za triko 200 nebo 300, to už je fuk
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Richijan » 28 čer 2009, 18:01

Takže podle toho co Ryana píše:
Ryan píše:.....Na samolepky čekám protože všude mají velkých zakázek dost, a do pár samolepek za pár korun se prostě nikdo nehrne.

Trička můžeme rovnou odpískat - věnoval jsem tomu dost času a naprosto zbytečně - aktuální stav objednávek je 22 triček - to mi taky nikde neudělají. ....... Já to narovinu vzdávám.


z jeho strany můžeme počítat s tím, že:
a) samolepky časem budou
b) trička nebudou .

Docela chápu, že je otrávenej, i když jako bojkot bych to neklasifikoval. "Skalníci" trička už maj a chápu, že nemají důvod si kupovat další. Pro nás "nováčky" :wink: je to holt pech. Dokud si z nás trička neobjedná víc lidí nemůžem se divit. :cry:

:idea: Ale co ty výšivky nebo nažehlovačky :?: o ty by myslím měli zájem všichni :wink:
Samozřejmě, je to zase o penězích, ale když sem si koupil vlajku, koupil bych za ty 400,- i výšivku na bundu - teda pokud by to ještě vůbec platilo.
:cry: Alespoň malá na prsa, kdyby byla :cry:

No teď se teda utěšuju, že alespoň ty samolepky budou. :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Ryan » 28 čer 2009, 20:19

Už se ozval možný distributor zde z fóra, loga jsem mu již poslal. Počkejte na jeho nabídku, dle toho co psal to znělo velice slibně jak cenově, tak po stránce možného sortimentu. Hlavně se tím zdá se primárně zabývá, takže to bude z první ruky a nemusí to nikdo zprostředkovávat.
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod mrokar » 29 čer 2009, 11:18

Ocuvaj, RYAN, vsaden na skutrackych forach ide konfekcia s oznacenim fora a s nickom na odbyt, cim to asi biude, ked aj pred tvojim predsedovanim sa tie tricka dali vyrobit, za teba uz ne??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Keby nieco, na inych forach som aj mPershing...
Obrázek
Uživatelský avatar
mrokar

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 421
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: ZV
Skútr / moto: Burgman AN250

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Ryan » 01 črc 2009, 18:34

Dosavadní zájemce o trička jsem dnes odpoledne všechny obeslal, po dohodě s jedním členem z fóra jsem schopen zrealizovat i malý počet objednávek a proto bych rád dostál své nabídce a nechal vyrobit trička alespoň pro ty, kdo o to měli zájem.

Pokud jsem na někoho zapomněl nebo mu e-mail nepřišel - omlouvám se - stačí zaslat novou objednávku (tedy pokud objednával již v minulosti). Jak píšu v e-mailu - jako jistou omluvu za komplikace a průtahy je tričko za 175,- s možností vytisknout vaši přezdívku (za tuto nabídku a cenu díky dodavateli).
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod _Tom_ » 02 črc 2009, 13:51

když by to došlo až tak daleko že by každý nechal dělat tričko jen pro sebe možná by bylo zajímavé dodržet třeba nějaké rozměry a barvy triček aby nebyl každý originál
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Richijan » 02 črc 2009, 19:46

Naprosto souhlasím a připojuju se k tomuto názoru. :!:
Různorodost je hezká věc, ale nějak si nedovedu/bojím představit, že bychom na nějakou akci přijeli sice se stejnými "nápisy" (logo, nick), ale různý střih a barvy :shock:
Naposledy upravil KYBLOS dne 20 bře 2013, 11:30, celkově upraveno 1
Důvod: Citování posledního příspěvku
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

PředchozíDalší

Zpět na SKUTRFORUM.cz

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků