20.9. - taková malá vyjížďka

Příspěvekod rick » 21 zář 2008, 19:33

No i autem by se dalo :stare:.Kdyby si to teda vymáknul,bych klidně jel.Jen by si na mě musel někde počkat,bo nevím kde to je.
Já mám tu japonku prostě rááád.t.602163350
Uživatelský avatar
rick

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 352
Registrován: 08 srp 2008, 06:29
Bydliště: Soběslav
Skútr / moto: Suz.Bandit 650

Příspěvekod bery.l » 21 zář 2008, 19:50

[quote=rick]Tak koukám,že vám to celkem vyšlo.Měl jsem nutkání ject s váma,ale dokuď nebudou pořádný boty,návleky na ně a na rukavice,tak snad jen na sluníčku.Je fakt,že mi to teď co bylo hůř už chybělo.
PS.Kdyby měl někdo nutkání ject k Luisovi,tak se rád přidám :p[/quote]
ja sem nevahal a jel sem na nakup hned v pondeli po prijezdu domu z Rakuska komplet 2200kc nic hrozneho.
Uživatelský avatar
bery.l

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 321
Registrován: 03 srp 2008, 22:07
Bydliště: Košetice, Praha TEL:777 102 676
Skútr / moto: GIlera GP800,HUSGVARNA TE410E
Tuning / úpravy: leo vince

Příspěvekod jel.en » 22 zář 2008, 14:04

Tekže teda abych přispěl i já svou troškou do mlýna ;)
V sobotu jsem bohužel byl v práci :( A jelikož jsem se chtěl mermomocí zůčastnit, něceho co jsem se snažil původně zpachtovat.Ráno jsem do kolbenky vyrazil na skútru.Približně v 11:12, kdy jsem horlivě kontroloval svařence a proklínal jednu pětinu populace světa, se mi v kapse rozeřvala cihla, který řikám mobilní telefon - ještě pár gramú navíc a vozil bych ho na káře :stare:. Po přijmutí hovoru překvapivě telefon řval dál! Na druhom konci berdrátové aparatury byl bery.l a častoval mně nadávkami (ještě že jsem na to zvyklej a beru to od něj jako pozdrav :D ) Dozvěděl jsem se že on, MP a Gullwing se nacházejí v geografickém středobodu všeho dění naší krásné matičky ČR :thinking: že tam chybim a jesli hned neukončim práci v teple a nevyrazim za nima tak budu mrtvá vysoká :mad: .
Jejich plán byl maličko odlišnej, než jsem původně navrhoval a tak jsme se setkaly v Trhovém Štěpánově (Prej tam kopou kanalizaci a tak byla i malinkatá endurovložka ;) ) Z Tr.Š. pokračovala cesta do Vlašimi, kde jsem ztopil malé fopá s tim že mi nejede skútr. Odšrouboval sem sedlo nasadil z5 lanko a jelo se dál. Vzhledem k pokročilé hodině jsme se zastavily na něco teplého do žaludku v Domašíně. Tam padlo rozhodnutí pojezdit jen po okolí. Trasa byla vybraná po těch "lepších" cestách našeho okresu. Záměrně klikatá... Z Domašína do Vlašimi na Divišov, zatáčky kolem Českeho Štemberka, pak Uhlířské Janovice a zase pár zatáčkama do Sázavy.Tam jsme se rozloučili s Gullwingem, kterej hodlal vyrazit na D1 a domu. Ze Sázavy vedla cesta nás čtyř na Benešov, kde se cestou u dálnice Gullwing odpojil. Pak už jen ve třech pokračovaly do Vlašimi, kde jsem (ač je to nepravděpodobné) špatně odbočil. Na chvilku se odpojil bery.l, kterej potřeboval dotankovat. MP a já jsme pokračovaly směrem na Čechtice, kde nás dohnal bery.l. Pak jsme se staly terčem něčeho nevídaného. Něčeho co by mně shodilo ze sedla nemít na skútru kufr.V příkrém kopci si dávali závody 2 Zetory s valnikama plnejma brambor."Pilot"druhého spřežení, se domíval, že je rychlejší a prvního musí stůj co stůj předjet.Přerušovaná čára byla úctyhodných cca 200 metrů.Jenže pro 2 rozohněné Zetory to byla příliš krátká dráha :mad: Ve finále to vypadalo jako kamióny v kopci na D1 :stare: :stare:
Když se "piloti" vyřádili a my jsme mohly pokračovat bezpečně dál, byly jsme již v Košeticích, kde jsme si daly vytouženou odpolední kávu na OFČÍM MLÝNĚ.Já nechtěl zdržovat MP a tak se po kávě rozloučil a jel nazpět domu. MP a bery.l spolu jely do širých dálek směr Jihlava....


PS:Omlouvám se všem zúčastněným že jsem je zdržoval ;) a že jsem se nedostavil do středobodu ...


jel.en
Naposledy upravil jel.en dne 22 zář 2008, 16:02, celkově upraveno 1
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Předchozí

Zpět na Reporty 2008

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků