Skútr - pronájem na léto

Vaše poptávka po službách a pruduktech.

Skútr - pronájem na léto

Příspěvekod pan.smith » 18 črc 2016, 22:07

Ahoj, přeposílám poptávku svý kámošky, která čeká na zkouškový termín na velký "Äčko", je to srdcařka a tak by chtěla přes léto jezdit alespoň s "Bčkem". Třeba vám někomu stojí doma něco nevyužitého. Myslím, že nepohrdne ani 2T 50 ccm.
Níže vykopírovávám její příspěvek z jiného fóra.

"Leží" někomu nevyužit skútr 125ccm v rel.dobrém stavu s povinným ručením doma? Sháním na pronájem na cca měsíc pro běžné ježdění po Praze do práce a lehce za Prahu na měsíc, než si dodělám zkoušky na "A" a budu moct jezdit na své krásné 400ccm Italce.

Magistrát dovolenkuje a na léto vypisuje zoufale málo termínu pro zkoušky na moto. Půjčovny jsou drahé (a tak nějak raději zaplatím dceři v září sportovní kroužek), a tak se obracím na vás.

Je tu někdo, komu "leží" doma skútr 125ccm (čtyřtakt s automatickou převodovkou) anebo někoho takového znáte?
S platným povinným ručením (na havarijku netrvám) a v relativně dobrém technickém stavu (pneu, geometrie, bez rzi), barva i značka mi jsou fakt jedno, kufr může být jako příjemný bonus.
ŘP na auto samozřejmě mám, mám veškerou motovýbavu vč. lékarničky, mapy, reflexního oblečení a také mám svou krásnou Italku (Piaggio Beverly 400 i.e.) u švagra v garáži, ale co mi chybí jsou "papíry na velkou motorku".

Mám naježděno 20 hodin jízd (což je o 7 víc nad povinný rámec), testy zručnosti zvládám na 1 (dle nové vyhlášky MD), jsem odpovědná (máma v jedné stopě), takže bych vám to nepoložila na první křižovatce.

Co mohu nabídnout:
- 1000,- na měsíc,
- přípravu a podpis jednoduché smlouvy o pronájmu
- plus případně naturálie (kvalitní čokoláda, pivo či jiné pochutiny do 500,- dle vašich preferencí)

....ANEBO (protože fotím) tak recipročně portrétové focení s vaším plechovým nebo lidským miláčkem či samostatně (cena focení je cca 3500,-) a smlouvu.

Prosím, dotazy, atp. do pošty.
Děkuju.

Možnosti a ceny dopravy
Dojedu kamkoliv po kraji Středočeském, případně Libereckém.
Aktuálně: Gilera Runner 200 ST
Dříve: Piaggio NRG MC2; Gilera Runner 50 SP

Obrázek
Uživatelský avatar
pan.smith

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 328
Registrován: 13 kvě 2009, 18:16
Bydliště: Praha 8
Skútr / moto: Gilera Runner 200 ST (2011)

Re: Skútr - pronájem na léto

Příspěvekod MP » 19 črc 2016, 07:35

Jé ... že to je moje švagrová :lol: Haňula :wink:
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom


Zpět na Poptávka po službách

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron