Ukončowačka

Re: Ukončowačka

Příspěvekod Richijan » 28 říj 2012, 16:35

:lol: pokrok zkrátka nezastavíš :lol:
Myslím, že JAWU řada členů klubu doma má, ale hýčká si ji a na běžné ježdění, nobo do sloty jaká byla včera, vyráží raději na něčem "obyčejnějším" - hodně tam bylo Suzuk i Yamah a Kav, dokonce i nějaký Haryk a Bavoráček :wink:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Ukončowačka

Příspěvekod vraver » 28 říj 2012, 18:07

Kámoš má na chalupě Jaw plné dvě garáže,sbírá je a v zimních měsících je dává do původního stavu,některé jsou jak když vyjely z fabriky,Pérákem počínaje a 350kou konče.
Problem je v tom,že by to nikdo dnes asi už nepřihlásil,tak to má jen na místní srazy veteránů,je to vždy paráda,pinckama počínaje a konče traktorama společně s náklaďáky :wink:
Uživatelský avatar
vraver

250+
 
Reputace: 28
Příspěvky: 431
Registrován: 17 srp 2011, 10:00
Bydliště: Žižkov-hlavní město Prahy
Skútr / moto: Yamaha XJR1300-2006, Yamaha XJ600 51J-1988

Re: Ukončowačka

Příspěvekod Dándí » 28 říj 2012, 23:26

_Tom_ píše:Jawa klub Praha a jedna 350ka? pořád tomu říkáte Ukončowačka?


Si nezažil klasická léta JAWA CLUBU, ty akcičky vysmívající se režimu a to vše pod hlavičkou tohoto clubu!! Stačilo dorazit na Žižkov do klubové garáže, či do hospůdky a hned se člověku zvedla nálada. Sami avizují na svých stránkách jak to s Jawama je, tak není za co kritizovat. Samosebou starou gardu střídají noví, mladší členové a přiznejme si, že doba pokročila a ne každý je veteránista, navíc spolehlivostí staré Jawky nevynikaly.Sám jsem jich pár sedlal a drobná poruchovost byla na dením pořádku.
Smekám klobouk před skalním jádrem příznivců Ukončowačky, dlouho jsem ráno oblékal různé vrstvy oděvů, ale sílící sněžení mě zase přesvědčilo o svlečení, přeci jenom jsem měkota a zdraví už není co bývalo.
Richi ty BEJKU, pořád pofňukáváš, že hapruješ se zdravím a pak takhle řádíš :roll: :roll:
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: Ukončowačka

Příspěvekod JaroslavP » 30 říj 2012, 14:56

Taky jsem byl docela překvapenej že do Rudné dorazilo celých 27 strojů. Upřímně v té slotě jsem čekal méně. Mrzí mne jen fakt, že poslední letošní možnost jsem zmeškal (opravdu už nic jiného nebude?), ale to počasí a hlavně předpověď mne přesvědčily. Holt nejsem až tak skalní a na Elefanttrefen mne taky nikdo neuvidí. Richi ovšem překvapil, jako šílenec (pro mne) ovšem.
JaroslavP

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 109
Registrován: 21 zář 2009, 18:33
Bydliště: Starochodovská 684, Praha 4
Skútr / moto: Burgman 400
Tuning / úpravy: vyhřívané rukojeti

Předchozí

Zpět na Reporty 2012

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků