Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Kluby a spolky ze severní moravy.

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Qciza » 28 kvě 2011, 17:10

Frýdek Místek
Uživatelský avatar
Qciza

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2011, 14:11
Bydliště: Dobrá 283
Skútr / moto: skutr 50 JM star
Tuning / úpravy: 50 Km/h to jede :)

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod PITBULL » 08 led 2012, 09:32

Tak mne muzete taky taky obcas potkat ostrava-havirov-stanislavice :D .K te koupi skutru tak radsi ojetou znacku aprilia,yamaha atd je to rada z vlasti zkusenosti unas si koupili uz 3 lide cinu do roka ji vsichni prodaly nebo byli vic v servisu nez na ceste a ten muj dedek ma nalitano 34000km a porad frci jen dolit olej benzin a jedem. Znamy chce taky koupit nejakeho znackoveho skuta ale na netu za rozumnou cenu zatim nejsou tak je treba si hlidat net nebo se optat po okolik a znamych. PS:a co treba naplanovat spolecnou vyjizdku z divocakama z ostravy par vyletu uz jsme mneli a super. :wink:Jeste otazka mate tam nekde v okoli nejakou prodejnu z nahradnima dilama v okoli frydku napr. valecky,loziska,pruzinky atd
Žabi hněv
Uživatelský avatar
PITBULL

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 533
Registrován: 28 srp 2010, 07:42
Bydliště: Ostrava-Lhotka
Skútr / moto: SUZUKI burgman 125

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Qciza » 08 led 2012, 10:28

Každý se může přidat. Tel: 775197879
Na věku nám nezáleží. Tak laďte, upravujte a už brzy vyrazíme :wink:

Klub SkůtrKillers
Najdu tady někoho z okolí co svojí 50ccm mašinu vytáhne na projíždku??? ;-)
Máme v plánu Polsko a další...... Klidně napište sms 775197879

Přátelé jednostopých vozidel s malými koly v Duben - Květen 2012 zahájí letošní sezónu.
Společně se z Nošovic vydáme po severní Moravě.
Co účastníci jízdy zažijí, jaký je plán akce?

Plánem a zároveň i cílem akce je společná vyjížďka, výměna zkušeností a hlavně zábava.
Podle nálady se pak setkáme večer v nějaké hospůdce a celou akci rozebíráme, ale hlavně se bavíme :)

Může se zúčastnit každý skútr, i elektrický nebo šlapací?

Samozřejmě! Rádi přivítáme jakékoliv jednostopé vozidlo. Ať se jedná o skútr, motocykl nebo moped.
Na všechny se už teď těšíme.
Petr
Frýdek Místek
Uživatelský avatar
Qciza

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2011, 14:11
Bydliště: Dobrá 283
Skútr / moto: skutr 50 JM star
Tuning / úpravy: 50 Km/h to jede :)

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Slayer » 08 led 2012, 17:44

Pro toho pána na tom zeleným skůtru: Ty projíždíš Havířovem, že nikdo nic neřekne.. já tady bydlím :-D
ex: Piaggio Skipper 125 4T AC žlutý, *31.05.2002, +13.10.2011 (sestřelila mě ženská).. najeto 17888 km
tel.: 732 279 579
Uživatelský avatar
Slayer

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 325
Registrován: 05 led 2011, 16:21
Bydliště: Havířov

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Kamilus » 08 led 2012, 22:03

Za dvacet pět litrů už můžeš koupit pěkný zánovní kus, i když na jaře nejspíš nesundáš cenu tak nízko jako teď.
Já osobně bych od teho číňanka nešel. Do dvou týdnů budeš přemýšlet, jestli koupit větší válec, nebo jiný varec a kontrasku, aby to aspoň trochu jelo. A hned je další trojka v háji.
A jsem si jistý, že většina majitelů starších inzerovaných padesátek by svůj stroj s radostí prodala za dvacet, i když v inzerátu píšou přes dvacet pět, jen jim musíš drze nabídnout jen svou dvacku.
Kejši: Aprilia SR 50, rv.01, SR50 R, rv.10, SR 125, rv.99, PCX125 r.v.11
125ka Obrázek 150ka Obrázek
Uživatelský avatar
Kamilus

500+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 594
Registrován: 22 lis 2009, 20:09
Bydliště: Šumbark
Skútr / moto: Honda 150 PCX

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Qciza » 08 led 2012, 23:28

Čínské motorky se narozdíl od aut uchytily v Evropě docela dobře. Už i díly jsou levné a dostupné. Raději levného číňana a potuním ho (jinak není potřeba) než značkovou vyrobenou v Turecku nebo jinde :) Samolepku Honda tam můžu nalepit :)

Ojetou mrchu? Hmmm tam vůbec nebudeš investovat.... kolik firem vyrábí neoriginální levnější díly na originál např Honda. A podívej se na náhradní díly číňana... Nový číňan vydrží a 2 roky záruka.

Všichni mě od koupi číňana zrazovali, ale nedám na něj dopustít... Nikdy mě nenechal v rejži ;)
Jediná malinká závada jsou studené starty... chytá tak na pátý pokus, ale když se rozjede tak je fantastický a že jsme toho spolu najeli vcelku hodně... mimo jiné mě bezpečně a v pořádku dovezl až do Passau a zpět ;)
Praštěný nápad, ale díky skútříku dopadl dobře :)
Je úúúžasný ;) !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frýdek Místek
Uživatelský avatar
Qciza

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2011, 14:11
Bydliště: Dobrá 283
Skútr / moto: skutr 50 JM star
Tuning / úpravy: 50 Km/h to jede :)

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod PITBULL » 09 led 2012, 08:23

Tak zalezi na nem treba trefi dobry kousek je to jak z autama a v dnesni dobe se daji dily sehnat na iternetu :wink: A preventivne si precis na forech o skutu ktery budes kupovat jake ma chyby,kde sehnat dily,jake ma mouchy az neni prekvapko nekde na vylete.PS:kup to co nejdriv koupil jsem novy valec,cekam na nove loziska a muzem to šneči rychlosti zajizdet spolu az netroubi auta jen na mne :D Jinak z vekem si nedelej starost :D a co jsme byli na vylete tak jsem byl nejmladsi a to mi je 37(nezblaznil jsem se sam) takze ty jsi normalni prumer :wink: :wink: Znamy jsi koupil maxon vypada dobre ale jen taky tip :wink: http://www.iocp.cz/product/skutry-do-50 ... kola-9948/
Žabi hněv
Uživatelský avatar
PITBULL

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 533
Registrován: 28 srp 2010, 07:42
Bydliště: Ostrava-Lhotka
Skútr / moto: SUZUKI burgman 125

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Kamilus » 09 led 2012, 12:58

To Qciza:
To jsi jeden z mála šťastnějších. Ale asi vás na prstech spočítal.
Já, kdybych měl jistotu, že narazím na kvalitní kousek, tak bych si taky raději koupil číňánka, když bude pěkný. Většinou ale ta ojetá mrcha mnohem lepší, než nová čínská mrcha, bohužel.


To PBM: Když počítám, tak mi vychází, že když dáš 20 za skútra a 5tis, do tuningu, nebo oprav(záleží, jestli čína, nebo stará značka), tak ve výsledku budeš mít dobrého skútra, ale u značky i jistotu a mnohem lepší svezení, i když lak už se nebude tak lesknout. A ceny dílů se zase tak neliší na značku i neznačku, jen ty čínské jsou trochu vachrlatější.
Kde je tedy větší výhoda? Chceš snad spoléhat na neumělství a neznalost mechaniků v záruční době u nového skútra?
Osobně si myslím, že když bys koupil tuto Aprilii ze Scootlandu za 19tis, tak na něj nesáhneš minimálně sezonu, moooožná příští rok koupíš válečky a za rok pneu, či řemen. Nevím, co se pořád řeší ceny dílů: Když netuníš, na skútra skoro nic moc nekupuješ.
Máš už věk a rozum, tak se rozhodni správně. Pokud ti nejde o new desing, toto je můj tip a u Scootlandu hlavně sázka na jistotu.
http://www.scootland.cz/skutry/
A tady víš, že to není o.j.e.b a že záruka je opravdu záruka.
Toť můj názor chlopi.
Kejši: Aprilia SR 50, rv.01, SR50 R, rv.10, SR 125, rv.99, PCX125 r.v.11
125ka Obrázek 150ka Obrázek
Uživatelský avatar
Kamilus

500+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 594
Registrován: 22 lis 2009, 20:09
Bydliště: Šumbark
Skútr / moto: Honda 150 PCX

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod keto » 09 led 2012, 13:25

Můžu říct jen svou zkušenost.Začal jsem s 50ccm čiňanem,několik raklamačních oprav,kvalita servisu slabá nebo slabá kvalita stroje :( ,strach jestli dojedu :shock: ,jizdní vlastnosti špatné,slabé brzdy atd.Tak jsem ho po záruce prodal,koupil jsem scarabeo 200 a tam jsem lil jen benzín a jezdil na garančky a prodával jsem ho ve 100% stavu a poctivými kilometry(takže se dá koupit i poctivý starší stroj-třeba ode mě :lol: ) a teď mám Hondu SH300i a opět bez problémů :mrgreen: .
Uživatelský avatar
keto

1000+
 
Reputace: 70
Příspěvky: 1136
Registrován: 24 zář 2010, 07:45
Bydliště: Ludgeřovice
Skútr / moto: Forza 350, NC 700X, SH 300i, Aprilia Scarabeo 200i

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod zabart » 09 led 2012, 14:13

Takže tady taky hodím svoji trochu do kotle :D Divočáci ostrava maji taky číny až na jednoho kterej má taiwan kymco.A to je jediný co nás zdržuje a furt si stěžuje že to hovno jede :D Jedinou jeho výhodou je kvalita zpracovaní plastů oproti číně.A to jsme jeli na čínach do Hoštic u volině a vpohodě.Viz.naše stránky.Pokud chceš 50 a novou čínu jsou asi 3 druhy kterých bych se nebál.Za 1 Oliver sport ,nebo city-je to licenční motor s gagivou 2takt a docela dobře jede.Má ho divočák Pablo najeto 12tkm a je snim moc spokojen a to nema žádné velké upravy a jede 65km/h.Potom ve světu motoru jsem četl recenzy na skutr Maxon co prodavá autokelly.Dost ho vychvalovali akorát jedinej problem že ho skladaj jejich prodavači a ti občas něco zapomenou utahnout.Tudiš koupit a zkontolovat veškeré šroubky.A za další podle foto koukám že si trochu větší človíček a určo namakanější postavy.Tudiš si vybyrej skutra na kterém si lze natahnout novy dopředu.Jinak budeš sedět jak šulda ve škole a po par km toho budeš litovat :D Sčím počitej u číny jsou slabší brzdy,takže pokud možno hledej co nejvíce něco co má kotoučovky ty jsou vpohodě.Neříkam některé jejich věci jsou trochu měkčí ale tomu potom svědčí i ceny dílu které koupiš za par kaček.Klidně se podivej na můj provil na motorkařich,jaké jsem měl mašiny a co mám ted a řeknu ti jelikož mám taky rodinu a vlastínš značku mašinu a něco se ti vyjebe tak zbytek sezony jen šetříš na součástku a koukaš z okna jak všichni jezdí :D Ted mám choppra Yuki 250 a jsem snim moc spokojenej.Sice jednou za týden dotahnu pár šroubků co se povolej otřesama ale cena dílů a jak mě potom hezky povozí stojí zato :D Neříkám můžeš zrovna trefit na špatnej kus ale aspon tě uklidnůje 2 letá záruka kterou ti nikdo na starej stroj nedá.TAkže pevnou a rozvažnou ruku při koupy ti přeju a myslí na 2 věci.Kupuj to naco máš a budeš mít do budoucna a hlavně na pohodlí našich prdelek :D
Uživatelský avatar
zabart

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 390
Registrován: 10 úno 2011, 22:31
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Skútr / moto: Honda Forza
Tuning / úpravy: velké plexi

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod zabart » 09 led 2012, 19:44

Pravě jsem psal že já osobně bych do kymca nešel.Stojí peněz jak cip a stojí to za houby.Hlavně bych si určitě vybyral 2 takt je živější oproti 4taktu a to o dosti.A něco at si můžeš natahnou nohy jak na choppru jinak budeš litovat.
Uživatelský avatar
zabart

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 390
Registrován: 10 úno 2011, 22:31
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Skútr / moto: Honda Forza
Tuning / úpravy: velké plexi

Re: Nějací sútrykůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Kamilus » 09 led 2012, 23:32

.
http://www.motoprodejce.cz/?p=p_11&sName=obsah-50-ccm ,

ToPBM: Pokud vím, tak to jsou stejné skútry, co prodávají ve Scootlandu. Já bych asi vzal něco z toho.
Kejši: Aprilia SR 50, rv.01, SR50 R, rv.10, SR 125, rv.99, PCX125 r.v.11
125ka Obrázek 150ka Obrázek
Uživatelský avatar
Kamilus

500+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 594
Registrován: 22 lis 2009, 20:09
Bydliště: Šumbark
Skútr / moto: Honda 150 PCX

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod Qciza » 10 led 2012, 07:01

Tak ať už je jaro ;) Budu se tešit.
Pokud někdo bude chtít nějaké samolepky. Třeba změnit značku :)
Tak dělame vše. Nejen na zeď.
http://www.lpqdesign.cz
Dobrá 283
FM
Frýdek Místek
Uživatelský avatar
Qciza

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 04 kvě 2011, 14:11
Bydliště: Dobrá 283
Skútr / moto: skutr 50 JM star
Tuning / úpravy: 50 Km/h to jede :)

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod PITBULL » 10 led 2012, 09:20

Tak jak pise zabart to kymco fakt stoji za hovno a urcite 2takt da se dobre vylepsovat a zvysovat vykon a vetsinou si to prekopes doma sam podle sebe a skoro zadna udrzba. 4t je to slozitejsi ventily atd pokud nejsi borec asi sam doma neseridis a je zbytecne nejakemu servisu cpat prachy (pokud to neseridi zdarma :lol: ) A ta blba narazka od zabarta stim sezenim a nohama asi mnel namysli ten vylet na slezkou hartu (160km co jsem ufrcely) tak ma pravdu po meste to nepoznas ale delsi vylety tak nebudes vedet kde ty nohy strcit a bude te pekne bolet nohy,pr.... i koule ja je mnel natlacene skoro v krku :D tak urcite premyslej o necem hodne pohodlnym jinak te ztoho budou sundavat kamosi :lol:
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 13:20, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Žabi hněv
Uživatelský avatar
PITBULL

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 533
Registrován: 28 srp 2010, 07:42
Bydliště: Ostrava-Lhotka
Skútr / moto: SUZUKI burgman 125

Re: Nějací skůtráci Frýdek Místek a okolí na 50ccm ?

Příspěvekod satanachist » 10 led 2012, 10:39

5651_1080872903619_1280214569_30191600_1383499_n.jpg
Zdravím chlapi. Tak si to tu pročítám a tiše závidím, že se vás tolik trapičů slabých kubatůr dokáže domluvit a udělat pořádný kravál :D Já patřím taky do komunity čínských padesátníků a nedám dopustit na mého žraloka. Co jsem měl za poruchy, tak naprosté prkotiny - špatný ventilek, vytahaná pružina hlavního stojanu a prasklý plast u víčka nádrže, vlivem benzínu. Mám najeto 7000 km bez jakýchkoli úprav a je fakt, že kvůli narození synka jsem minulou sezonu trochu zanedbal. Jinak běžně jezdím na výlety kolem 150 km, rekord s kamošem, který má Kentoyu Speed, za víkend 560 km. Čekal jsem, že letos bude možnost té 125.ky s béčkem, ale bohužel musíme ještě rok počkat a vůbec se nebudu bát jít znovu do číny. Kamoš má Loncina 125 SH a je naprosto spokojený. Když člověk nepotřebuje trhat asfalt, tak při běžné údržbě mu čína poslouží. Samozřejmě, že ta kvalita není úplně na úrovni značek, ale zase ta cena je někde jinde. I když vím, že nejvíce haní čínu ti, kteří s ní nemají žádné zkušenosti. Stejně jako třeba hodně takyodborníků haní třeba Dacii a nikdy v ní neseděli. Já ji nemám, ale známý má taxislužbu a mj. využívá Logana. To co mu Octavia věčně trčí v servisu, Logan odpracuje :wink:
Já plánuju v květnu cestu na Slovensko, ke kamošovi do B.Bystrice, což je taky vlastně kousek - 160 km a týden tam brouzdat po okolí. Ale kdyby jste mě byli ochotni vzít do holportu, klidně bych s vama vyrazil. Jsem ze Zlínského kraje. Mějte se a úspěšný nový rok!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mohu vozit 80 lidí za zády, ale na velkou motorku si mohu maximálně tak sednout.....
Uživatelský avatar
satanachist

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1057
Registrován: 21 dub 2010, 03:15
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: plexi Givi, brašny, zásuvka, teploměr, hodinky

PředchozíDalší

Zpět na Severní morava

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků