TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 18:17

Zdravim vsechny

tak nejak uvazuju o koupi Bulleta 50ky. Kolik lidi tady na foru ji ma a bydli v brne - jake maji zkusenosti se shopem BIKESTONE - prodejcem TGBcek?

Diky za odpovedi
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod sedli » 03 srp 2010, 21:24

Ten TGB Bullet mají i v Autocentru KEI na Žarošické na Vinohradech, díval jsem se tam na něj..mají tam jak verzi 50 ccm, tak 125 ccm..
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 21:52

tam sem byl. tam prave sidli i Bikestone :) :) :)
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod sedli » 03 srp 2010, 22:04

Hele takhle...scoot myslím že kvality bude dobré, TGB prý bere díly od Piaggia nebo nějak tak, ale čína to není, je to značka a dobrá..akej je ten bullet nevím, ale kamarádova máti tam dělá, motá se i v tom servisu vzadu a prej to tam vedou fakt dobře a servisáci uměj. Kamarádovi tam vyztužovali celou minicrossku a cokoliv potřeboval spravit, tak mu udělali. Jinak když ho tam vezu tak pořád makají na 4-kolkách a jde vidět že k tomu maj přístup..toť moje vypozorování když tam stojím a čekám.Asi bych se nebál od nich něco koupit
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 22:11

jo pristup se mi libil. samozrejme, kazdy prodejce rad proda to svoje, ale vesmes pozitivni dojem. dokonce mi sef domluouva pres jeho znameho parkovani, pac v panelaku nemuzu, takze taky + s takovym pristupem. jen sem chtel vedet kolik lidi to tu ma a jak dlouho hlavne, aby se tak nejak dalo vydedukovat jak na tom jsou. ale co jsem prolez zahranicni recence (hlavne australsky, pac tam maj docela vyrazny podil, taiwan je blizko) tak si ho chvalili. dokonce sem se nesetka ani s balamutenim typu zaroka dva roky na vse ale klasika - pul roku motor, 2 roky zbytek.
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod sedli » 03 srp 2010, 22:16

Jo lidi v pohodě, já potřeboval na scoota hadičky, tak přes tu jeho máti domluvený, dojel jsem, technik řekl pojď a dal mi co jsem potřeboval, o penězích nechtěl ani slyšet...a odkud jsi? (ohledně toho parkingu). Jinak recenze je tady od skutrportálu http://www.skutrportal.cz/148-tgb-bulle ... kulka.html , ale 125 ccm-ale konstrukce stejná..já osobně bych to nebral protože je to moc malý ale já jsem zvyklej už na svůj velkej hexik no...ale jendou jsem si to prohlížel, na unicorn vedle jezdím pořád tankovat
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod laďa » 03 srp 2010, 22:17

tak to ja jsem slysel opak. Jeden typek, co s nama jezdi, ma 50tku bulleta a za 1. neco mu tam porad strasne chrasti a v servisu mu to neuznaly, ze tam je neco spatne, ale je to fakt hodne slyset a za 2. se mu rozsypal varec kdyz jsme se vraceli ze skutrsnury do prahy k dodavce a taky zaruka nic. Ma najeto cca 5000km. Skutr kupoval prave na vinihradech, ale on se chova tak trochu jak rozmazlenec tak je mozny ze se k nemu nechovaj pekne protoze si pred nema na neco hraje ;) ( osobne ho moc nemusim)
ale jedna vec se musi nechat, je to vzhledove peknej skutr
pro skutrare z jihomoravskeho kraje a nejen pro ne, dojedte za nama, budu se na vas tesit a nejen ja - Scooter Club Brno (http://www.scbrno.cz)
Uživatelský avatar
laďa

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 68
Registrován: 16 kvě 2010, 17:39
Bydliště: hlavni mesto Moravy
Skútr / moto: Gilera Runner ST 200

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 22:20

stary liskovec. jako druha varianta je koupit neco ojety ale to mi proste prijde jako hop nebo trop. strasne se mi libia aprilka sr50 ale ty penize za to nedam, jako za novou.
nevim jak ojety, kazdej to tuni a vrta se v tom, clovek pak nevi uz vubec co kupuje.
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod sedli » 03 srp 2010, 22:28

no dívej já sem koupil ojetej scoot 15 let starej, vůbec jsem tomu nerozumněl, technice jak co funguje už vůbec ne ale pomocí netu a všeho jsem se do toho ponořil a teď je to můj velkej koníček...skoro rok jsme s tím měl problémy jak sviňa, nakonec to končilo výměnou celýho karbece a v zimě jsem si sám rozebral scoota a vyměnil kroužky. Na jaře teď jsem si ho krásně zajel, srazil spotřebu dolů a nemám jedinej problém..stálo mě to cenu za kterou bych koupil sotva novou slabou čínu 125 a sem spokojenej teď...v práci a od kamošů jsem projížděl číny a nemůžu si teď svůj scoot vynachválit. Ale jestli se v tom nechceš vrtat kup ojetej a ještě do něj pár tisíc vraž do servisu a máš to...díky tomu že jsem koupil jetýho jsem poznal všecky díly jak co valí, všecko si na tom udělal sám a jsem spokojenej..až na ty spotřební věci na který furt nejsou peníze protože chci mít radši na co jezdit(pneu, nová baterka atd.)..když vidím kámoše na čínách vychvalují si záruku ale stejně už si hledají čím by to vytunili že to nejde a nakonec to prodávaj a prodělaj
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 22:32

tot otazka jestli tenhle scoot jeste radit do kategoie cin - aka levny krehky plasty, levne, neprilis bytelne vypadajici ovladace atd atd...
asi do toho stejnak nakonec pujdu, teda jeslti klapne parkovani, jinak mam utrum. jo jakou mate zkusenost s prilbama? maj tam LS2ky.
nevim. jeslti za prilbu dat 6 nebo 3... do toho hruzostrasne vypraveni kamaradu co se stane s vyklopnou prilbou kdyz clovek spadne...
ale zase s timhle pristupem aby se clovek bal vytahnout paty z baraku zejo...
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod sedli » 03 srp 2010, 22:36

No hele to vypadá kvalitně, spíš napiš na co to budeš využívat, kde a jak moc jezdit hodláš...hele já osobně mám přilbu za 2000 od Paolo brno už 2 roky, někdy v ní trávím při práci celej den a žádný známky opotřebení-tzn.nekupuj žádnou mrdku za litr z penny nebo lidla...ty máme v práci a stojí to za h*vno ! A ty jet-helmy docela letí, ale mě osobně líp sedne klasická a ty jet nemám rád-navíc jak píšeš když tě plechovkář srazí a nameleš si hubu tak se pak v zrcadle poznáš co jsi měl za helmu..
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod laďa » 03 srp 2010, 22:41

vydel bych to takhle: na kolik si cenis funkcniho mozku?
Ja mam crosovku s plexisklem od airohu cca za 5000,- a tedka mi kamos koupil vyklopku za 1500,- z lidlu.
Mel jsem ju na sobe jednou a nikdy vic. Za 1. z ty crossky je videt asi o 200% vetsi spektrum a za 2. nevim proc, ale kdyz jsem to mel na hlave a svystel jsem cca 60tkou vazne jsem se bal, ze je ta helma k hovnu a nechapu lidi, co si ji koupi na masinu. Tak ju mam jako nouzovku pro spolujezdce.
Osobne vyklopkam neverim a kupoval bych integralni a nejakou znacku za min 4000 a vic, ale zalezi na tobe
pro skutrare z jihomoravskeho kraje a nejen pro ne, dojedte za nama, budu se na vas tesit a nejen ja - Scooter Club Brno (http://www.scbrno.cz)
Uživatelský avatar
laďa

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 68
Registrován: 16 kvě 2010, 17:39
Bydliště: hlavni mesto Moravy
Skútr / moto: Gilera Runner ST 200

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 22:42

denni jizda v brne z liskovce do technoparku, co nejvic dni v roce co to pujde. + tu a tam vyjizdka do mesta, na prehradu, atd atd. mimo mesto snad az po zajeti (me i stroje :) ) a odstraneni restrikci do nedakonic kousek od UH (cca 80km) po okreskach mimo buchlovky (buchlovky davam jen autem, to se tam vyradi) tot me smele plany. vubec cely tenhle kauf je kuli autu kterym me nebavi dojizdet (papa a vubec se optrebovava velmi rychlym tempem) a na MHD sem zanevrel pac hodinu se mi do prace trmacet nechce, navic klasicky - v lete smrad a hic, v zime smrad a zima. a co tak predbezne pocitam tak me naklady za benal a olej na 3 mesice dojizdeni (pracovni dny) vyjdou asi tolik co 4letni salinkarta...
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod sedli » 03 srp 2010, 22:49

Laďa : Přestě s tou integrálkou z lidla - byl jsem s ena ni dívat, protože pro spolujezdce mám takovou tu kokosku jen starou 40 let, ale když sem si to prohlídl jak je to veliký a dělaný, tak sem si řek že ta kokoska toho snad vydrží víc :-D
Pytrysek : Tak to je pěkný na to město 50 ccm ideál a hlavně na těch výdajích se to projeví....(já jel mhd dnes po 2 měsících a myslel jsem že v tom trajflu padnu jak to skákalo...jinak cesta co mi trvá norm 15 min ujeta skrz mhd asi na 40 min a to mi ještě pěkně navazovalo :-D ..na zimu se netěším..) akorát na ty kopce to možná bude pomalejší ale zase s tou spotřebou oproti autu dobrý..máš papíry jen na 50 ccm nebo můžeš vzít i tu verzi 125?
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: TGB Buleet 50 a BIKESTONE v Brne

Příspěvekod Pytrsek » 03 srp 2010, 22:54

jenom Bcko. tohle bude rekneme start pro dalsi moto. papiry se mi ted nechce delat. zatim si myslim ze mym narokum ta 50ka bude bohate vyhovovat. co bude potom, uvazoval sem o cenduru (vstrom)
nebo maxiskutrik. proste neco na pohodlne cestovani na delsi trasy. zavodnikem byt neminim :)
jinak koukal jsem lado mate v brne nejaky klub a ty vyjizdky, pod pojmem UH myslite hradiste nebo nekde neco tady v brne? :) ptam se pac vyjezdy do hradiste ve skupine by se sikli nez kdybych mel jet solo...
Pytrsek

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 39
Registrován: 02 srp 2010, 00:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: PCX 125

Další

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron