1.SCOOTER GUMBALL OLOMOUC - 19.5.2007 - dotazy, připomínky a odpovědi

Příspěvekod score » 08 úno 2007, 22:27

Nejspíš už víte o chystané májové akci - 1. scooter gumball-u Olomouc 2007, takže pokud máte nějaké připomínky, dotazy nebo nápady, dejte vědět, rád na všechno odpovím, jinak je průběžně aktualizovaný info kolem nejen téhle akce u nás na webu web nejen o scooter gumballu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod Dj RE5PECT » 09 úno 2007, 01:06

co to jako je,jestli se muzu hloupe zeptat? to je jak ten Gumball 3000 jak jezdej 200 v meste naslaplyma luxusnima autama,akorat jakoby zavody po meste na scootrech nebo jak? :D
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod score » 09 úno 2007, 02:23

:D :D :D i taxe to dá brát, akorát s menším výkonem a na dvou kolech ;) gumball říkáme (pořadatelé) všem projížďkám a srazům který pořádáme ;) (nebo byl ten můj nápad fakt tak blbej? je fakt, že se to dobře pamatuje );) je to vlastně sraz majitelů nejen malých motorek (apriori skůtrů) v Olomouci s velkým doprovodným programem ;) podrobnější info máš u nás na webu - http://www.sfis.cz
těšim se, že se tam taky ukážeš ;)
Naposledy upravil score dne 09 úno 2007, 02:24, celkově upraveno 1
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod Dj RE5PECT » 09 úno 2007, 10:05

[quote=sacore] :D :D :D i taxe to dá brát, akorát s menším výkonem a na dvou kolech ;) gumball říkáme (pořadatelé) všem projížďkám a srazům který pořádáme ;) (nebo byl ten můj nápad fakt tak blbej? je fakt, že se to dobře pamatuje );) je to vlastně sraz majitelů nejen malých motorek (apriori skůtrů) v Olomouci s velkým doprovodným programem ;) podrobnější info máš u nás na webu - http://www.sfis.cz
těšim se, že se tam taky ukážeš ;)[/quote]no ja bych jel ale do olomouce to mam trochu z ruky...330 km...
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod KYBLOS » 09 úno 2007, 10:18

no ja bych jel ale do olomouce to mam trochu z ruky...330 km...



Jo tak to sem na tom velice podobně - 315km :(
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod petridas » 09 úno 2007, 13:28

hosi tak to pojmete jako tydenni vylet :p :D
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod KYBLOS » 09 úno 2007, 13:33

No čéče to je právě to co nejspíš u mně neklapne, páč už takhle mám dovolenou rozplánovanou a jaksi by mi na něco nestačila :( Né že by mě to nemrzelo, ale je to prostě daleko, bohužel.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod score » 09 úno 2007, 14:05

[quote=petridas]hosi tak to pojmete jako tydenni vylet :p :D[/quote]


slušnej rejpal ;)
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod Thomas » 10 úno 2007, 21:08

Do kdy se můžeme registrovat?A máš nějaký limit, kolik lidí můžeš zaregistrovat?Myslím tím, že třeba můžeš zajistit, jen hlídanou parkovací plochu, na např. 200 motorek, a co je nad, budou mít smůlu?To že bych neměl na hlídaném parkingu mého skůtra, by mi asi dost vadilo.Přece jen, na takové akce se více stahujou všelijací chmatáci, protože nejsou tak nápadní.A hlavně skoro nikdo neví, který skůtr komu patří.Když jsem už u toho.Jak bude to parkoviště hlídané, oplocené atd....?
Uživatelský avatar
Thomas

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 195
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: nedávno Honda Dylan 125, teď Honda CBF 500

Příspěvekod tood » 10 úno 2007, 21:36

Neboj Tome, pojedem spolu, já ti s tím potom nikam neuteču :p
Dříve: Hyusung SF50 Prima, Derbi Boulevard 125
Uživatelský avatar
tood

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 107
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havířov
Skútr / moto: Piaggio X9 500 Evo

Příspěvekod score » 10 úno 2007, 21:47

pokud jde o registrace, není časově omezená, jen bych do konce dubna rád věděl, s kolika stroji počítat ohledně místa a organizace průjezdu, samozřejmě, pokud někdo přijede neohlášenej, nebudeme ho vyhazovat, ale třeba bude stát někde bokem což by byla škoda, ale čím dřív to bude, tím líp, taky abych stihl vyrobit dostatečnej počet polepů, kterej každej dostanete na svůj stroj jako památku na tuhle bohulibou akci ;) nebojte, žádná velká plachta, max 8x5cm,což vám nikde nebude kazit dojem z vyleštěný mašiny ;)
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod score » 10 úno 2007, 21:52

[quote=Thomas]Do kdy se můžeme registrovat?A máš nějaký limit, kolik lidí můžeš zaregistrovat?Myslím tím, že třeba můžeš zajistit, jen hlídanou parkovací plochu, na např. 200 motorek, a co je nad, budou mít smůlu?To že bych neměl na hlídaném parkingu mého skůtra, by mi asi dost vadilo.Přece jen, na takové akce se více stahujou všelijací chmatáci, protože nejsou tak nápadní.A hlavně skoro nikdo neví, který skůtr komu patří.Když jsem už u toho.Jak bude to parkoviště hlídané, oplocené atd....?[/quote]
na parkoviště se vleze v jedné řadě dobrých 80 strojů, ve dvou řadách dvojnásobek, což myslím prozatím postačí, pokud ne, rozmístil bych stroje jinak, aby se jich tam vešlo ještě víc, ale taky bych nerad, aby ste se proplítali mezi cizíma mašinama když si budete chtít dát něco k pití nebo k jídlu ;) právě proto bych rád věděl s dostatečným předstihem, s kolika stroji (přibližně) počítat
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod score » 10 úno 2007, 22:00

přikládám jen pro informaci scan placu kterej máme zabranej, každej si dokáže udělat představu, kolik tam bude místa zábor místa pro 1. scooter gumball Olomouc 2007
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod biovirus » 11 úno 2007, 15:46

Hromadny odjezd na 1. scooter gumball Olomouc z Ostravy a okolí tady
Suzuki Intruder VL 800 VOLUSIA
Gilera NEXUS 500
Sršínek(Hornet) 600 (2005) Opět black
Kawasaki ER-5 r.98
Honda Foresight 250 98

Profil na motorkarich
Uživatelský avatar
biovirus

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 97
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Krmelín
Skútr / moto: Gilera Nexus 500

Příspěvekod radman » 19 úno 2007, 11:47

Dejte zprávu o této akci i na www.skutr-moto.cz, zpracovává se kalendář akci na letošní rok. Myslím , že se určitě někdo přijede podívat.

Já se zatím nemohu přihlásit, ale pokud to vyjde v práci, rád se přijedu podívat. Z Holešova to mám kousek.
radman

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Holešov
Skútr / moto: SUZUKI Burgman 650, dříveAprilia Atlantic 250

Další

Zpět na Reporty 2007

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník