Koupím skůtr Yamaha x-max 125 rv 2010-2013

V této sekci můžete zvěřejnit zdarma svůj inzerát týkající se skútrů.
Prodej označujte písmenem "P" před názvem tématu, koupi písmenem "K".
Např. "P: Piaggio NRG 50"
Pravidla fóra
Všehny témata, které mají datum posledního shlédnutí starší než 90 dní jsou automaticky promazávána.

Své inzeráty můžete aktualizovat zasláním krátké zprávy ve svém inzerátu, avšak povolený interval pro obnovení je 1x týdně. Při porušení tohoto pravidla se vystavujete riziku smazání vašeho inzerátu.

Do nadpisu inzerátu (kolonka předmět) vložte vždy prosím na začátek písmena:
P: pokud věco prodáváte
K: pokud věc chcete koupit

Např:
P: Piaggio NRG 50
K: Integrální helmu, vel. "M"

Koupím skůtr Yamaha x-max 125 rv 2010-2013

Příspěvekod Vindex » 06 čer 2020, 13:34

Ahoj skůtraři. Rád bych koupil skůtr x-max 125 mezi léty 2010-2013 od nějakého jezdce, který třeba zvažuje prodej.

Mám strop 50.000,- a abych pravdu řekl, než z pochybných inzerátů nebo firem zabývajícím se dovozem bych preferoval člověka, který na něm nějaký čas jezdil. Rovnou by mi řekl s čím je třeba počítat a na co si dávat pozor. Už nějakou dobu pozoruji inzeráty prodejců, ale nemohu říct, že bych narazil na slušného člověka. Buď mi nedají vin, nebo píšou, že se mám přijet podívat a nechcou se bavit. Osobně jsem dlouho jezdil na stalisu a protože jsem zatoužil po něčem novém, prodal jsem ho za směšnou částku. 15.000,-. Kupujícímu jsem řekl všechno týkající se stroje narovinu a rád bych našel prodejce se stejným přístupem.

Prosím, netřeba reakcí obchodníků, nebo motorkářů kteří dělají ze skůtra vozítko pro holky. Rovněž lidí, kteří ironicky popisují jak naivní jsem, že slušnej prodejce není.

Třeba se tu někdo kdo už plánuje lepší motorku najde a zvažuje prodej do "dobrých rukou".
Pokud se tu takový najde tak mi písněte personálně.

P.s. neřeším normální provozní škrábance nebo najeté km. Na km se nemohu stejně spoléhat.

Děkuji :-)
Vindex

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 24 dub 2019, 17:37
Skútr / moto: Satelis 125 4T 2006
Tuning / úpravy: NE

Zpět na Skútry, motorky, ATV...

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků