Slovensko jaro 2010

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 17 kvě 2010, 19:26

To Gullwing: ad Apropó) - bereme stan (mám pro 3) a spacák, abychom si nemuseli lámat hlavu s bydlením :wink: .
:idea: Pokud by byl rozumný penzion, nebo když bude pršet, tak bych se penzionu samozřejmě nebránil, naopak :wink:
P.S.: se zádama Ti držím palce ať jsi brzo OK :!:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod balcin » 17 kvě 2010, 22:13

Joj Richijan vykladej me o zadech,to nepreju ani nejvetsimu nepriteli,vim o cem mluvim.S tebou soucitim a preji brzke uzdraveni.
Uživatelský avatar
balcin

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 592
Registrován: 27 úno 2010, 01:21
Bydliště: Přerov
Skútr / moto: YAMAHA X-MAX 250 i, HONDA Lead 100

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 18 kvě 2010, 13:08

Ciao 8)
Na dnešek máme na téma tohoto výletu s Peťasem dohodnutou rychlou poradu na 18:00 v hospodě Restaurantu Zlatý Klas.

:idea: Pokud byste se chtěl někdo zúčastnit, adresa je: Plzeňská 9, Praha 5, - Palác Křižík.

:roll: To jsem zvědav kdo pojede :roll:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 19 kvě 2010, 18:59

Ciao 8)
Pouze rekapituluji, kdyby přece jen ještě někdo nerozhodný zvažoval účast. Zároveň děkuji za obdržené náměty a doporučení, hlavně Robertovi.

Termín:28.05. až 31.05.2010
návrat do Prahy v pondělí 31.05. večer

odjezd z Prahy do Popradu v pátek 28.05.
a) Motovlakem EN 425 Slovakia z hlavního nádraží
- nakládka do 20:30, odjezd 22:00
- příjezd do Poprad-Tatry v 05:30, vykládka od 6.00
b) po vlastní ose

Sraz v Popradu 29.05.2010 v 07:30 u benzínové pumpy ESSO, Moyzesova ul, Loc: 49°3'3.552"N, 20°17'40.792"E,

navržený itinerář: - poslední den je úmyslně delší, aby si přišli na své i jezdiči po vlastní ose :wink: Karlovu Studánku ale asi nezvládneme. Plokud by se té dlouhé etapy domů někdo bál, může zpět do Popradu a odtud opět vakem :mrgreen:

1. den (cca 135 km)
Poprad => Levoča (90 km) => Spišský hrad (18 km) => Levočská dolina (24 km)
Odjezd z Popradu v 08:00, po silnici 67 do Palcmanská Maša, odtud po 535 do Spišská n. Ves, pak do Levoče.V Levoči prohlídka historického centra, návštěva chrámu mistra Pavla (gotický oltář ze 14. století nejvyšší na světe v.18,6m š.6m !!) cca 2 hod. Z Levoči odjezd v cca 13:30 po ceste E50-18 na Spišké Podhradie na Spišský Hrad,prohlídka Spišského hradu – cca 2,5 hod. Odjezd do Levočské doliny, ubytování v kempu (v chatičce), návštěva Levočských Kúpelí

2. den (130 km)
Levočská dolina => Kežmarok (35 km) => Tatranská Lomnice (16 km) => Štrbské pleso (23 km) => Liptovský Trnovec (54 km)
Prohlídka Tatranské Lomnice, odjezd po Tataranské „Magistrále“ na Štrbské pleso. Prohlídka okolí Štrbského plesa, odjezd na Liptovký Mikuláš. Ubytování v autokempu Liptovský Trnovec (?). Návštěva lázní Bešeňová.

3. den (515 km)
Liptovký Mikuláš => Zuberec (27 km) => Oravský hrad (30 km) => Zázrivá (28 km) => Terchova (10 km) => Strčeno (20 km) => Rožnov pod Radhoštěm (85 km) => Valašské Meziříčí (15 km) => Hranice (25 km) => Olomouc 40 km) => Praha (235 km)
Od Liptova k Zuberci je to přes vysoký hřeben s nádhernými výhledy (super serpentiny), v Zuberci předpokládáme jidlo v kolibě u skanzenu Zuberec (smer Zverovka, vyborná kapustnica a halušky). Dál kolem Oravského hradu je to pohodová cesta, z Parnice do Zázrivé je to zase přes hřeben pěknými serpentinami, dál na Žilinu je to pak příjemná kochačka. Žilinu ale objedeme a do Bytče pojedeme po druhem brehu (abychom se vyhnli hlavnímu tahu).

Potvrzení účastníci:
a) autovlakem z Prahy:
- Peťas, Richijan
Nahlášení, zatím nepotvrzení :( účastníci:
a) autovlakem z Prahy:
- Gullwing, FunTom
b) po vlastní ose:
- WamB400 - ???
- Kokeš - ???
- Tomiktom
c) způsob dopravy neuvedli:
- Dándí, Kubelík

Ubytování:
Abychom nebyli vázáni zarezervovaným ubutováním a mohli itinerář pružně upravit dle počasí, nebudeme ubytování bukovat předem a spolehneme se na to, že se někam vmáčknem. Jde o 2 noclehy, takže preferujeme chatky nebo penzion. Stan a spacáky s sebou ale pro jistotu vezmem taky.

Tak co vy na to :?:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 20 kvě 2010, 15:05

Ciao 8)
Poslušně hlásím, že my (já s Peťasem) už máme jízdenky i lehátka koupené :) .
:shock: Díky vývoji kurzu Euro/Kč, byla cena pro jednoho jen 882,- Kč :D
Pokud by se někdo rozmyslel a chtěl jet s náma, tak máme lehátka 22 a 24 ve voze č. 363 :wink:

Neváhejte, počasí už má být OK :lol:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Kokeš » 21 kvě 2010, 20:15

Kokešovi se kvuli nástupu do nového zaměstnání (ještě nemají nárok na dovolenou) omlouvají.
Uživatelský avatar
Kokeš

250+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 409
Registrován: 05 bře 2009, 19:34

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 22 kvě 2010, 07:25

Ciao 8)
2 Kokeš: Tebe chápu. V takovém případě se nedá nic dělat, Práci holt potřebujem všichni

Vespolek:
:( Škoda, že se nepamatuju,kdo mi tohle z vlastní zkušenosti předpovídal: "počítej, že z přihlášených nakonec nepojede ani 1/3. Hlavně nic nezajišťuj a neplať dopředu, protože pak z nikoho ty prachy nedosteneš" :roll: .
Jen mě mrzí, že jsme to kvůli těm, co stejně teď nepojedou (tím nemyslím ty, kteří od začátku oznámili, že neví, nebo Wickyho, který se omluvil už dávno), protože nechtěli nebo nemohli plánovat delší dovolenou, stáhli, ze 4 původně navrhovaných, jen na 3 dny.
No nedá se svítit. TAk holt pojedem jen ve třech - pořád věřím, že Gullwing bude natolik OK, že bude moct jet taky :| a jen na ty 3 dny, i když, kdo ví :wink:
Po zkušenostech s touhle "expedicí" a podle přísloví: chybu udělá každý, jen blbec jí ale opakuje", budu výlet Orlí hnízdo plánovat jen s těmi, kdo ZARUČENĚ pojedou, tedy na poslední chvíli. Pochopil jsem, že ladit itinerář kdoví jak dlouho dopředu a tak, aby vyhovoval všem kdo projeví zájem nemá smysl.
Jde o to aby ti co opravdu jedou, jeli podle svého a ne podle plánu postaveného podle připomínek těch, kteří pak nejedou. Zkrátka kdo bude chtít, tak se přidá a bude-li shoda, dá se itinerář vždycky (pokud není bukováno bydlení, trajekty atd.) operativně upravit :idea:
:idea: Ostatně, tohle poučení už asi udělala řada kolegů přede mnou a radši jezdí ve 2-4 skútrech, než organizovat hromadné akce.
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Gullwing » 25 kvě 2010, 13:20

Tak já s konečnou platností nepojedu. Ještě nejsem úplně OK a fakt se bojím, že by mi to tam mohlo chytnout a byl bych v řiti. Zatím ještě nejezdím a dát si hned takovou porci km je risk. Těším se na pěknou reportáž z cesty. Užijte si to.
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 25 kvě 2010, 20:06

Ciao 8)
:shock: No nebudu zastírat, že mě to, že nejedeš, fakt mrzí.
Ale chápu Tě. V Tvém věku člověk nesmí riskovat :wink: Já už mám děti velký, skoro soběstačný, 7 let do důchodu, takže si musím užít, dokuď ještě můžu :lol: Doktorku jsem dne umluvil, takže i když se mi to uzdravování nevyvíjí tak jak jsme čekali, nechal jsem se od zítra (proti podpisu) uschopnit. A v pátek jedůůůůů :lol: Přece v tom Peťase nenechám samotnýho :!: To by tak hrálo. Jsme přece taky nějaká parta.
:idea: Ty máš čas.
:wink: Každopádně Ti přeju brzké uzdravení ať spolu můžem vyrazit příště.
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod horrabin » 25 kvě 2010, 21:21

Narazil jsem na clanek o uzavreni casti podtatranske silnice a vzpomel si na vas. Tak prikladam aby jste byli dopredu pripraveni.

Kvůli sesuvu půdy uzavřeli hlavní silnici pod Vysokými Tatrami
Prudké deště a následný sesuv půdy způsobily v uplynulých dnech poškození hlavní silnice mezi Vyšnými Hágy a Štrbským Plesem na Slovensku. Kvůli havarijnímu stavu musela být silnice pod Vysokými Tatrami v úterý od dvaceti hodin uzavřena.Silnice známá jako Cesta svobody, je hlavní magistrálou, která spojuje 15 tatranských osad. Její uzavření u Vyšných Hágů je výrazným zásahem do dopravy v oblasti Vysokých Tater.
Při intenzivních srážkách vodu nezachytávají stromy, protože okolí silnice bylo v roce 2004 zasaženo větrnou smrští, která vyvrátila tisíce stromů. Voda stéká z kopců, podmývá silnici a celý svah se sesouvá do doliny.
Uživatelský avatar
horrabin

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 323
Registrován: 29 zář 2009, 21:31
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Piaggio X9 500 evo

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod kaaduh » 25 kvě 2010, 21:49

Richijan, ahoj, předně přeju, ať se výlet podaří a k tomu itineráři, pokud budete mít v zuberci čas, respektive až vyjedete na Zverovku, je tam nádherná procházka po horských okách, je to asi na 2-3 hodinky, vláčkem se pak dá dojet od parkoviště až ke kolibě, kde teda podle mě vaří líp, než tam co si myslim, že máte namířeno.

To já jen tak, kdyby náhodou :).
Uživatelský avatar
kaaduh

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 59
Registrován: 09 kvě 2009, 06:12
Bydliště: Ústí nad Labem, tel: 606692901
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 26 kvě 2010, 07:58

Ciao 8)
To Horrabin: dík za zprávu, i když je :( , :idea: než vyrazíme tím směrem, ověříme si, zda už je silnice zprovozněná
To Kaaduh: Taky dík, uvidíme jak na to budeme časově. Oka já rád nejen na pánvi, takže super tip.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 27 kvě 2010, 23:12

:( takže po té, co se omluvili všichni až na Peťase, jedem jenom ve dvou. :shock:
Pozitivem je, že jsme se snadněji dohodli, že to opět asi natáhneme na 4 dny, abychom:
a) mohli reagovat na počasí
b) mohli případně poslední etapu rozložit na 2 dny.
:D už se fakt moc těším :wink:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod wictor » 27 kvě 2010, 23:21

Přehu Vám kluci příjemnej vejlet a spoustu prima zážitků :!: Mrzí mě, že jsem se nemohl zúčastnit, ale změna termínu a plánovaná dovolená mého kolegy mi v to zabránila. Držim palce a těšim se na nějaké fotky a zážitky, které si rád poslechnu třeba na nejbližší akci a tou jsou Krkonoše :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Miro11 » 01 čer 2010, 11:28

:D tak ako :?: došli ste :?: nezmokli :?: nejaká správa foto :?: píšte...píšte... :wink:
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2010

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník