Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod foky » 21 črc 2014, 16:22

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Já mám kamarádů, že netušim kterýho myslíš, ale to je asi jedno.

Jinak teda ještě k tomu tvýmu "označení":
význam
1) člověk postižený kreténismem - Kretén se inteligencí pohybuje kolem úrovně dítěte.
2) vulgární nadávka - Vy jste takoví kreténi!

synonyma
1) –
2) blb, blbec, vůl, hlupák, idiot, debil, dement, pitomec, hovado

Světe div se, kretén je i vulgární nadávka (přesně jak jsem psal).
Takže se zeptám znova (nedostal jsem pro to poprvé odpověď - proč napadáš vulgarismy?

PS: Můžeš mi prosím ukázat, kde se do TEBE někdo naváží?
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod tomikm » 21 črc 2014, 16:27

pročti si vlákno a uvidíš
tomikm

250+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 278
Registrován: 07 črc 2012, 16:14
Bydliště: Tábor

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod Vratas » 21 črc 2014, 20:21

Jéé, tady je to ale přehlídka nervíčků, co kluci? 8)


sigi píše:Foky,nepotřebuji si dělat reklamu a ty nepomáháš nikomu,jen ostatní schazuješ a otravuješ.spousty kravin co zde napišeš bys jiným ani mě,do očí neřekl..ty dokážeš jen jedno....tady tlachat...to je vše.


Hele Sigi, tobě ale do očí říct nic nejde, protože ty od party lidí ze SF pelášíš a zmizíš jak papírový čert. Mimochodem, když už jsi si zde zase dělal reklamu na svůj Gangbang klub a píšeš, jak je skvělé, že vznikají nová fora atd., tak proč si svoje cestopisy a pozvánky nepíšeš tam a těm "svým" věrným příznivcům?
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod janon » 22 črc 2014, 11:25

Tomikm: Sleduji toto vlakno potichu dlouho a myslim, ze se tu normalne diskutuje a vyjadruji se tu nazory ruznych lidi a nikdo nikoho neurazi a nenapada. Pouze nekteri potazmo ty konkretne, oznacujete zdejsi diskutujici ruznymi diagnozami a jelikoz nejmenujete nikoho konkretne, tak lze tyto vulgarismy (kretenismy) vztahnout na vsechny zde diskutujici. Jiny nazor na ruznou problematiku, nerovna se hned diagnoza apod. To je volna diskuse. Co clovek, to nazor a tak je to spravne, tak to ma byt. Predstav si, ze by vsichni jezdily na Honde Silver Wing 600. To by byla dost nuda nemyslis? :wink:
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod _Tom_ » 24 črc 2014, 07:58

Nebylo by tedy lepší opustit SF? Přece nenavštěvuji diskusní fóra abych se nervoval. Sigi má svůj web, tomikm by koukám také rád přispíval jinde tak nechcete se nad tím zamyslet?
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda


Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod Tomáš@125 » 24 črc 2014, 09:52

Nemám pocit že se nejezdí jen se tu o tom nepíše. Osobně cestování po hradech v grupě 10 osob také moc nemusím. Nepovažuji to za bezpečné ani pohodové. Je to ale na každém někdy jedu rád i sám.
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod Vratas » 24 črc 2014, 17:16

sigi píše:Vratas a jakou partu SF myslíš??? že od ní utíkam??, ja se fakt bavím,to myslíš tech 8 nebo 10 lidí?? s křižikem a Dandim??? To je parta SF??, No tak dekuju.....To že nejezdím na ty vaše srazy....tak to je utíkání??? jseš normální???Kdy jsi mě videl utíkat,vždyt ty akorát jezdíš ke Křižikovi a jednou za rok někam vyjedeš,jinak nic....co to tady meleš??? a co se Toma tyče....proč sem davam cestopisy??? Narozdíl od vás....od vašeho tlachání,kecaní a kravin co zde pišete je tohle aspon přínos pro ty,kteří chtějí někam jet a hledají nějaký tip na výlet.
Jaký přínos má pro tohle forum dělaní si vaší srandy s Kymca,založení si vlastního vlákna....a tam se předvádíte....Admin si tady udělá zákony které vy porušujete,jeden za druhým ale nic se s tim nedělá....a kvůli vám,sem opravdu nechodím.
Mám zde ještě docela dost přátel,pro které sem hodím nějaký ten výlet..... No a ty můžeš jít zase tlachat kraviny a dělat si srandu...z lidí to je to jediné,co zde umíte...

Dobrá, budu mluvit za sebe. Co se Jirky "Křižíka" a Petry týče, tak k těm jezdím opravdu rád a opravdu to není jednou za rok. A víš proč k nim jezdím? Protože jsou fajn a kdo je zná, dá mi plně za pravdu. Nemusí si moji přízeň vůbec ničím kupovat v podobě akcí s gulášem zdarma atp. To by měli opravdu hodně hodinových "kamarádů".

Další věc je ta, že moje vyjížďky opravdu nemám zapotřebí zde zmiňovat, tudíž nechápu tvé absolutně ničím podložené sdělení, že já osobně jezdím akorát ke Křižíkovi a dále, že jednou za rok někam vyjedu. Kdo mě zná, tak ví jak jezdím a na čem všem jezdím. Jen to zde veřejně nepropaguji.

Co se naší party týče, tak jsme parta lidí, která se mezi sebou osobně zná a nepotřebuje se veřejně chlubit vlastními cestopisy doplněné o videa. Nejsme ti, co se chlubí a chlubit se musí a za to já jsem velice rád, že jsme takoví lidé, kteří si nikde nehoní triko.

Jsme totiž parta přátel, která bere věci s nadhledem, umí si udělat legraci ze všeho a hlavně sami ze sebe a co je nejdůležitější, jsme bez jakékoli propagace sami sebe a bez jakéhokoli úsilí obklopeni lidmi, kteří se s námi přátelí a stýkají né proto, co děláme, ale jací jsme. To je to důležité, avšak domnívám se, že to ty nikdy nepoznáš.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod Dándí » 24 črc 2014, 17:37

Já bych připomněl letošní Alpskou cestu, kde měli dva jezdci GPS lokátory a všichni zde si mohli na svém počítači projet celou traso s nima. Dokonce když se na chvíli rozdělili, nezapomněli na rozdělení lokátorů. V historii si každý může najít kudy jeli, naplánovat trasu dle kluků a oni jistě rádi poradí, když se na ně někdo obrátí.
A když jsme u tohoto vlákna, tak připomenu, že Křižík projel celou trasu ve dvou na své Italské krasavici s Petrou a velkým lodním pytlem :lol:
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod TUNER » 24 črc 2014, 23:37

Počkej....vlekej lodní pytel ? Tak se tomu říká ? Já myslel že to byl vak na mrtvoly.... jo a Petře by už někdo měl říct jak se na tom správně sedí... :mrgreen:
SAM_1358.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Jaký skůtr pro cestování ve dvou??

Příspěvekod _Tom_ » 25 črc 2014, 00:30

Viď .......a takhle vobráceně?.....to ani já neznám. Slunce seno a pár facek, jsem si vzpomněl :-)
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Předchozí

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron