Orlí hnízdo 2010

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod Mojda » 02 črc 2010, 02:14

Chlapci zlatý, užijte si to !!! A jak říkával můj děda : HLAVNĚ OFAFRNĚ !!! :P
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod láďa » 02 črc 2010, 07:38

tak hoši,tento rok jsem tuhle vyjížďku s váma nestihl,každopádně vám přeju příjemnou cestu,hodně pozitivních zážitků a fotek,a jak se říkalo:pravidlo šťastného návratu!!!
Uživatelský avatar
láďa

1000+
 
Reputace: 30
Příspěvky: 1352
Registrován: 06 čer 2009, 09:55
Bydliště: Praha 9-Černý Most II , 723524604
Skútr / moto: Suzuki GSR 600
Tuning / úpravy: iridiové svíčky,KN filtr,laděné výfuky,xenon

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod wictor » 02 črc 2010, 13:05

Všem děkujeme za přání!

Motorka naložená a natankovaná ..... prostě připravená k odjezdu a za chvilku vyrážim :P :P :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod semztohoblazen » 02 črc 2010, 16:18

Zlomte vaz. :wink:
tel. 602350737
Uživatelský avatar
semztohoblazen

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 106
Registrován: 04 črc 2008, 18:28
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: Burgman 200 K8

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod jel.en » 03 črc 2010, 01:10

jj u wictora bylo sbaleno a připraveno - to mohu potvrdit. Natěšenej byl jak malej fakan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Poskakoval z jednoho konce pokoje na druhej a přemýšlel co ještě sebou... :mrgreen:

to wictor:ještě že jsi už za hranicema a nemůžeš mi natlouct :-) Já budu hlídat :twisted:
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod Mojda » 05 črc 2010, 19:45

Teď přiletěl zhuntovaný poštovní holub, na hnátě má přivázanou rozmočenou tajnou zprávu, kterou Wiktor poslal z daleké ciziny.
Že prej tam prší jak sviňa, že jsou všichni v pořádku, že byli u "ňákých vodopádů" ( Viktoriiny, Niagárské... :twisted: nebo které ??? ), zejtra prej jedou do "ňákýho hnízda" nebo co a hlavně všechny ze SF moc pozdravujou. :P ALELUJA.
Naposledy upravil Mojda dne 06 črc 2010, 21:13, celkově upraveno 1
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod BG650 » 06 črc 2010, 20:29

Tak já jsem se právě vrátil do garáže a nemám co dodat. Prostě vynikající výlet. S takovou partou pojedu doufám zase někam a někdy. Počasí sice trochu zablblo ale plány to moc nepokazilo. Wictor napíše víc, až dám dohromady fotky, hodím sem odkaz. Všem zúčastněným moc velké díky za skvělou společnost!
Uživatelský avatar
BG650

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 402
Registrován: 27 lis 2007, 17:57
Bydliště: Lety u Dobřichovic
Skútr / moto: B 650, X9 250,ČZ 175,KLR 600 602371312

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod Richijan » 06 črc 2010, 22:18

Ciao 8)
a) bezva, že všichni dojeli bez trablů,
b) že byla parta dobrá je snad jasné, když tam jeli lidi ze Skutrfora :wink:
c) na fotky i vyprávění: kde jste nakonec opravdu byli, jak a kde nocovali, kudy jeli, .... už se moc těším. :mrgreen:
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod MisaKacenka » 06 črc 2010, 22:34

Ahoj, takze my (ja a honza) hlasime bezpecny navrat do garaze :) Prijeli sme, sedli sme a pomalu usnuli :D Dneska sme dali cca 500km a celkove to u me dela 1400km...coz je paradni :)
Ja taky moc dekuju, i za Honzu, za super partu, hlavne pak Pavlovi, ktery vymyslel trasu :) Petasovi za pekne vedeni i za to, ze sme obcas sjeli jinam, nez sme meli :P aspon byla sranda :) A wikimu za to, ze nam nikdy nenechal dojit benzin :)
Ne, vazne, kluci, bylo to super, ste super parta a doufame, ze se zase takhle nekam spolu svezeme ;)

Foto snad zitra k veceru, poridim si to rajce uz, a dam to sem :) Referatek nejak sesmolime dohromady spolu :)

Tak zatim a fakt diky ;) !
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod wictor » 06 črc 2010, 22:52

Už je to něco přes hodinu co jsem dorazil domů, ale nejdřív vybalit ... něco usušit atd. však to znáte :P :P :P

... tak jak začít .... Výlet respektive celá expedice "Apalucha" byla výborná :!: :wink: Všem zúčastněným díky za prima společnost!!! a zvláštní poděkování Pavlovi a Peťasovi za plánování a vedení !!! :wink: :P a Michalovi za jazykové umění :wink: :P

První sraz byl v 15:00 na OMV na Strakonický, odkud jsem vyrážel já, Peťas a lkpdShark. Na Shellce před Dobříší se k nám přidal BG650 a vyjelo se směr Camp Veveří, kde se k nám připojil MíšaKačenka a později i Lukáš. Nad pivem a nějakou tou dobrotou se ladila trasa a pak se vyrazilo na kutě. Ubytování bylo v chatce, kde se nás pohodlně vyspalo 6 a cena byla taky lidová ... 500,-Kč + parkování motorek a poplatek obci (což bylo pár korun)

V 10:00 se vyrazilo směr Rakousko .... Sám sem tam byl na motorce poprvé a ty silnice no prostě jedna báseň :wink: :P Za celou sobotu jsme potkali jen pár aut jinak byla cesta jen a jen naše :P První zastávka byla na koupání, protože když jsme v tom horku, který panovalo uviděli rybník, tak nešlo odolat :wink: Celou cestu bylo nádherně a kolem 18:00 (jestli se nepletu) jsme se ubytovali v Campu Otscherland. Tábor se postavil během několika málo minut a vyrazilo se směr Hospůdka, kam za námi přijel Huhu :P :P :P

Ráno zbalit a vydali sme se směr Zell am See (pokud sem to napsal blbě ... což je dost pravděpodobný, tak kluci mě určitě opravěj :mrgreen: ) Cestou nás Pavel zaved na horský sedlo do Naturparku Solktaler .... naprosto úžasný a dokonalý ... to se prostě musí zažít na vlastní kůži :wink: Následoval přesun do See-campu v Zell am See. Původně jsme v tenhle den chtěli navštívit i Kerimský vodopády, ale to už se nestíhalo, takže se lehce pozměnil plán trasy ( řek bych, že v náš prospěch :mrgreen: )

Ráno jsme se probudili do deštivého dne a tak i k vzhledem počasí se návštěva Orlího hnízda odložila o den později a pondělní den jsme věnovali návštěvě Kerimských vodopádů a přesunu do Německa co nejblíže k Orlímu hnízdu. Po příjezdu k vodopádům bylo pěkný počasí a tak jsme mohli v klidu tuhle hru přírody shlédnout a byla to paráda!!!!!!! Cestou z vodopádů nás zastihla přeháňka, ale v Německu jsme už brali nepromoky. Vzhledem k počasí bylo rozhodnuto, že campy tentokrát necháme bejt a hledal se pension. Po chvilce hledání (v dešti na motorkách ... prostě paráda :P ) se zadařilo, ale museli jsme se rozdělit, protože pro 5 lidí (Lukáš odjel už v neděli ráno zpět a Huhu se musel trhnout v pondělí ráno) sehnat ubytování pod jednou střechou se nám nepodařilo :? Nic méně vzal se pension s 2 místama a camp s bungalovem se 3 místama a vzdálenost mezi campem a pensionem byla přes silnici .... cca 30m :mrgreen: , takže hned po vybalení jsme se sešli ve výborný hospůdce :P :P :P )

V úterý ráno byl směr jasný a to Orlí hnízdo. Po příjezdu na parkoviště se koupily lístky na BUS (auta, motorky atd. se musí nechat na parkovišti odkud Vás vyveze BUS skoro až k Orlímu hnízdu ... respektive k výtahu, který už těch zbývajích 124 m hravě překoná :wink: ) Ten výhled byl fakt neskutečnej!!! Chodbou k výtahu a nahoru ... výstup Orlí hnízdo! Naše skupina byla ta poslední, která něco viděla :P , protože pak se zatáhlo, mlha a začalo pršet .... jak řek Pavel, prostě a jednoduše to bylo vypočítaný :wink: :P Původně bylo v plánu se ještě zastavit na jezeře, které jsme cestou viděli a projet se na parníku, ale vzhledem k počasí a času se tohle nakonec neuskutečnilo .... alespoň máme cíl pro další cestu :wink: :P :P :P

Jo a abych nezapomněl, tak jídlo bylo v celým Rakousku i Německu prostě a jednoduše VÝBORNÝ!!! , ale s čím mě fakt sr.l., tak bylo kafe .... všude jsem dostával jen picola, takže náprstek na jedno srknutí, takže jak já jsem se těšil domů na hrnek kafe si asi nikdo nedovede představit (krom kluků samozřejmě :mrgreen: )

Doufám, že jsem na nic podstatnýho nezapomněl a pokud ano, tak kluci mě určitě doplněj. Ještě jednou díky VŠEM za SUPER výlet a věřim, že s takovou partou zase brzy někam vyrazim :!: :!: :!: :!: :!: :!:

http://swictor.rajce.idnes.cz/Orli_hnizdo_2010/
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod Mojda » 06 črc 2010, 23:03

Milý Wiktore, nesmutni, protože s podobně sqwělou partou už brzy, doufám, vyrazíš po vlastech českých a moravských. Vodopády asi moc neuvidíme, ale nějaká hnízda ti slíbit můžu !!! :P Hlavně žádné držkopády !!! Zdařbůh.
Naposledy upravil Mojda dne 06 črc 2010, 23:21, celkově upraveno 1
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod Scarabeo » 06 črc 2010, 23:15

Tak vítejte doma :)
Je to moc prima ,že se vám to vyvedlo a že cesta byla bez problémů.
Už se těším na referátek. :wink:
Uživatelský avatar
Scarabeo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 327
Registrován: 22 zář 2009, 23:44
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: AS 500

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod láďa » 06 črc 2010, 23:35

tak vám hoši gratuluji k šťastnému návratu,je to prima,co skutrforum dokáže :) doufám že se příště už nějaké akce zučastnim taky...
Uživatelský avatar
láďa

1000+
 
Reputace: 30
Příspěvky: 1352
Registrován: 06 čer 2009, 09:55
Bydliště: Praha 9-Černý Most II , 723524604
Skútr / moto: Suzuki GSR 600
Tuning / úpravy: iridiové svíčky,KN filtr,laděné výfuky,xenon

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod sollik » 07 črc 2010, 09:44

Super fotky, musel to být pěkný výlet. Hlavně že jste se vrátili všichni v pořádku :D
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 998
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: Orlí hnízdo 2010

Příspěvekod wictor » 07 črc 2010, 10:05

Přidávám fotky od Peťase: http://petasm.rajce.idnes.cz/Rakousko-Orli_hnizdo/ a zároveň sem hodim zkopíruju Peťasův pozdrav ze SM, protože má momentálně nějaký problém s přihlášením na SF

Ahoj, tak jsme dorazili šťastně z cesty po Rakousku a Německu. Náš hlavní úkol bylo zdolání a prohlídka Orlího hnízda, které dostal Adolf Hitler k 50.-tým narozeninám od Martina Bormana. Najeli jsme od pátku 1350km a popis cesty,zážitky a fotky dáme dohromady během týdne. Díky všem za prima partu a krásné zážitky. Jsou již příspěvky na skutrforum. Nemohu se tam, ale dostat,něco napsat, poslat foto atd., okamžitě mi to vypadává a celou historii si v počítači smazat nemohu. Tak to snad, co nejdříve doladím?
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2010

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron