Kde parkujete Vy, co bydlíte v paneláku?

Diskuze o čemkoli.

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod lkpdshark » 19 dub 2011, 07:18

Tak to já tedy musím zaklepat, ale s parkováním nemám problém.
Bydlím na P7 u Vltavské. Loni jsem parkoval u nádraží Bubny na hlídaném parkovišti za 800,-Kč na měsíc. Letos jsem teda podlehnul a dal Skůtyho do podzemních garáží přímo na Vltavské u metra (garáže jsou v rámci OSM - ochranného systému metra), cena je tedy vyšší - 1200,-Kč za měsíc. Ale zase mám klid, je tam sucho a teplo :)
Btw. neparkuje tam někdo z Vás? Pár skůtrů tam je :)
Obrázek
Uživatelský avatar
lkpdshark

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 136
Registrován: 26 lis 2009, 21:08
Bydliště: kdysi Pardubice, nyní Praha 7 - Holešovice
Skútr / moto: Piaggio X9 250 (Honda)
Tuning / úpravy: Dr. Pulley 21g

Maxon forcer 50

Příspěvekod reverson » 20 dub 2011, 18:52

Zdravím chci se zeptat jestli někdo nemá problém jako ja. A to je prkování..Bohužel byldím v paneláku garažové stání i za motorku je pálka jako sviňa a před baraekm pod plachtou se docela bojim.

Řešil někdo taky problém s parkovánnim ,bydlíte-li v paneláku?

edit: přesunuto do správného topicu! Wictor
reverson

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 11 dub 2011, 22:41

Maxon forcer 50

Příspěvekod Kacenka_4 » 27 dub 2011, 14:59

Ptala sem se na pojistku od Directu, mám u nich povinný za 168kč a za havarijní chtěli 2000kč když sem uvedla kupní cenu 24tis, ale pozor, já sem z vesnice, v Praze to bude určitě dražší
Kacenka_4

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 19 dub 2011, 19:32
Skútr / moto: Maxon Forcer 50

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Sokolda » 27 dub 2011, 15:28

A ptala jsi se na spoluúčast ??? U ČPP min. spoluúčast 10.000,-Kč. Takže jsem jí řekl, děkuji, ale to si koupím nový... :shock:
Sokolda

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2011, 19:22
Bydliště: Příbram
Skútr / moto: 50cm kanón

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Seti » 27 dub 2011, 18:20

Já tedy nebydlím přímo v paneláku, ale v družstevním cihláku (12byt. jednotek). Mám sice i garáž cca 500m daleko, ale tvrdě jsem si vydobil stání na skútra v místě, v prostorách dnes již nevyužívané uhelny. Vjezd je zamčený a ze strany domu, akorát jsem to tam musel uklidit a zabetonovat kotvu na uzamčení scoota. Protesty některých spolubydlících nevraživců samosebou byly, ale to ignoruju a mám na ně argument = patří mi tady 1/12 objektu zrovna tak jako každému s nich a chci prostě využívat i poměrnou část těchto nevyužitých prostor ke své potřebě. Hasičům stání nevadí, prostor je již několik let oddělený od kotelny (zazděno) a o ničem dalším se s nikým nemíním bavit.. A pokud ano, můžeme se bavit o lecčems, třeba o tom, co zase vadí mě.. :mrgreen: (bohužel toto jsou vztahy které přináší družstevní bydlení..)
Gilera Runner 50 PureJet FL: Malossi multivar, U24ETR/Malossi Redsponge, 2,7L/100km
Uživatelský avatar
Seti

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 92
Registrován: 11 úno 2011, 12:14
Bydliště: Plzeňsko
Skútr / moto: Gilera Runner 50 PureJet

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod jamie » 20 kvě 2011, 21:32

Posledni dobou resim koupi skutrika, ale az dneska sem narazila na parkovani. garaz u panelaku nemame a do sklepa, pokud by mi dovolili v kolarne, tak musim 3 schody k hlavnimu vchodu a pak vic schodu dolu ke sklepum, tak nevim, jestli bych to utahla, asi tezko....:O
Myslite ze staci stridat a parkovat na ruznych mistech v okoli? Na zimu bych ho pak nekam uz ulozila....
jamie

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 20 kvě 2011, 20:33

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod jarafari » 21 kvě 2011, 00:06

Radši bych to neparkoval dál od domu.... prostě to zamykat k něčemu, (značka zábradlí a nebo se domluvit z domovníkem vašeho domu a zavrtat do země či stěny domu kotevní oko... plus plachta....plachta dělá zázraky...(plachtuju to i před prací)...Jinak já parkuju na dvorku vnitrobloku.... kam chodej jen lidi našeho a okolních domu, nikdo jinej se tam nedostane...ale kolem tady parkujou skútry na ulici přidělaný ke značce, pod plachtou a taky tam stojej...už dlouho..... jako jednou nemusej no... :roll: pak jsou možnosti alarmů a zamky brzdivých kotoučů...třebas taky z alarmem... každpádně, aby na to bylo vidět z tvého okna :wink:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod junm » 07 zář 2011, 21:54

Tak já parkuji naštěstí pod střechou, ale trochu se bojím kdy dorazí nějaký nenechavec.Je to pod kamerou toho kasina, ale budu doufat, že to ještě dlouho takto vydrží. :)

Obrázek
Uživatelský avatar
junm

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 58
Registrován: 06 čer 2010, 23:33
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: Honda Forze 250 (r.v. 2006)

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Jim » 07 zář 2011, 23:06

Tam to znám, dva roky jsem tam bydlel. Já osobně teď dávám přednost hlídanému parkovišti.
Uživatelský avatar
Jim

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 14 čer 2011, 11:55

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tatík » 08 zář 2011, 06:26

já bydlím v paneláku,kde je sice klasických asi 12 schodu ke vchodu,ale byl postavený v roe 92,takže podle jakýchsi novějších předpisu má zároven i tzv bezbarierový vchod,pod hlavním vchodem.Slouží zejména maminkám s kočárky,kolařum a nám s dcerou pro skutry.Mimo běžných sklepních kojí,kam by se muj Matýsek nevešel je tam i tzv.kolárna,kde už ale léta nikdo nic nedával.Před asi třemi roky si tam udělali místní jakousi posilovnu,mají tam pár těch trápících stroju a rotoped,tak jsem se s nima domluvil a parkujeme tam skutry,je to zvláštní oddělená místnost a pokud vím,nikdo další od ní snad ani nemá klíče.Navzájem si nevadíme,nikdy se tam nic neztratilo,leckdy jsem Matýska ani nezamknul a když třeba přijedu po dešti,klidně tam nechávám i oschnout přilbu a motooblečení.Oni tam mají také dresy,rukavice,boxerky,všelijaký ty přípravky a hifi věž se spoustou CD a fakt nám to funguje už třetí rok v pohodě a ani nikdo jinej z baráku si zatím nestěžoval.Jedinou nevýhodu mám v tom,že tam jsou čtvery dveře klasických rozměru a dvoje jsou v podstatě za roh,což mě limituje při výběru skutra.Plánuji koupit větší obsah,ale budu muset při výběru počítat s tím,by se mi to tam vešlo,čili muj vysněný Burgman 400 to asi nebude.Je tedy pravda,že já i holka máme na oplátku trochu víc ohleduplnosti.kvuli zápachu benzínu jsem koupil čtyřtakty,aby nebyl cítit tolik výfuk.Skutry vytlačíme bez motoru až za barák,nikdy to nestartuju hned pod oknama.A když přijedu,taky motor vypnu ještě nahoře na kopečku a dolu doplachtím,Doufám,že nám to takhle vydrží co nejdýl.Mám možnost sice parkovat v práci celoročně,dokonce v teple,ale pak už by ztrácel skutr na praktičnosti,když by nebyl po ruce.
bylo Jawa O5-10000 km,Jawa 20-3000 km,nová Babeta 210- 6100 km,Jawa 50 Mosquito 585-14700 km,nový Yuki Matrix 50- 6500 km,Suzuki Burgman 400 K4-35456 km,Honda SW-T 600 7000 km,nová Honda Forza 300
tatík

1000+
 
Reputace: 92
Příspěvky: 1450
Registrován: 25 bře 2011, 16:41
Bydliště: Potkáte mě u Kolína
Skútr / moto: Honda Forza 300/2019 najeto 10473 km
Tuning / úpravy: originální stav

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod radata » 08 zář 2011, 09:06

Jo to je jedno z mala mist v panelaku kam se da skutr nacpat ale podle nejaky predpisu mam zato pozarniho skutr a ani jakakoly motka nema v panelaku co delat takze ani ve sklepe atd. a muzou to i pokutovat tak zase bacha nato ja taky tak parkoval ale pak tatik kterej bydli kousek odemne koupil napul cestty takou pidi garaz 9x7m takze se my drobecek knemu bez problemu vejde
a slyším na jméno RADEK
mejl: radata@seznam.cz
Uživatelský avatar
radata

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 410
Registrován: 09 lis 2008, 15:21
Bydliště: Tábor, tel.:608/156 505
Skútr / moto: Yamaha YZF 1000R Thunderace
Tuning / úpravy: 608/156 505

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Cofisek » 08 zář 2011, 10:31

Můj skůtr bydlí u popelnic :-D Máme na popelnice takovou klec, která je pod zámkem.Je to sice venku, ale schovaný za pletivem. Ani se tak nebojim odcizení, jako kolem jdoucích opilců. Mám řetez jako na kamion ale blbuvzdornou plachtu ještě nikdo nevymyslel...
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod KYBLOS » 08 zář 2011, 10:48

Cofisek: a že takovejch blbů je.... :evil: Po víkendu u mě před panelákem pravidelně najdu na silnici poházený lahve od Frisca apod. Několik aut s ulámanými zrcátky. Mě chyběli stěrače a anténa. Někdo mi dal asi pěstí do zadního sloupku, páč je prohlej a někdo kopl do rohu auta, páč tam mám dodnes barvu s podrážky :( Neumím si představit, že by tam byla klec se scootem, páč věřím, že by těmi oky procpali minimálně ňákou tyč, případně ruku s nožem a rozřezali by sedlo apod. :evil: Rozhodně vím, že v čechách bych si nový auto nikdy nekoupil, když znám tyhle víkendový následky a nemám garáž. Takhle najít svý den starý auto, tak mě asi zavřou do cvokárny. :(
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod fpc » 09 zář 2011, 14:42

Příští týden začínám řešit podobnej problém. Dům je spíše činžák. Dovnitř skútr nedostanu. Vzadu má celej blok takových domů společnej dvůr s nějakým hřištěm a každej vchod takovej svůj malej dvorek s brankou.
Nevíte jak to chodí, když bych na tom dvorku chtěl parkovat? Musím obcházet sousedy s nějakou žádostí nebo tak něco?
Ex: CPI tuned, G.Runner 2OO
Malaguti Phantom Max 250
fpc

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 25 čer 2011, 09:20
Bydliště: Olomouc/Brno
Skútr / moto: Malaguti Phantom Max 250

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Cofisek » 10 zář 2011, 12:34

fpc píše:Příští týden začínám řešit podobnej problém. Dům je spíše činžák. Dovnitř skútr nedostanu. Vzadu má celej blok takových domů společnej dvůr s nějakým hřištěm a každej vchod takovej svůj malej dvorek s brankou.
Nevíte jak to chodí, když bych na tom dvorku chtěl parkovat? Musím obcházet sousedy s nějakou žádostí nebo tak něco?


Pokud je to družstvo, optal bych se předsedy, co on na to. Oplátkou bych mu sem tam posekal dvorek abych zavřel pusu remcalům a je vyřešeno,. Pokud je to jen obecní barák s nějakými nájemníky, není koho se asi ptát a dal bych to tam, nebo bych se optal na úřadě, abych zase případným remcalům zavřel pusu. Obecně, slušným optáním se nic nepokazíš. :wink:
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron