Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod sigi » 20 črc 2016, 16:22

Vpátek se na vás budu těšit...včera jsem tam byl a ještě dodělaval poslední přípravy,pršet by nemělo....tak uvidíme.Pořádně si to užijem,takže kdo chcete přijedte se pobavit,pokecat a zase poznat nové a nové kamarády
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod prochy » 20 črc 2016, 18:07

V pátek tam přijedu už dopoledne. :-)
Tel: 603877652 Suzuki Burgman 650
Uživatelský avatar
prochy

100+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Příbram
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650 04 a Burgman 125 08
Tuning / úpravy: stroba,pol.houkačku,...

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod kolsa » 20 črc 2016, 19:02

v žádném případě nechci dělat posla špatných zpráv. Ale právě jsem dostal informaci, že kemp pohoda, na který se všichni jistě chystáte, byl už letos 2x z hygienických důvodů zavřen, ale pan majitel jede dál. Tak pozor na to.
Nikdy se nehádej s blbcem - klesneš tím na jeho úroveň a tam tě on porazí, protože v tom má větší zkušenost.
Uživatelský avatar
kolsa

100+
 
Reputace: -9
Příspěvky: 200
Registrován: 02 dub 2012, 12:37
Bydliště: Ledce u MB
Skútr / moto: FJS 600
Tuning / úpravy: ne

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod heliservis » 21 črc 2016, 07:06

sice už nemam skutra, ale jedu
a hlavně klíííííd :-) Krtek 608827795
http://www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
heliservis

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 54
Registrován: 24 srp 2013, 06:38
Skútr / moto: Honda Silver Wing 600ABS

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod sigi » 21 črc 2016, 16:03

kolsa píše:v žádném případě nechci dělat posla špatných zpráv. Ale právě jsem dostal informaci, že kemp pohoda, na který se všichni jistě chystáte, byl už letos 2x z hygienických důvodů zavřen, ale pan majitel jede dál. Tak pozor na to.



Nevím jakou informaci jsi dostal a od koho,což je mi uplně jedno a ostatním taky,ale naopak kemp Pohoda jede daleko víc než minulé roky a má už zarezervováno až do konce sezony.Takže si své zprávy,které nejsou ničím podložené nech pro sebe. Nemusíš tam jezdit,bud doma aby ses náhodou něčím nenakazil....a my budem jen rádi,když takové posly falešných zpráv na srazech neuvidíme....Jestli si myslíš,že klukům znechutíš tehle sraz,jsi na omylu.......můžeš dál někde plkat tyhle smyšlené hovadiny


Kemp Pohoda z nijakých důvodů zavřen nebyl,a nebude.Funguje dál a je v pohodě.Já se na vás budu opět po roce těšit.Jedu tam už ráno abych ještě před tím než přijedete zkontroloval trasu a pak už se vám budu věnovat... a večer to zase rozjedem. Udělám malou vyjímku a v sobotu vyrazíme trochu později at se vyspíte....a vydýcháte ten zbytkový alkohol.... :D
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod heliservis » 22 črc 2016, 00:55

tímto se omlouvám, nedorazím, již není na čem :-(

důvod k neúčasti :
po nákupu věcí na Berounku si odjíždím z obchoďáku, dávám přednost z prava v podzemních garáží, pak najednou vidím strop, podlahu, strop, podlahu, no a pán v octávce přednost neřešil. Ležíc si v klidu na zemi, v poloze ležícího střelce na nízko letící cíle jsem se ho zeptal, co dělal že mě neviděl. Odpověděl mi v klidu " no stalo se, no" a dál se věnoval telefonátu svému právnímu zástupci. Naštěstí svědek zavolal sanitku a moje drahá polovička, která věrně po mém boku zaujímala druhou palebnou pozici se zdarma na útraty zdravotnictví projela na české solarium, zvané lidově rentgen. Než přijela dopravka, tak se stačila vrátit a hekajíc a kulhajíc se chtěla prát. Nemělo to smysl, pán nepochopil, co udělal, po sespání protokolu s PČR sedl do auta a beze slova odjel. Ani ho nezajímalo, jak dopadla žena ve špitále, ani ho nenapadlo se omluvit.

motorka na sr......, víkend v h........., a potlučená mamča taky k nepoužití :-)

bando bavte se, a opatrně
a hlavně klíííííd :-) Krtek 608827795
http://www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
heliservis

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 54
Registrován: 24 srp 2013, 06:38
Skútr / moto: Honda Silver Wing 600ABS

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod madma » 22 črc 2016, 08:26

tvl to je sráč! No, držím Ti palce, ať jsi rychle OK a máš zase brzo na čem jezdit... A jemu ať to má hodně drahý a složitý.
Stát se to bohužel pro nás může, ale tenhle jeho přistup je na ránu pěstí!!
Piaggio XEvo 125 --> Suzuki DL650 V-Strom
Uživatelský avatar
madma

100+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 142
Registrován: 13 říj 2014, 22:48
Bydliště: Marienbad
Skútr / moto: Piaggio X Evo 125 / Suzuki DL650 V-Strom

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod JaroslavP » 22 črc 2016, 15:07

Tak Prochy už je asi na místě a já zatím v rachotě. No za 3 až 4 hodiny vyjíždím taky....Už aby to bylo.
JaroslavP

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 109
Registrován: 21 zář 2009, 18:33
Bydliště: Starochodovská 684, Praha 4
Skútr / moto: Burgman 400
Tuning / úpravy: vyhřívané rukojeti

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod sigi » 24 črc 2016, 16:31

Tak přátelé 4 sraz Jednou v roce na Berounce je za námi.Musím napsat,že to byl nářez...přijelo hodně lidí a povedlo se i počasí.V pátek bylo nádherně takže jsme mohli zazpívat country písničky až opravdu do ranních hodin...v sobotu na vyjíždku bylo také nádherně,tak jsme se podívali do kláštera Plasy a hradu Krakovec.No a večer jsme to rozjeli s kapelou Poseidon. Hned po prvních tonech se začalo tancovat a byla to paráda. Náš "Kolša" který vás tu varoval aby jste si dali na tento kemp pozor že byl zavřenej higienou což byla blbost a zřejmě to udělal aby odradil další zájemce o tento sraz,tančil a řádil jak utrženej ze řetězu a najednou mu byla nějaká higiena ukradená. Opravdu tyhle lidi nechápu...ale co,sraz se povedl..díky vám že jste všichni přijeli a užili si to a já se budu těšit zase na ročník pátý... Zajisté že udělám video abyste se mohli juknout jak to tam vypadalo....a i sem dám nějaké fotky i když velká část fotek bude na FB.

Tak díky přátelé... a zase za rok.-....

Ps:Heliservis - tak to mě moc mrzí,to je fakt smůla...přeji brzké uzdravení a at se uvidíme na nějakém dalším srazu a bez nehod, tak držím palce
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod prochy » 25 črc 2016, 18:32

Ahoj,ano vše shrnul Sigi.
Jen mohu poděkovat za parádní sraz.Ti kteří chtěli jet a nepřijeli,tak přišli o hodně.
Zas za rok 2017
Tel: 603877652 Suzuki Burgman 650
Uživatelský avatar
prochy

100+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 226
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Příbram
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650 04 a Burgman 125 08
Tuning / úpravy: stroba,pol.houkačku,...

Re: Jednou v roce na Berounce - 4 ročník

Příspěvekod JaroslavP » 26 črc 2016, 09:32

Díky za hezký víkend, poprvé se mnou jela i manželka a tuším spokojenost. Dokonce jsem přivezl s sebou i další a je na nich zdali sraz zopakují. Tak zase někdy Sigi, nejlépe dřív než za rok.
Jarda
JaroslavP

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 109
Registrován: 21 zář 2009, 18:33
Bydliště: Starochodovská 684, Praha 4
Skútr / moto: Burgman 400
Tuning / úpravy: vyhřívané rukojeti

Předchozí

Zpět na Reporty 2016

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník