Kentoya Extra 50 4T

Ukažte všem svou hračku!
Pravidla fóra
Téma v této rubice může založit každý, kdo vlastní nějak (více či méně) upravený skútr. Nezáleží jestli motorově nebo opticky. Důležité je, aby se skútr nějak odlišoval od ostatních.

Založené téma musí obsahovat alespoň základní popis vašeho skútru a provedených úprav a minimálně jednu fotografii.

Autoři témat, která nebudou vyhovovat pravidlům, budou upozorněni přes PM, a po určitém čase bez jeho úpravy/doplnění bude téma smazáno!

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod pajapaja » 05 zář 2009, 20:43

proč se hádáte jako malý děcka? Dyť může být každýmu šumák,co si kdo dělá se svýma prachama.Chceš čínu a tunit? dělej to-chceš itala a tunit? posluž si.Předpokládám,že téměř všichni než něco koupí si projdou fóra a zváží všechna pro a proti,a sem si přijdou pokecat a předat si zkušenosti.Nebo to neudělají a jdou si pro radu.Kdo nechce nebo ho číny nezajímají nebo jimi pohrdá .nemusí reagovat.Tady nejde o životní postoj jako takový,tam se můžem hádat ale tady je stejné hobby a jiné prostředky a děláme si "pakárnu".Hanba nám :!:
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Vitas » 05 zář 2009, 20:57

"Forum" bylo mimojine odpradavna o vymene nazoru. :wink:
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod wolf78 » 05 zář 2009, 20:58

to Vitas -
Já ,jak jsem psal výše ,skútra jsem si koupil pro radost, ne na to ,abych někoho oslňoval ,to taky s ročníkem narození 78 by bylo vcelku směšné .
Ohledně nějakého bordelu v papírech ,to trošku nechápu :roll: jaký bordel prostě když tam je 90kit tak se nic v papírech nemění ,pořád je to 50 ccm a hlavně nikdo to pohledem nepozná ,protože na válci je nápis 49 ccm :lol: :wink:
No a co se týče rychlosti verzus tuning , jak jsem psal dříve ,je na skútru namontován jen ten 90kit ,ale ještě mi chybí dodělat do převodovky převody,které jsou součástí 90kitu . Tak že jen s válcem mi to lítá nyní po cca 200km (po přestavbě a nezajetém motoru ) 75km/h v reálu ,až se tam dají ty převody tak to HRAVĚ pojede něco kolem 85 - 90km/h a to pořád za cenu cca 6000kč :wink: :wink:
Proč jsem tam dal 90 kit ,protože 1) mám 100kg a v základu to moc v kopci nejelo. za 2) měl jsem i nabídku ,že mi tam dají 70 kit ,který ale nemá ani vačku ,ani novou hlavu a td. a za cenu 2000kč mi to připadalo jako vyhazovat prachy :wink:
Skútříka používám na občasné svezení do práce cca 25km , jinak jezdím autem :wink:
KYMCO Xciting 500i AFI - PRODÁNO
Obrázek
Uživatelský avatar
wolf78

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 51
Registrován: 02 srp 2009, 00:58
Bydliště: Milovice
Skútr / moto: Kymco Xciting 500i AFI - PRODÁNO

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Vitas » 05 zář 2009, 21:03

No s tim bordelem jsem myslel prave to. Treba v Nemecku na to maj VB uz davno pristroje. :wink: A to ze to ma na valci 49 tak to je moc :lol: . A jeste jedna vec: Nechci se te nejak dotknout, ale 85-90 asi ne a kdyz jo, tak to do kopce pojede spatne a akcelerace bude tragicka. 90 jedou uz celkem hodne potuneny krovinorezy. Precijenom na jakykoliv 4T skutr je 90 myslin nedosazitelnych. Rekl bych, ze 80 je realnych. :wink: Nemluve o tom ze 85-90 na Cine uz je docela nebezpecna z hlediska brzd a vubecramu atp. Jinak s tema prevodama pak napis jak to pojede. A hlavne do kopce. :wink:
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod wolf78 » 05 zář 2009, 21:27

Neboj napíšu :wink: :wink: . Před úpravou jsem byl na brzdě a po úpravě a ujetí cca 1000km tam pojedu znovu a vše bude podložený grafem z brzdy :wink: :wink: :wink:
Jinak co se týče brzd ,tak ty mě brzdí super ,sice zadek by byl lepší s kotoučema ,ale i tak .

Jinak pro všechny co chtějí HANIT ostatním jejich skútry , chce se to občas nad sebou zamyslet a jak se říká "mlčeti je zlato" ,tak radši nereagovat . Založte si své vlákno a tam řešte své super stroje. Děkuji za pochopení
KYMCO Xciting 500i AFI - PRODÁNO
Obrázek
Uživatelský avatar
wolf78

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 51
Registrován: 02 srp 2009, 00:58
Bydliště: Milovice
Skútr / moto: Kymco Xciting 500i AFI - PRODÁNO

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod pajapaja » 05 zář 2009, 23:59

Vitas,vitas,mě to spíš připadá,že tě nasírá,že to někomu s čínou,i když po úpravě za cca 6000 bude jezdit stejně jako tobě.Jinak co se týče těch řidičáků,je celkem jedno,jestli ti jezdí pajda víc než 45 nebo to kuchneš na vyšší objem.A co se spolehlivosti týče-jen si přečti o potížích se značkovýma skútrama.A zatímco do číny koupíš celej motor za pětku,tak do do itala za to koupíš co?/a řeči o tom,že to nebudeš potřebovat páč máš značku si nech pro někoho komu je patnáct..Už jsem toho viděl dost na to,abych věřil na nesmrtelnost značek a italů obzvlášť/ :mrgreen:
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Vitas » 06 zář 2009, 00:17

Ne me od zacatku slo o to, ze clovek kterymu je 30-40 si rovnou nekoupi 125 (klidne cinu je me to uplne fuk)... Ze si koupi 50 a da toho prakticky valec ze 125. Proto taky ten muj uplne prvni prispevek. No a pak se to zvrtlo. :wink:

BTW za petku valec koupis: http://www.scootland.cz/zbozi/dr-valec- ... morini-lc/ :)
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod pajapaja » 06 zář 2009, 01:07

něco o čem píšeš si prošel standokan tady z fora,koupil pajdu kvůli řidičáku a za rok dělal papíry a koupil x9.Nicméně chápu,že si někdo koupí 70-90ku válec na courání kolem města, obzvlášť třeba tady na vysočině,než aby dělal papíry za 2* tolik kačáků.
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Gullwing » 06 zář 2009, 01:21

Pajapaja pokud to bereš takhle tak tomu nikdy neporozumíš. To je srdeční záležitost. Italjet je úplně jinde než ostatní mimoitalský skúty. Zkus si ten svůj a jeho v jeden čas na stejným místě. I kdyby si byl o nulanulahovno rychlejší tak ten pocit mít prostě nebudeš,..
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod pajapaja » 06 zář 2009, 08:08

no jasně,o to právě jde - o pocit a radost-./ Jestli tady někdo něco nechápe,nejsem to já.Nikde a nikdy jsem neřekl ani nenapsal ani nezapochyboval,že jsou kvalitnější,dotaženější.......ale spor je jinde/.Je to jako s děckama-jedno dostane dřevěnýho koníka a druhý dostane vrtulník na dálku -Budou se dohadovat co je lepší i když mají stejnou radost. Je takovej problém to pochopit?
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod wolf78 » 06 zář 2009, 10:06

pajapaja píše:no jasně,o to právě jde - o pocit a radost-./ Jestli tady někdo něco nechápe

to pajapaja - plně s tebou souhlasím .
A ohledně třeba italských (ale nejen těch ) skútrů , v dnešním světě ,kde se 90% věcí vyrábí v Číně bych se určitě nijak nepovyšoval nad ostatní a známe, jak jsou na tom třeba výrobky ,např auta vyráběná v Itálii ,nikdo je nechce, protože nikdy nevíš kdy tě někde nenechají . :lol:
Pánové prosím , založte někdo nové téma "ČÍNA versus ostatní skútry " a tam prosím pište ty vaše bludy o tom ,jak jsou číny sr.... a td .A nespem-ujte tohle vlákno DĚKUJI :wink:
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 03:53, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
KYMCO Xciting 500i AFI - PRODÁNO
Obrázek
Uživatelský avatar
wolf78

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 51
Registrován: 02 srp 2009, 00:58
Bydliště: Milovice
Skútr / moto: Kymco Xciting 500i AFI - PRODÁNO

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Horvy » 06 zář 2009, 11:13

tak tedka si to rozsekal víš co si tedka napsal ? ČÍNA je na stejný úrovni jako ZNAČKA nezdá se ti to jako blbost ? už jenom kvůli ceně třeba dám příklad chtěl jsem mohutnýho skútra a vybral jsem si yuki arrow a potom jsem se šel poodívat do yamahy a viděl jsem podobnýho skútra za 100 000 a potom mi vrtalo hlavou jak může yuki postavit skútra o 50 000 levněji ? cena naúkor kvality i prodejce říkal že je to nebe a dudy u čín nikdy nevíš jestli ráno nastartuješ to mi bylo řečeno prodejcem když to tvrdí i on asi natom neco bude ne ?

ale nadruhou stranu mě to je jedno co sis koupil chtěl si tenhle skútr prosim tak si ho kup nebudu ti ho kárat mě je to jedno načem jezdíš hlavně že jezdíš :-)
Uživatelský avatar
Horvy

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 140
Registrován: 05 čer 2009, 18:13
Bydliště: Jirkov
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125 r.v. 2004
Tuning / úpravy: žádné

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Vitas » 06 zář 2009, 11:26

Je to proste tak, ze kdo ma Cinu, tak si ji brani, pak si koupi znacku, a bud Cinu teda poradne shodi a nebo se vytrati. Ja nerikam ze treba ten 2T Matrix je nakej vrak. Ze jede 60 by me nevadilo. Ale proste celkovej dojem z jizdy: cit v brzdach, drncani, vubec takova nejistota z materialu atp. Ale bohuzel Cina stale na znakcy nema i kdyz jsou znacky delany v Cine (myslim ze sem to psal vcera: Pouzivane materialy, ruzne kontroly atp). To si nekdo nedokaze pripustit, ovsem reseno to bylo 100x a tady na foru je o tom asi 20 temat.
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod kraken.99 » 06 zář 2009, 12:19

chlapi nechte toho každej si stejně bude bránit to co má a tyhle diskuse k ničemu nevedou tak se raději věnujte tématu pro případné hádky či výměny názorů použijte skladiště :!:
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08

Re: Kentoya EXTRA 50 4T

Příspěvekod Jind005 » 06 zář 2009, 12:51

No vy dojezdite az zacnou policajti ty 50tky merit jako v nemecku.. potom to bude dobre akorat na pole :-) a podle me to je otazka roku a ne desetileti :-)

Ja mel taky 70ccm sice v 2T a to co jsem do ni narval .. zacne to u malickosti a potom to skonci u xxtis.. :-) a nakonec si stejne ten ridicak udelas a sednes na neco vetsiho.. :-) Jak rikal petridas.. do roka a do dne to tak udelas :lol: Ale tim si musi projit kazdy a trochu nechat vydelat tunery v CR :lol:
Uživatelský avatar
Jind005

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 78
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Čertík

PředchozíDalší

Zpět na Showroom

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník