Kingway Naked 50 - info před koupí

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Kingway Naked 50 - info před koupí

Příspěvekod j3nda » 20 srp 2010, 16:51

chtel bych 50ku s manualem a zaujala me tahle masinka http://www.topctyrkolky.cz/moto/kingway-naked-50-cc, je tu nekdo kdo ji zna? zajimala by me zejmena kvalita provedeni, zdali to co vidim jsou plechy nebo plast, jak je to s dostupnosti nahradnich dilu a proc udavaj tak zatracene maly vykon, vzdyt bezna 50ka by mela mit o kilowatt vic, da se to nejak odblokovat?
diky za info
Obrázek
Uživatelský avatar
j3nda

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 684
Registrován: 19 srp 2010, 23:30
Skútr / moto: Kymco Agility City 125
Tuning / úpravy: Kufr Givi E300N

Re: Kingway Naked 50

Příspěvekod lucky33 » 22 srp 2010, 01:49

cau,.....no tak urcite tam nejaky restrikce budou,jak se tak zbezne divam,mela by to bejt licence motoru honda monkey a na tu jsou kity,urcite sada 72 ccm atd.,ale sam nevim,sam jsem koupil cinu skutr desire 50 4T,mam na tom cca 400 km a mam to 14 dni,kratkobobe jede /zabeh /70,..ale dal jsem tam kit od naraku 72 ccm a vubec to nejelo,tak to slo zpatky na 50ccm,tak sam nevim,ale neco tam urcite je,.....k***a nechtel jsem jetej skutr,ale s tim zvetsenim obashu nevim fakt co udelat dal...........aby to jelo/uvitam kazde poznatky ;-)/...................znacka je znacka,na vic jak 50 nemam papiry a za znackovej novej 60 litru a vic nedam,na to s......
Naposledy upravil KYBLOS dne 23 bře 2013, 15:33, celkově upraveno 1
Důvod: úprava sprostých výrazů
lucky33

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 21 srp 2010, 12:11
Skútr / moto: Motorro Desire 50 4 T

Re: Kingway Naked 50

Příspěvekod j3nda » 23 srp 2010, 13:39

jestli je to honda monkey tak jsem zatim narazil na dva zpusoby skrceni a to budto navary ve vejfukovym kolenu ci jeho prodlouzeni a nebo zuzeni kolena sani tam byla 8mm dira nutna prevrtat na 16mm, ale s kingwayem nemam zadne zkusenosti, takze budu rad za kazdy postreh, trochu se toho bojim hlavne co se dilu tyce, ale strasne se mi ten nahacek libi
chci neco novyho s manualem takze pak uz mi zbejva jenom betka a nebo jeji obdoba yuki quick - na oboji by meli bejt alespon dily
Obrázek
Uživatelský avatar
j3nda

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 684
Registrován: 19 srp 2010, 23:30
Skútr / moto: Kymco Agility City 125
Tuning / úpravy: Kufr Givi E300N


Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků