Kentoya zoom 4t jede 30km restrikce

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Kentoya zoom 4t jede 30km restrikce

Příspěvekod mamlin » 29 srp 2019, 17:32

Ahoj všichni,
dostal se mi do rukou tento výše zmíněný skůtr, v dobrém stavu, najeto cca 5 ti km. minimalně rok odstaven, ukol zní rozchodit:)

Běžné vyčištění a motor běží, ALE
Jede jenom 30km rychlostí a to se mnou nebo i když si na něj sednou dva 100 kg chlapy.
Dohledal jsem si informace o restrikcích ...

-Zakoupena jednotka CDI v Malšicích (motor nestartoval) (novou jednotku mám doma)
-Nějakej obchod v Praze ve Vysočanech ( objednaná nová CDI)( nestartuje) vráceno, ale jinou už mi nenabídly.
- telefonát do Kentoya.cz tam mi nějaký "ochotný" člověk řekl doslova "omezení na CDI no to sem v životě neslyšel"

tak sem se vydal vlastní cestou a podíval se na sání, karburátor, výfuk, nikde nic zůženého ap. hledal jsem i informace na scootland

- nakonec jsem našel podložku na řemenici variatoru (z velkou slávou vyndaná) skůtr jede stále 30km

Řešil jsem i s kamarádem který má stejný skůtr, ale ukázalo se, že jeho jednotka má dva konektory a má pouze jeden 4 pin
Poradíte nebo navedete mě na nějakou správnou cestu jak na to abych nejezdil po městě 30km?
Do budoucna bych klidně koupil i nějaký tuning, ale nechce se mi do toho vrážet peníze když to jezdí jako šnek.)
mamlin

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 29 srp 2019, 17:11
Skútr / moto: Kentoya Zoom 4t

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků