Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod KYBLOS » 06 dub 2010, 11:58

Srážka dvou meteoritů. Takže já a Plžík :( Prostě sem na konci obce Jestřebí předjel ňákýho prcka na ještě prckovatějším motocyklu a hned na to tam byla cedule nerovnosti vozovky. Ďury po celý cestě, takže sem musel z 50km/hod. zbrdit na cca 30km/hod, možná i 20km/hod. No a v tu chvíli předjížděl Plžík za mnou toho minimotorkáře, ten začal taky uhýbat ďurám a tak Plžík sledoval toho malýho, aby do sebe nevlítli, no ale bohužel si pak všiml, že brzdím před ďourami taky. Pak už jen slyším písk od jeho gum a bum. :cry: Já to naštěstí ustál, ale Plžík tyranosaura Nexe bohužel položil, proto ty následky na fotce. Já přišel jen o zadní blatník a ukazatel paliva mi začal hodně špatně ukazovat, např. i s plnou mi může naskočit na display reserva a samo ukazatel mi neukazuje kolik je tam paliva správně. Ukazuje si jak chce. Na to ale kašlu, budu se řídit tím kolik sem najel km po nabrání benzínu a podle toho budu brát další benzín. Nový to stojí asi 200 éček. Já vím, může to zaplatit pojišťovna, ale to se musí vyndat celá nádrž ze scoota, takže celý rozebrat a to zase nechci. Stejně se u X9ky prej stává, že ty ukazatele ukazujou blbě. :roll: Takže si splaším ten blatník, ten uhradí pojišťovna a je to.

Pro ty, kteří mi říkali, že není nutné na místě sepsat záznam o nehodě, není to pravda viz.
http://www.kooperativa.cz/reseni-skod/p ... i-vozidel/
Takže se budu muset s Plžíkem někde rychle setkat a musíme to sepsat. :( Naštěstí sem si vyfotil, v které to bylo obci.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod Jouda » 06 dub 2010, 12:28

Ty joooo, ted na to koukam, z vlastni zkusenosti vim, ze toho Nexe to bude hooodne bolet :-(
Uživatelský avatar
Jouda

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 246
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Aprilia SRV850 ex GP800
Tuning / úpravy: Rychly pruhy na zakryti skrabancu :))

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod Toom » 06 dub 2010, 12:49

No hlavně že jste celý! To byla v sobotu nějaká špatná konstalace hvězd-po cestě do Poděbrad byla jedna motorka v příkopu(uklouzlo mu to na trávě,on celej,přítelka pochroumaná), mě 100m před hospodou v Senici skoro nabrala fabka-vyjížděla z vedlejší-nechápu to na přehledným rovným úseku ve vesnici-prostě nečuměl.... no a pak vy dva.
Toom

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 289
Registrován: 16 srp 2007, 12:16
Bydliště: Tlustovousy
Skútr / moto: exB650exe K8
Tuning / úpravy: mouchy na plexi

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod Miro11 » 06 dub 2010, 13:02

:? Hoši hoši..k tomu len toľko..sledujte čo sa pred vami deje a hlavne v kolóne..pokiaľ niekto ukazuje, že je tam kanál, diera, chcíply pes a podobné nezmysly čo sa nájdu na ceste..DOLEŽITÉ kúpte si vysielačky..stojí to pár korún..a vyhnete sa problémom..prvý jazdec hlási prekážku na ceste..ostatný počujú a zbystria pozornosť :evil: ..nie vždy može takto ľahko skončiť nepozornosť nováčika v kolóne..možete byť radi, že v tom neskončili aj ostatní...to je potom problém z dokazovaním poisťovni kto zavinil hromadu..to ani nehovorím :roll: ale začínať sezónu zháňaním plastov namiesto používania skútra..to je smutné :?
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod KYBLOS » 06 dub 2010, 13:19

Nebudu ukazovat rukou nerovnost vozovky, když je tam vyloženě i dopravní značka nerovnosti vozovky a je z dálky vidět, že silnice je cedník. On ale koukal na toho kluka, aby ho nesmetl, což chápu, prostě blbá shoda okolností, že já začal zrovna brzdit kvůli hroznýmu povrchu, on předjíždět malýho prcka a prcek uhýbat ďourám. To nenahlásíš vysílačkou ani kdyby ses zbláznil. Nahlaš něco takovýho ve zlomku vteřiny a když u toho sám uhýbáš díře a sleduješ malýho kluka jak jede na něčem malým, to nejde stíhat :roll: Jinak ďoury v lese, ale i mimo něj si ukazujeme, ale proč ukazovat v místě, kde je značka nevím, když ta značka je o dost větší než moje ruka a zřetelnější. Prostě je jasný, že tam budou díry, takže zpomalit a na to nepotřebuju vysílačku.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod Miro11 » 06 dub 2010, 13:57

To je samozrejmé..zhoda okolností..očakávam..a prisposobím sa..sledujem nie jeden objekt ale aj to čo sa deje predomnou..predvídam..pokiaľ vidím nerovnosti upozornenie značkou ..viem , že predomnou budú zpomaľovať..brzdiť..možno zastavia..je potreba zbierať skúsenosti..PREDVÍDAŤ..omieľané slovíčko..chápem, si v tom nevinne, Plžík má Nexusa na trsátka..poučenie do budúcna :idea: pred dvoma rokmi Krkonoše..jednou dedinkou..bola tam značka kuriozitka "Pozor kočky" niečo na sposob prebiehajúceho jeleňa..čo myslíš koľko ľudí v kolóne si ju všimlo? zo stovky skútrov? pýtal som sa asi 20tich..ani jeden :!: pred rokom vpred Harrachovom sa vytrhol pesan slečne z chodníka začal zmatkovat na ceste..uprostred kolony..vo vysielačke výzva a vďaka tomu sme neskončili všetci na hromade a hafan prežil :idea:
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Jarní sraz Harlejáků Poděbrady

Příspěvekod KYBLOS » 13 srp 2010, 10:35

Jen tak pro srandu, dodnes nemám od Kooperativy vysvětlen postup jak mám řešit opravu nefunkčního palivoměru. :roll: Celkem dlouhá doba že? Proplatili mi necelé 3000kč, což samozřejmě na pokrytí nákladů opravy čidla určujícím stav paliva v nádrži nestačí, jelikož stojí 5000kč, takže mi proplatili blatník atd... Tak sem jim tenkrát napsal reklamaci, pak další, pak další atd.. atd... a dodnes to není vyřízeno. Stále jim připomínám, že čekám na odpověď, ohledně následného postupu a stále mi píšou tak, aby to stále házeli do autu tj. nenapsali mi stále postup. Tak takhle pěkně funguje Kooperativa, přitom tahle závada byla servisním technikem Kooperativy zapsána do protokolu o škodě atd... :roll:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Předchozí

Zpět na Reporty 2010

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník