Motocykl

Re: Motocykl

Příspěvekod Daelimek » 14 bře 2009, 23:00

Tak jsem dneska dojel z výstavy a trošku sdělím své dojmy..mám tucty fotek, který upnu zítra na svůj web, bylo tam straně moc lidí a prostory moc těsné, opravdu souhlasím s brněnským výstavištěm, je daleko větší a lépe rozmístěné, možná si budete myslet, že jste ode mě nemohli nic jiného čekat, ale z důvodu absence pořádných značek, mě tam nejvíce oslovili číňani a to hlavně Kentoya, ale více Yuki, která má dost novinek a hrozně pěkné hostesky, také měla téměř největší stánek, nevidím nic špatného na tom, že letošek "patřil" číňanům. Byla otázka času, kdy z výroby jídla a Adidos začnou fušovat i do motorek :-). Co mě zklamalo byla značka Aprilia, přestárlé značky typu SR50 už nejsou nic moc, byť jsou výkonné, to jim neberu, ale už neoslní. Co mě vyloženě rozesmálo byl novým model Aprilie, který vypadá naprosto stejně jak jeden model od Yuki, a pak kdo od koho kopíruje, když Yuki měla tento model dříve, ale je to na posouzení každého individuálně. Nicméně je tu řeč o LS2 a k tomu se chci dostat, tak přesně tuto helmu, vyklápěcí, jsem si dneska koupil. Stála mě 2.990,- a je úžasná, výbavově stejná jak Nolan, jen nemá kovové zámky, ale vypadá hodně kvalitně. Koupě nelituji...házím foto, který jsem teďka blejsknul a doporučuji, jinak N103 mají za 6.500,- doporučuji se mrknout i na Airoh, také mají dobré ceny. Ceny motozámků, rukavic a některých hadrů mě přišly vcelku standartní..co se týká jídla, tak moc bych tam těm stánkům nevěřil, kuchtí tam přičmoudlý občané, takže fuj fuj...já si skočil na pizzu na Václavák, mají je tam dobré a za super ceny..
Návštěvy nelituji, občas mě určité věci přišly nelogické, ale ty motorky a hostesky za to stály..:-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Motocykl

Příspěvekod janon » 14 bře 2009, 23:08

Holt kazdej ma jinou predstavu o kvlitnim zpracovani, materialech spolehlivosti apod...
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Motocykl

Příspěvekod Paul » 15 bře 2009, 01:17

Richijan píše:
Richijan píše::idea: Koukám, že příští rok by se asi vyplatilo jít na výstavu nakupovat všichni najednou. Nepletu-li se jen Nolanky (2009) tam kupovali min. 4 lidi :?: . To už by byla šance na množstevní slevu :mrgreen:

Fispe píše:Měl si jít s náma ve čtvrtek, to byli největší slevy u "Poláků" že El. :lol:

:idea: Tak mě napadlo: nebudete někdo do Nolanek pořizovat nějaký ten komunikátor? - v ten v Lidlu asi není úplně to pravé ořechové.

Kdyby se nás na originál Nolan Interkom (ach ta cena :( dohodlo víc, možná by nám dali slevu a při vyjížďkách bychom mohli pokecat :mrgreen:


ZALOŽ VLÁKNO - jdu do toho ! :wink:
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Re: Motocykl

Příspěvekod bery.l » 15 bře 2009, 01:47

Daelimek píše:Tak jsem dneska dojel z výstavy a trošku sdělím své dojmy..mám tucty fotek, který upnu zítra na svůj web, bylo tam straně moc lidí a prostory moc těsné, opravdu souhlasím s brněnským výstavištěm, je daleko větší a lépe rozmístěné, možná si budete myslet, že jste ode mě nemohli nic jiného čekat, ale z důvodu absence pořádných značek, mě tam nejvíce oslovili číňani a to hlavně Kentoya, ale více Yuki, která má dost novinek a hrozně pěkné hostesky, také měla téměř největší stánek, nevidím nic špatného na tom, že letošek "patřil" číňanům. Byla otázka času, kdy z výroby jídla a Adidos začnou fušovat i do motorek :-). Co mě zklamalo byla značka Aprilia, přestárlé značky typu SR50 už nejsou nic moc, byť jsou výkonné, to jim neberu, ale už neoslní. Co mě vyloženě rozesmálo byl novým model Aprilie, který vypadá naprosto stejně jak jeden model od Yuki, a pak kdo od koho kopíruje, když Yuki měla tento model dříve, ale je to na posouzení každého individuálně. Nicméně je tu řeč o LS2 a k tomu se chci dostat, tak přesně tuto helmu, vyklápěcí, jsem si dneska koupil. Stála mě 2.990,- a je úžasná, výbavově stejná jak Nolan, jen nemá kovové zámky, ale vypadá hodně kvalitně. Koupě nelituji...házím foto, který jsem teďka blejsknul a doporučuji, jinak N103 mají za 6.500,- doporučuji se mrknout i na Airoh, také mají dobré ceny. Ceny motozámků, rukavic a některých hadrů mě přišly vcelku standartní..co se týká jídla, tak moc bych tam těm stánkům nevěřil, kuchtí tam přičmoudlý občané, takže fuj fuj...já si skočil na pizzu na Václavák, mají je tam dobré a za super ceny..
Návštěvy nelituji, občas mě určité věci přišly nelogické, ale ty motorky a hostesky za to stály..:-)





Stanky se zradlem sem osobne skusil klobasa smerem dolu halusky a klobasa smerem nahoru pri odchodu a na pizu uz misto nebylo.Stolice dobra a pravidelna.
Uživatelský avatar
bery.l

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 321
Registrován: 03 srp 2008, 22:07
Bydliště: Košetice, Praha TEL:777 102 676
Skútr / moto: GIlera GP800,HUSGVARNA TE410E
Tuning / úpravy: leo vince

Re: Motocykl

Příspěvekod Daelimek » 15 bře 2009, 11:49

Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Motocykl

Příspěvekod Paul » 15 bře 2009, 14:29

Taky se chci vyjádřit k výstavě: překvapil mě její rozsah, i když chybělo několik zásadních motocyklových značek. Přibyly stánky s doplňky ve spodní části u fontány a "rozlezla" se Čína (někdy trošku skrytá na první pohled).
Fotek je už tady dost, snad jen jednu raritu: potkal jsem se s kámošem Jardou Šímou (novinář, cestovatel, pravidelný účastník Dakaru, testuje dlouhodbě pro firmy endura) a zapózoval nám na Jawa New Pionýr, na kterém byl v rámci testů po vlastní ose v Portugalsku.
Ukázka kvality stroje jezdce a toho, co se dá na "malorážce" podniknout :D Zajímavé je, že si stále cestu po Evropě na pincku chválí a prý to nebylo zdaleka takové utrpení, jak to může při jeho výšce (kolem 190 cm) na foto vypadat :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Re: Motocykl

Příspěvekod Gullwing » 15 bře 2009, 15:08

Jinak informace o výstavách budoucích:
Kdy bude Motocykl 2010 se ještě neví.
Zajišťovat ho budou Brněnské veletrhy :o
Bude ale v Praze a zatím se neví kde.
Od roku 2011 (včetně) budou již výstavy v Brně
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Re: Motocykl

Příspěvekod Mefisto » 15 bře 2009, 15:57

No nevim kde jsi se to docetl, ale podle SDA se budou vystavy stridat jednou v Praze podruhe v Brne
Nazev ma byt MOTOSALON a prvni bude 2010 v Praze.
Do konce brezna bude znamo kde
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: Motocykl

Příspěvekod Daelimek » 15 bře 2009, 16:06

Napsal jsem článek o výstavě, jsou tam i moje postřehy. Mj. s Brnem naprosto souhlasím...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Motocykl

Příspěvekod Gullwing » 15 bře 2009, 16:21

Mefisto: poslední ČMN a o střídání Praha Brno tam nic nepíšou
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Re: Motocykl

Příspěvekod Mefisto » 15 bře 2009, 17:03

Posledni MOTOCYKL a v nem rozhovor s predsedou moto sekce SDA Vladimirem Pribylem
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: Motocykl

Příspěvekod Paul » 15 bře 2009, 23:51

Výstava v Brně je naprosto logická, jsou tam kvalitní pavilony s neomezenou plochou, tady ve "fučíkárně" to je jak z min. století :) Klimatizace není (nebo nefunkční), plocha malá, přechody zvl. k dolním prťavoučkým domkům = jedna hrůza. Jsem 100% pro Brno, když tady v Praze není nic srovnatelného.
Pod vedením Incheby se nedá čekat žádný pokrok :wink:
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Re: Motocykl

Příspěvekod tom.boy » 16 bře 2009, 00:08

A co Letňany? Pokud to bude v Brně, asi mě tam nikdo neuvidí. Chápu že je to bude mrzet :lol: :lol: :lol:
ObrázekGoogle ° www.tomas.in ° Srazy na Strahově jsou tady ° Srazy ve Středoklukách jsou tady °
Uživatelský avatar
tom.boy

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1779
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha Tel: 608444044
Skútr / moto: YAMASAKI Extra Super Grand DeLuxe Sport 50

Re: Motocykl

Příspěvekod Gullwing » 16 bře 2009, 02:54

Mefisto: jsem teprve na straně 4 a tam nic o střídání nepíší. Čtu zásadně při ehmm vyměšování a tak mi to možná bude chvíli trvat než se dočtu to co ty :D
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Re: Motocykl

Příspěvekod Mefisto » 16 bře 2009, 06:21

STR. 8 dole
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2008

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků