Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod wictor » 02 srp 2010, 19:24

Tak bude tomu něco málo přes 2 hodiny co jsem dojel domů a na tachometru mi svítí dalších 1435 km, ale pěkně popořádku...

Usmálo se na mě štěstí a dostal jsem 2 lístky na Formuli 1 do Maďarska dohodnul jsem se s Pavlem, který shodou okolností měl lístky na Automotodrom v Brně na MS cestovních vozů :P Začalo se plánovat a vzniknul z toho víc než povedenej prodlouženej víkend.

V sobotu 31.7. v 7:00 se vyráželo směr Automotodrom Brno. Cesta probíhala naprosto bez problémů a počasí nám víc než přálo. Na okruhu jsme strávili asi 2 - 3 hodinky. Nejdřív byl volný trénink cestovních vozů , následoval závod Formule 2 (předzvěst F1) a konečně závod MiniCopeerů a musím dodat, že to byl fakt nářez!!!

Z Brna se vyráželo směr Slovensko, kde byl domluvenej nocleh v jedné velice pohostiné vesničce :P :P :P Než jsme se ubytovali, tak jsme vyrazili směr Bradlo (http://www.turistika.cz/turisticke-cile/detail/bradlo) a ten výhled byl jako v pohádce. Nezbytné foto a rychle se ubytovat a do přijemné hospůdky s výborným pivem a ještě lepší hruškovicí atd. :twisted: Nic se ale nemá přehánět, protože v 7:00 ráno byl budíček!

V neděli V 7:30 jsme už byli na cestě směr Hungaroring. Pro nejrychlejší přesun byla zvolena dálnice a protože počasí nám opět přálo a i vítr byl skoro nulový, tak se jelo bez jakýchkoliv problémů. Na hranicích se musela koupit dálniční známka pro moto (sice doteď nevím k čemu, protože se nikam nelepí a ten kousek papírku co se za 4 EURA dostane je doteď ještě někde v peněžence, ale úřednímu šimlu bylo učiněno za dost) a jelo se dál. Dálnice jak na Slovensku, tak v Maďarsku jsou naprosto výborné .... totéž, ale nemůžu říct o silnicích v Budapešti :? :? :? Po příjezdu do hlavního města Maďarska nás čekal doslova a do písmene tankodrom! Jízda probíhala skoro krokem a i tak jsem měl co dělat, abych si nepřekous jazyk.

Hungaroring leží cca 20km za Budapeští a cesta tam už byla otázkou chvíle. Zaparkovat, převlíknout a hurá na Formuli !!! Komentář k F1 samotné zní asi takhle: TO SE PROSTĚ MUSÍ VIDĚT NA VLASTNÍ OČI. Okruh jsme prošly křížem krážem se špunty v uších (ten zvuk je fakt neuvěřitelnej !!! ) a před pořadatelskou službu, zázemí apod. nezbývá než smeknout. Asi největší zážitek (alespoň pro mě) byl, když se dojel závod a diváci (byli jsme tam mezi prvníma) se vpustí na okruh a přímo pod pódium, kde se odehrává ceremoniál pro první 3. nejlepší jezdce. Kousek od boxů, kousek od jezdců a závodních inženýrů , kousek od aut a doplňků no prostě zážitek jak se patří!!!

Cesta z Hungaroringu byla i díky motorkám poměrně snadná, i když cesta kterou se odjíždělo byla prašná polňačka s uježděnou a místy neuježděnou vrstvou písku :( V jedné zatáčce mi asi zadek zachránilo ABS, ale od toho tam ta věcička je, tak jakýpak copak :lol: Následovala opět cesta na Slovensko, kde byl domluven druhý nocleh. Cesta byla zvolená mimo dálnice a byla to výborná kochačka :P Po příjezdu opět hospůdka a hurá na kutě, protože v 8:00 byl naplánovanej start směr Praha!

Ráno se vyjelo přesně podle plánu a společně se jelo až do Hodonína, protože Pavel musel ještě do práce, tak zvolil pro přesun dálnici no a já okresní cesty , takže o 3 hodiny delší cesta :D

Závěrem děkuju Pavlovi za prima společnost a třeba se příští tok podíváme na Německý Nurburgring nebo Hokenheim :wink: :P :mrgreen:

Foto:
http://swictor.rajce.idnes.cz/Motoviken ... ou_Bradla/
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod Miro11 » 02 srp 2010, 19:48

:D wictore..dobre by bolo napísať Brezová pod Bradlom :wink: a Štefániková mohyla...pretože Bradlo je dedinka v Železných horách neďaleko Seče
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod wictor » 02 srp 2010, 20:16

Je tam odkaz a v něm krásně napsaný o co se jedná. tak to musí stačit :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod Peťas » 02 srp 2010, 22:57

Wictore je to moc pěkně napsaný a ještě lepší to asi bylo,pěkné počasí,spoustu zážitků, na formuli 1 jsem nebyl, ale ta atmosféra a jen zvuk motorů stále v otáčkách o kterých se nám nezdá na běžných strojích, to jste měli i "husí kůži"? Já bych jí tedy měl. Být tak blízko toho dění, depo,vidět monoposty formulí a pilotů na vlastní oči, to musí být super. Moc vám to přeji a ty kilometry teda Wictore valíš v poslední době. Díky za foto a pěkné počtení,doufám, že se brzy uvidíme a pokecáme. Měj se Peťas
P.S. prý to dělám jen já, že tam mám nicka a foto a ještě se podepíši, no ale jsem zvyklý se za vším podepsat, tak je to dvakrát, lepší 2x než vůbec
Uživatelský avatar
Peťas

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2009, 18:33
Bydliště: Stehlíkova 930, Praha 6-Suchdol 16500 777136386
Skútr / moto: Honda FJS 600SW,CBR1100XX www.pm-pneuservis.cz
Tuning / úpravy: Givi Maxia,vysoké plexi Issota,ABS,xenon,vyhřívané sedlo 2x a hefty

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod wictor » 03 srp 2010, 19:30

Díky!
Husina určitě byla a možná i knedlík v krku, když mě od jezdců dělil sotva metr. Zážitků bylo dost a dost a naštěstí nám po celou dobu přálo počasí!

Ještě jednou díky a určitě co nevidět pokecáme .... nezapomeň, že musíme naplánovat ty jezera v německu :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod Mefisto » 04 srp 2010, 20:41

Musela to byt pekna vyjizdka, ja byl jen v Brne.
Mozna bych jen upravil 31.8. na *.7. :D
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod wictor » 05 srp 2010, 03:12

Máš recht :oops: :oops: :oops: už je opraveno :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod _Tom_ » 05 srp 2010, 07:03

tiše závidím F1 musel být mazec, já byl loni na ferrari racing days v brně, s ukázkou všech monopostů F1 mimo aktuálně nasazeného a projeli cca 6kol, nakonec pár kol s jedinou F1 z loňské sezóny. Věřím že to byl nepopsatelný zážitek
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Motovíkend s návštěvou Bradla - 2010

Příspěvekod wictor » 06 pro 2010, 01:58

Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400


Zpět na Reporty 2010

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník