15.-17.11.08 - znojemsko

Příspěvekod Jarda » 02 lis 2008, 20:31

nevím který den o prodlouženým víkendu pojedu na znojemsko,ale záleží i na počasí.ikdyž pojedu autem tak bych se aspon ukázal že žiju.zkrátka vysadím mámu u její sestry a šlápnu na zmizík a při tý příležitosti se mužeme aspon někde i na hodinku sejít.pokud by nikdo nenamítal tak prosiměřice by byly ideální.je tam benzínka a hned vedle i menší hospoda.šlapky ji už zná.než poslouchat u tetky kdejaký drby co kde s kým a jak dlouho apod. nemusím poslouchat tak mne napadlo že aspon spojím cestu s užitečným a po menším letošním abstáku se s někým uvidím i po dlouhý době.prostě je to jen návrh.včera jsem se to dozvěděl že tam pojedem pokud bude ještě počasí.pokud by byl zájem rád vás zase uvidím.

možná i šlapanice by stály v úvahu.co vy na to?nebo máte lepší návrh?
Naposledy upravil Jarda dne 02 lis 2008, 20:45, celkově upraveno 1
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod MikyMiky » 04 lis 2008, 11:35

[quote=Jarda]nevím který den o prodlouženým víkendu pojedu na znojemsko,ale záleží i na počasí.ikdyž pojedu autem tak bych se aspon ukázal že žiju.zkrátka vysadím mámu u její sestry a šlápnu na zmizík a při tý příležitosti se mužeme aspon někde i na hodinku sejít.pokud by nikdo nenamítal tak prosiměřice by byly ideální.je tam benzínka a hned vedle i menší hospoda.šlapky ji už zná.než poslouchat u tetky kdejaký drby co kde s kým a jak dlouho apod. nemusím poslouchat tak mne napadlo že aspon spojím cestu s užitečným a po menším letošním abstáku se s někým uvidím i po dlouhý době.prostě je to jen návrh.včera jsem se to dozvěděl že tam pojedem pokud bude ještě počasí.pokud by byl zájem rád vás zase uvidím.

možná i šlapanice by stály v úvahu.co vy na to?nebo máte lepší návrh?[/quote]


Jardo, to si se splet nééééé :D :D :D To snad patří na ,,ŠkodaFeliciafórum" nééééééé :D :D :D :D

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Příspěvekod Jarda » 04 lis 2008, 19:46

sice nevim proc ,ale kdyby to tam patrilo tak to tam je.krom toho tam neznam nikoho.ale stejne v tom prodlouzenym vikendu bude zima na jezdeni coz se neni cemu taky divit, tak tomu moc neverim ze nekdo bude chtit nekoho videt a popr. i pokecat.pri nejhorsim zajedu se podivat do znojma do mesta.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650


Zpět na Reporty 2008

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron