Jmstar NAVIGATOR 150

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Příspěvekod Luca_69 » 02 zář 2007, 02:25

Zatím jsem nenašel nikoho kdo by vlastnil tuhle čínu. ale předpokládám že motor bude identický s A-DOCTOR ..
A protože mám ten servis na jmstar kousek od mého bytu, tak o tom vážně uvažuji cena 39900 se mi zdá přiměřená na čínu. a vzhledem k tomu že to chci brát na splátky.. je to asi jediná možnost jak koupit vůbec něco.

http://www.horska-kola.cz/imagemagic.ph ... page=popup


Co vy na to "vzláště pak mě zajímá názor těch co vlastní XINLING TXM 150 a A-DOCTORa "


Díky a těším se na Váš názor.
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Příspěvekod petridas » 02 zář 2007, 09:37

tak jestli si nechas poradit od skusenejsich tak ti radim a myslim ze nejen ja abys od toho sel nekam dal B)
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod nik.m » 02 zář 2007, 10:53

Jestli ti mohu poradit, tak si JMSTAR nekupuj. Já mam A-Doctor a mam na něm najeto 450 km, tj. 150 km po výměně oleje. Koukal jsem a oleje je tam na polovic, takže to pěkně bere a ten benzín nápodobně. A teď mi to začalo nějak rámusit, a když jsem nakoukl k motoru těmi škvírami co proudí vzduch, tak jsem viděl, že tam je nějaká prasklá hadice. Takže zítra se půjdu objednat do servisu. S pozdravem Dominik
nik.m

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2007, 10:31

Příspěvekod Luca_69 » 02 zář 2007, 13:21

Otázka je zda s příhlédnutím k ceně to není odpovídající stav.
Zajímalo by mne kolik si to vezme, a kolik jsi s tím jel a ještě malý dotaz k A-doctor v těch zrcátkách je něco vidět ?


[quote=nik.m]Jestli ti mohu poradit, tak si JMSTAR nekupuj. Já mam A-Doctor a mam na něm najeto 450 km, tj. 150 km po výměně oleje. Koukal jsem a oleje je tam na polovic, takže to pěkně bere a ten benzín nápodobně. A teď mi to začalo nějak rámusit, a když jsem nakoukl k motoru těmi škvírami co proudí vzduch, tak jsem viděl, že tam je nějaká prasklá hadice. Takže zítra se půjdu objednat do servisu. S pozdravem Dominik[/quote]
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Příspěvekod Luca_69 » 02 zář 2007, 13:33

P.S. A kontroloval jsi ten olej když jsi odjížděl ze servisu..jestli už tehdá tam nebyla půlka.. páč po tak málo kilometech pulka fuč by byla hodně znát na kouřivosti motoru. taky se mi už stalo něco podobného. :-) a byl v tom servis a ne motor.
Jinak samozřejmě předpokládám že mnohé z dílů těhle skůtrů je takzvaně "univerzálních" a predpokládám že tento motor využívá víc výrobců. A pokud si to necháváš servisovat tak hodně záleží na tom jestli garančky dělají pořádně .. nebo to odfláknou výměnou oleje a "kotrolou" ventilů. Dělal jsem nějaký rok u Yamahy a vím své o některých mechanicích.. za mého pusobení tam vyletěli dva právě kvůli čachrům na garančkách a slejvání olejů a znovupoužívání.. atd.


[quote=nik.m]Jestli ti mohu poradit, tak si JMSTAR nekupuj. Já mam A-Doctor a mam na něm najeto 450 km, tj. 150 km po výměně oleje. Koukal jsem a oleje je tam na polovic, takže to pěkně bere a ten benzín nápodobně. A teď mi to začalo nějak rámusit, a když jsem nakoukl k motoru těmi škvírami co proudí vzduch, tak jsem viděl, že tam je nějaká prasklá hadice. Takže zítra se půjdu objednat do servisu. S pozdravem Dominik[/quote]
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Příspěvekod petridas » 02 zář 2007, 20:27

no jestli si delal u yamahy tak uz tim tuplem by si mel vedet co je dobre a co ne! kazdopadne si to dobre rozmysli ,ale za ty prachy ktere chces dat mas daleko lepsi stroje napr. yamaha maxter , aprilia leonardo tato stroje aspon maji vykon, ale ten jmstar ma vykon polovicni!!
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod Luca_69 » 02 zář 2007, 20:49

Mno mám pocit že se to pomalu ale jistě mění.. když já jsem v roce 92 viděl první čínany tak se každej smál.. a tedka. Myslím že vývoj nezastavíme a čínany už teprv ne. Samozřejmě bych raději Yamahu a nebo něco takového ale je to všechno v ceně a možnosti splátek. To víš děti mě finančně dávají zabrat. :-)
chápu moc dobře chápu co myslíte.. ale přesto .. by mě zajímali reálné zkušenosti jako napsal "mik.m"(díky) :-)


[quote=petridas]no jestli si delal u yamahy tak uz tim tuplem by si mel vedet co je dobre a co ne! kazdopadne si to dobre rozmysli ,ale za ty prachy ktere chces dat mas daleko lepsi stroje napr. yamaha maxter , aprilia leonardo tato stroje aspon maji vykon, ale ten jmstar ma vykon polovicni!![/quote]
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Příspěvekod nik.m » 03 zář 2007, 23:20

Tak v těch zrcátkách moc dobře vidět není, takže se pro jistotu otočím. :o Když jsem jel z toho servisu, tak jsem se samozřejmě podíval kolik je tam toho oleje a jestli je vůbec měněný, i když jsem přes auta, ale tohle poznám. ;) Též jsem dělal v servisu (auto), takže vím také jak to při těch kontrolách chodí. Jo a kolik jsem z toho dostal? Kolem 100km/h, možná by šel víc, ale není na to asi stavěný, pak už se začal jakoby třást. A na rozjezd se mi to nezdá špatné, ja teda předtím jezdil na staré ČZ 125. S tou kouřivostí toho motoru nevim, nic jsem nespozoroval a ani "smrad" oleje není cítit. PS. Ale nebudu ti to rozmlouvat, můžes to třeba koupit a budeš spokojen.
nik.m

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 02 zář 2007, 10:31

Příspěvekod Luca_69 » 04 zář 2007, 07:28

[quote=nik.m]Tak v těch zrcátkách moc dobře vidět není, takže se pro jistotu otočím. :o Když jsem jel z toho servisu, tak jsem se samozřejmě podíval kolik je tam toho oleje a jestli je vůbec měněný, i když jsem přes auta, ale tohle poznám. ;) Též jsem dělal v servisu (auto), takže vím také jak to při těch kontrolách chodí. Jo a kolik jsem z toho dostal? Kolem 100km/h, možná by šel víc, ale není na to asi stavěný, pak už se začal jakoby třást. A na rozjezd se mi to nezdá špatné, ja teda předtím jezdil na staré ČZ 125. S tou kouřivostí toho motoru nevim, nic jsem nespozoroval a ani "smrad" oleje není cítit. PS. Ale nebudu ti to rozmlouvat, můžes to třeba koupit a budeš spokojen.[/quote]


Díky za info !!

Už mám jasno, je fakt že ve mě bude hlodat červ.. že jsem mohl mít novou čínu co vypadá jako Honda Foresight a se zárukou a za super peníze.. ale to je osud.
Dneska dostanu fotky jedné MAJESTY a piagio X9
a zítra snad si snad pojedu pro stroječek.

Díky za info od majitele. je to cenější jak "jedna paní povídala"
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Příspěvekod xwentil » 07 lis 2007, 22:23

tak jsem na to koukal a je to hodně podobné taky Yuki Boss 150 a ten mi jezdí už skoro tři roky viz moje téma Yuki Bos 150 -provoz - tak se tam jukni..,. :rolleyes: no a jjeskli to máš doma tak dej vědet :o
xwentil

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Yuki Boss 150


Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron