Prosím o radu při výběru maxíka

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Re: Prosím o radu při výběru maxíka

Příspěvekod dreamer » 28 kvě 2014, 12:52

No s tymi ND to bude asi pravda. Mam objednane uz treti tyzden nejake drobnosti v hodnote asi 12€ u miestneho autorizovaneho predajcu, ale keby som to objednaval v UK tak to mam do tyzdna doma, kedze vacsinu ND maju na sklade. Problem je len v CZ a SK, inde nie. Origo Piaggio remen som napr. objednaval u talianskeho predajcu a doma bol do tyzdna a o celych 40€ vratane postovneho (!) lacnejsi ako v servise, tak som kupil hned dva :) Takze asi tak. Inak ND na talianov je ako maku, su dostupne a za dobre ceny, pripadne aj z druhovyroby. U japoncov treba zas ratat s tym, ze ceny ND sa budu pohybovat o cosi vyssie.

Ja meriam 198 cm a prakticky vsetky nove japonske maxiskutre (Burgman, Forza, Majesty, X-Max, J300) su mi beznadejne male (kolena narazajuce do panelov, malo priestoru na nohy a pod.), takze som vyberal najma podla ergonomie. Sadla mi az Aprilia SR MAX 300 (=Gilera Nexus 300), jazdi sa mi pohodlne aj na dlhsich vyletoch (>300 km/den) a priestoru na nohy mam relativne dost. Sedel som aj na Piaggio X10, mala rezerva by tam este bola, ale uz o cosi menej priestoru pred kolenami.
Honda NC750D Integra
Obrázek
Aprilia SR MAX 300
Obrázek
ex: Honda XL 1000V Varadero | Suzuki DL650 V-Strom | Yamaha XS650 Midnight Special | Simson S50 | Jawa Babetta 207
Uživatelský avatar
dreamer

250+
 
Reputace: 55
Příspěvky: 356
Registrován: 29 dub 2014, 20:13
Skútr / moto: Honda NC750D Integra, Aprilia SR MAX 300

Předchozí

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků