Sigiho výlety - Yamaha XCity 125/Piaggio MP3 500 LT

Informace o plánovaných akcích

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 12 led 2013, 22:00

Jelikož mě to nevzalo najednou ty fotky musel jsem to takto rozpulit.....VRATTE SE O STRANKU ZPĚT KDE TO ZAČINÁ

Tak a pojdme k vyletu.....

Na první fotce jsem v Hradčanech u Infa....bohuřel zbytečně....ale kousiček odtud je letiště....odkud vzlétaly Migi aby nás chránili před imperialisty....jo jo..už je to pryč,ale letiště zustalo....

No a pojdme se podivat do rekreačního městečka Hamr na jezeře....Já jsem se dal tabule kde je vidět kolik památek tohle místo ukrývá.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil sigi dne 12 led 2013, 22:52, celkově upraveno 1
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 12 led 2013, 22:02

a poslední.....fotogalerie...to mělo byt vše pohromadě,ale tady to bohužel nejde nevím proč....

Tak tady jsem se nechal vyfotit a pozdravit vás při procházce po okolí........

Tak co myslíte.....libil by se vám tento výlet????? Dejte vědět a ja to připravím na jaro ...což je za chvili...kdo by jel taky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod vena307 » 12 led 2013, 22:17

:D Hamr a celé okolí je nadherné :D
Takže u mě není problem a rád se projedu po krásné krajině a na oběd do pekelných dolu nebo za hranice za eura :D :lol: :P
Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali a ty ses usmíval, až jej budeš opouštět!“
Uživatelský avatar
vena307

500+
 
Reputace: 173
Příspěvky: 602
Registrován: 14 čer 2010, 16:27
Bydliště: Praha-Horoměřice
Skútr / moto: Honda SW-T 400,Yamaha FZS 1000 Fazer,Yamaha R1,
Tuning / úpravy: Honda CBR 1000RR Fireblade

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 13 led 2013, 21:28

Tak super,doufám,že nás bude víc....je tam opravdu nádherně....tak jsem zvědav kolik by nás jelo
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod Tomáš@125 » 13 led 2013, 21:47

Ve Stráži pod Ralskem je standardně zastávka při cestách kolem Liberce, v luxusní cukrárně kde mají asi 60 druhů zmrzlin, k Vravero oblíbeným patří klobásová a moravské uzené. :mrgreen: :mrgreen:
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 13 led 2013, 21:53

Tak to je parada...to nesmíme minout.....Rá bych dakl dohromady tak partu 10 strojů možná i víc a vyrazit...Je tam nádherně a tak si udělat pěknou vyjiždku s dobrým obědem a pokecem,....zajit na zamek...prostě udělat si super den.....tak čekám že se přidají další kteří by jeli....
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod Havoc » 13 led 2013, 23:18

Zdravím všechny :-)
Kdyby vám to nevadilo, klidně bych se k vám občas přidal na nějaký takový výlet :) Mám to sice trošku dál, ale když to budu vědět s předstihem, tak není vůbec problém... Možná, že by jsem sehnal ještě pár lidí odsud...
Foto za akcí :) jirka-havoc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Havoc

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 01 črc 2012, 22:25
Bydliště: Příbor
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Kufřík Givi Blade

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 13 led 2013, 23:22

Ahoj ....proč by nám to mělo vadit....vždyt takový lidi jako jsi ty tu hledám....prostě lidi kteří rádi vyjedou někam na vyjiždky v partě....čím víc nas bude tím líp.Já dělám průzkum kolik lidí by se přidalo.....zajisté že naplanuju vylet aby bylo hezky...slunce....prostě na pohodu a všem dám vědět.....tak klidně přived další....ale jak jsem koukal odkud jsi,.,,,,tak to se projedeš....
Naposledy upravil KYBLOS dne 15 črc 2013, 04:45, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod Havoc » 14 led 2013, 00:21

No, už asi jo, bude nám to trošku déle trvat, ale to zvládneme :)
Foto za akcí :) jirka-havoc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Havoc

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 01 črc 2012, 22:25
Bydliště: Příbor
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Kufřík Givi Blade

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 14 led 2013, 00:42

Však se dohodnem a my počkáme, a nebo mužete přijet o den dřív,přespat u nás v kempu,je to za par korun.... a rano v pohodě vyrazit po snidani na projiždku po našem kraji....Samozřejmě že kdyby jste opravdu přijeli o den dřív tak bych se tam za vami zastavil.... na kus řeči....to si dáme ještě vědět.....

kemp Poděbrady.....stan + skutr noc 120kč....

http://www.kemp-golf.cz/cenik/
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod Havoc » 14 led 2013, 01:04

Tak to je krásná práce, samozřejmě se budeme/budu vždy snažit dorazit nějak tak, aby na mě nemusel nikdo půl dne čekat... To se nějak vždycky domluvíme :)
Až bude trošku jezditelněji, než v tomhle hnusu, tak udělám zkušební jízdu směrem Poděbrady, abych měl představu, jak to asi časově bude vycházet :)
Foto za akcí :) jirka-havoc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Havoc

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 01 črc 2012, 22:25
Bydliště: Příbor
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Kufřík Givi Blade

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 14 led 2013, 11:03

No jistě,v tomhle se jezdit nedá,i když někteří šílenci jezdí i tak,já tedy ne....Já to naplanuji a budu se těšit že dorazíte...čím vic vás bude tím líp....no a jsem i nadále zvědav kdo se k nám přidá....

tady bychom si dali potom oběd a nebo zastavku....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod _Tom_ » 15 led 2013, 22:02

sigi píše:Tak to je parada...to nesmíme minout.....Rá bych dakl dohromady tak partu 10 strojů možná i víc a vyrazit...Je tam nádherně a tak si udělat pěknou vyjiždku s dobrým obědem a pokecem,....zajit na zamek...prostě udělat si super den.....tak čekám že se přidají další kteří by jeli....

Upravím ti jednu větu: říká se "To nende minout!" :D
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod sigi » 15 led 2013, 22:20

Tak mé minivýlety které jsou v sekci opět na dvou kolech" ale já je dal i sem do mého vlákna.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30.0102013

ak já se s tim nemazlil....koukal jsem na teploměr a to rozhodlo.Zavřel jsem kancelař a vyrazil k domovu a udělal si malé volno,asi tak 2 hodiny,nebot potom jsem se musel vratit do práce.Moje Yamaha XCity 125 na mě čekala v garaži a ja se mazal domu převléknout. Když jsem na sebe natáhl celý skafandr, a vytalčil skútr,nasedl a otevřel dálkově vrata,začalo pršet.Řekl jsem si,to snad ne,ted když mám na sobě věci a jsem připraven,přeci to nevzdám, a tak jsem vyrazil jen tak za nosem jak se říká.
Jel jsem super krásnou klidnou jízdou a děšt pomalu ustával,jen vítr mě srážel na pravou stranu a někdy byl tak silný že jsem musel jet pouhých 40km/h abych sebou někde neseknul.No,i to jsem zvládl a tak jsem pokračoval,projížděl jsem vesnice,dokonce mě zdravili i dva kluci...zřejmě taky skútraři... a nebo si mě jen s někým spletli.Byl jsem na Kolínském území a tak jsem si dál cíl LIPANY kde se odehrála velká bitva kde dostali husiti za pr......Zajel jsem až k pomníku,udělal pár fotek a zase jel dál.V e sláchátkách při poslechu rádia mi muj interkom F5 zdělil že je pul 5 a já měl v pět schůzku,takže jsem přidal plyn a mazal domů.Když jsem dorazil byl jsem rád že jsem se byl projet.Hezky jsem si vyčistil hlavu a zašpinil skútra,ale ten se dá umýt,takže dnešní projíždka, - hodnotím kladně....

Tak zde v Lipanech kde je pomník této ukrutné bitvě.....

Obrázek

Ještě jedna fotka z povzdalí

Obrázek

Jedna autobiografická....no delší ruce nemám.....tak jsem se nějak vyblejsknul....

Obrázek

a ooslední s výhledem do krajiny......

Obrázek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31.01 2013

Tak chlapci je na čase abych i já dal do vinku svou dnešní cestu....

Tak jsem rano snidal a koukám z okna...no nádherný den,slunce zalilo zahradu a ja si říkam no to se musí využít.Podivám se na teploměr a ten hlasí něco okolo 9 stupnu.Tak šup do práce,a ve 12 hodin po obědě domů.Řekl jsem si že to stou prací zas tak nesmím přehanět....Navleknu na sebe skafandr a kam že to pojedu...jak jinak než za nosem.Vyrazil jsem z Poděbrad směr Český ráj....Krásně si to mažu skrze vesnice až jsem dorazil do vesnice Staré Hrady,kde se opravdu tyčí nadherny hrad,který každoročně pořada akce pro děti.Tady jsem si dal pauzu a udělal pár fotek a řekl si,jedu dál a nasměroval jsem se na město Liban. Když jsem tam dorazil..podivam se na parkoviště a zavzpomínám,že jsem tam stál v zaří...jak to uteklo.Přídám plyn a pokračuji směr Sobotka.Znám tady každou stezku,každy kámen a tak jsem to vzal zkratkou....To jsem si dal.Silnice samá díra,všude potopa,no já nadaval,ted jsem si říkal sám pro sebe,ještě tady někde hod hubu a bude to hotový.No naštěstí jsem z toho vyjel ale protijedoucí auto mi jasně řeklo,kdo že tady je pánem, a já dostal dávku hnusné špinavé vody která mě ale k mému štěstí minula jen o vlas.Oddychl si a opět pokračoval dál.Dojel jsem až k vyhlídce a z dálky se na mě majestátně usmíval hrad Trosky a celý Český ráj.Řekl jsem si,uděláš pár fotek pro kamarady a vyrazíš,a ejhle,najednou se do mě dala zima a to mě řeklo,že jsem na cestách nějak dlouho.Opět jsem nasedl,zaburacel motor mé Yamahay a já se vydal směr vesnice Markvartice a dojel jsem až do města Dolní Bousov.Tady jsem zabočil a spěchal na dlaší pamatku a to zámek Detenice.Cesta byla nádherna,na chvili se rozsvítilo slunce a já si připadal opravdu jak na jaře.Jak cesta utiká koukám že se proti mě řítí motorka ,kluk mě zdravil nohama rukama,tak jsem mu také zamaval aby viděl že blaznu je ještě hodně a pokračoval dál.Když jsem dorazil do Detenic,zima už se hlasila o svá práva,rychle jsem ještě udělal pár snímků a hura domu na čaj.
Když jsem konečně dorazil domu a zima nade mnou již získávala převahu,tak jsem si všiml,že mám rozepaté větraní u kalhot a stehna byli vlastně holé.Takže skutra do garaže,skočil jsem doma po ovladači a namiřil ho na parní saunu abych se prohřál.Za chvili mi bylo dobře...Tak zase brzy ahoj z mé malé cesty za nosem....cirka dnes 130km

Zastávka u hradu - STARÉ HRADY

Obrázek

Tady opět jedna moje momentka.....

Obrázek

Zde zastábka u mělého ostruvku na zamrzlem jezeře.....

Obrázek

Na vyhlidce a v pozadí Trosky a Český ráj

Obrázek

Ještě jedna fotka s pozadím hradu Trosek

Obrázek

Detenice.....

Obrázek

a ještě jedna fotka z Detenic....

Obrázek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

další výlet 01.02 2013

Tak jsem se konečně dostal k tomu abych zpracoval dnešní výlet.

Vyrazil jsem z Poděbrad a opět jak jinak než za nosem,jak se říká a tak jsem si to směřoval na malé vesničky okolo Kolína.Byl krásný den,slunce zalilo silnici,všude zeleň a já si opravdu připadal jak na jaře.Teploměr hlasil hezkých 9 stupňů a já se kochal krajinou.Jak si tak jedu pozoruji cedule a jedna mi právě hlasí Kouřm.Malebné malé městečko mě přivitalo asi po hodině a pul jízdy.Ne že by to od nás bylo tak daleko,ale prostě jsem jel opravdu kam mě napadne a než jsem se do městečka dostal měl jsem za sebou již pěknou řádku kilometrů.Udělal jsem pár fotek a opět zaburácel muj stroj a vlna prachu se zvedla za zadním kolem když jsem si to řítil ven z města nekoukaje na cedule.Po chvili jsem dojel na křižovatku.pozdravil projiždejícího skutraře, který si to mazal proti mě na maxiku, a na ceduli stálo SAZAVA 25km.V hlavě se mi vyrojili vzpomínky,na karásné trampování na břehu Sázavy s kytarou,opekaní bůřtu,opilecké rozumy a holky.Bylo rozhodnuto a již jsem nabíral směr na toto malebné městečko.Končně jsem zase spatřil Sazavu a vše se mi vratilo.....jak to uteklo.Chvíli jsem jen tak stál a koukal na řeku za kterou se pyšnil klášter.Protáhl jsem se a zase nasedl.Zmáčknutí startéru a už jsem si to zase mazal okolo řeky Sázavy až jsem dojel do Stříbrné Skalice.Zde jsem jen udělal snímek a pokračoval dál,čas mě začal honit a já musel pomýšlet na návrat domů.Dál jsem pokračoval cestou necestou až jsem dorazil k branám města Kostelec nad Černými lesy,kde stojí nádherný zámek.I zde jsem udělal jednu fotku a již jsem musel přidat plyn abych stihnul byt doma včas.Míjel jsem akorát pivovar s nadhernou restaurací,i zde jsem chtěl udělat fotku ale již nezbyl čas.Ta chvili jsem se dostal na pražkous silnici a směřoval to zpět na Kolín a přes malé vesničky opět do mých rodných PODĚBRAD.
Tohle byl jeden z mých nejhezčích výletů,najel jsem něco okolo 142km. Tak jestli pojedete se mnou na jaře,tak si fakt užijete.... :lol: :lol: :lol:

Městečko Kouřim.....

Obrázek

Ještě jedna fotečka na historickém náměstí v Kouřimi

Obrázek

Opět zde moje maličkost...to musí být....

Obrázek

A zde již fotka u cedule SAZAVA

Obrázek

Další fotka Sazavy s pozadím kláštěra

Obrázek

Tady jedna fotka při projíždění Stříbrne Skalice

Obrázek

a zde poslední fotka nádherného zámku v Kostelci nad Černými lesy

Obrázek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

03.02 2013

Další muj mini-výlet byla zastávka v motorestu Kersko a setkání s kamarádem z skútrfora....

Dnes to byla nádhera,sluncem zalité suché silnice,i když jsem byl nabalenej jak pumpa ještě mi bylo horko.Zimu jsem vubec necitil.Cestou mě zdravili motorkáři kteří také nevydrželi a vyrazili v tom nádherném počasí stvořeném pro vyjiždku.Tak ostatní kluci odklízejí sníh a dívají se do garaží na své skútry,u nás svítí slunce a my tu pořádáme srazy.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...ted jsem je naštval,.,...ale myslím to v dobrém....No a tady jen par foteček....

Tak naše stroje před motorestem.....

Obrázek

Tady ještě jednou celkový pohled

Obrázek

Tady je náš Mickey.....

Obrázek

a tady moje maličkost.....

Obrázek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 unora 2013

Tak jdeme na to.....

Dnes a to ani nemusím psát byl krásný slunný den.Já když jsem ráno přišel do kancelaře abych začal pracovat jsem věděl,že hold toho dnes moc neudělám.Po obědě mě už nic neudrželo a já to mazal autem domů abych mohl co nejdříve vyrazit.Stále jsem pozoroval slunce a porád si v duchu říkal at to vydrží....
Navlékl jsem na sebe skafandr a hurá pro moji holku do garáže,nastartovat a jed.... a nic....znovu nastartovat a nic...pot mě polil,byl jsem celý navlečený a začal se potit proč,co se děje??? Já absolutní antitalent na motory jsem byl bezradný,říkal jsem si holka tohle mi přeci nemužeš udělat,už jsem oblečený,venku je hezky a já utekl z práce tak pojed... a nic...mačkám tlačitko starteru a nic.Jak si tak poposednu zavadím nohou o boční stojan,byl dole....uf to jsem si oddychl,kopnul jsem do něho a opět zmáčkl startér a tentokrát se zaburácel motor moji holky.Jak jednoduché řekl jsem si,ale měl jsem toho dost...myslel jsem si že se mi vybila baterka....motor běžel jako hodinky a ja vyrazil na cestu a opět,jen tak za nosem.Kam jet říkal jsem si....na východ ne,tam je zima...na zapad taky a o severu jsem ani neuvažoval vyhral to jih.
Přidám plyn a už se ženu cestou necestou ven z Poděbrad a opět jsem nabral směr na cestu mého minulého výletu na městečko Kouřim.Vzal jsem to moji zkratkou a zajel si takových 30km nebot jsem jel za sluncem.Vždy jsem odbočil tam kde se mi to zdálo být hezké a tak jsem se za chvili zase vrátil odkud jsem vyjel.Konec inprovizací..zavele jsem sám sobě a vyrazil přímo na toto malé městečko.Když jsem jím projižděl vyhnul jsem se náměstí a pokračoval dál....na Sazavě jsem byl minule a tak jsem jel nazdař buh...dorazil jsem na krásné místa plné slunce a lesních zakoutí kde jsem fotil jak o závod.Po chvili jsem se dostal na krásnou asfaltu,uplný koberec....no to se jelo,přidal jsem plyn a jel co to dalo.I s takovým medvědem jako jsem já mi moje holka na tachometru ukazovala hezkých 115km v hodině.Nádhera...užíval jsem si to a když najednou cesta skončila a nastal horor.Cestaři prostě skončili práci někde uprostřed a šli domu jinak si to neumím vysvětlil...v plné rychlosti jsem vlitnul ne na okresku ale snad na tankodrom,všude diry,kaluže,hnus a hnus....brzdil jsem co to dalo a jen tak tak....pak jsem už jel hezkých 25km v hodině a byl jsem rád že jsem to přežil.Dorazil jsem na malou vyhlidku a cedule ukazovala Uhlířské Janovice.Normálně je to od nás nějakých 45km a já už jsem točil přes 80km...no jo,hold moje zkratky.Jak jinak že jsem dojel do tohoto nic moc města,kde jsem si odpočinul abych pokračoval dál na zámek který je v nedalekých Zásmukách.Vyrazil jsem...nic mě nezadrřelo i když jsem zimou už necitil nohy... cestou jsem míjel opět nádherné scenerie kterých bych si v autě nevšiml.Nádherný velký rybník se zrcadlícím sluncem mě upoutal na tolik,že i zde jsem udělal pár fotek.
Zásmuky.....konečně jsem tam...kde je ten zámek kruciš...jo támhle...říkám si sám pro sebe a chci zaparkovat na parkovišti když si všimnu,že z brany zámku vyjelo auto.NU VOT - jak říkají rusové vyrazil jsem,projel branou a zastavil přímo u zámku.Slezl jsem a opět začal fotit když si mě všimla snad ochrana zímku nakročila ke mě.Najednou se zastavili a chvili mě pozorovali.V mém skafandru jsem pusobil opravdu jako Robocop.Udělal jsem pár fotek a oni stále stáli a jen mě pozorovali,ja v klidnu nasedl a vyjel jsem na malý kopeček přímo k hlavní budově kde je přísný zákaz,no toho jsem si nevšiml....ochrana opět nakročila a opět se zastavila....vubec nechapali co tam dělám,kdo jsem,co chci...no a já si v klidu vše prohledl,zaklapl plexi mé helmy jako rytíř chystajicí se na souboj a pomalu jsem se vydal k nim a k braně.To už nevydrželi a šli přímo ke mě,no a já jen přidal a frr do brany a pryč...ve zpětným zrcátku jsem jen viděl jak po mě koukají....tak jestli si zapsali značku tak bude veselo,ale myslím že takových průzkumníku je tam víc.No..vše jsem nafotil a tak hurá domu na čaj...zima už byla veliká a ja vyměnil motorkářské rukavice za zimní lyžařské,ach to byla pohoda....Říkal jsem si navštívim cestou meho kamarada a pokecáme.Tak jsem nabral kurz na malou vesničku Ratenice a kamoš byl opravdu doma.Ukazoval mi svého buraka který byl rozdělaný a připravený na upravy.Když se loučíme přijel další jeho kamarad na podivném skútru značky Adiva....no Thaiwan prý tyhle stroje vyrabí a ja viděl okopirovanou C1 od BMW,podoba byla velika,tak jsme poklabosili a ja vyrazil konečně k domovu kde jsem ihned velzl do parní sauny abych se řádně prohřal.....Na dnes to bylo opravdu nádherné...už se těším až zase vyrazím...

.............................................................................................................................

Nádherná sluncem zalitá silnice...to jen pro ty kteří odhrabavají sníh....prosím zavidět... :mrgreen:

Obrázek

ještě jedna fotečka....

Obrázek

Krásné lesní zakoutí...zde se jelo moc hezky....

Obrázek

Ještě jedna fotka z toho místa.....

Obrázek

a už jsou tu Uhliřské Janovice

Obrázek

fotka z parkoviště v tom samém městě

Obrázek

a tady zakoutí nádherného rybníka.....

Obrázek

a ještě jedna fotka z toho místa.....

Obrázek

a tady je již zminovany zámek....

Obrázek

další fotka......

Obrázek

Moje maličkost.....

Obrázek

cestou domů.....

Obrázek

a tady muj kamarad v pravo v monterkach a sním klučina,který přijel právě na skutru Adiva...stojící za mnou,musím ale uznat že je to macek ten skutr....ten stěrač na předním skle mě dostal...střecha složena vzadu...no...

Obrázek

Tak to je pro dnešek vše...doufám,že se vám muj výlet libil....tak zase příště...až vyrazím rovnou za nosem....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27.02 2013

Tak středa,počasí +5 a tak si v práci říkám,no tohle by bylo na projiždku.Pomalu vypinám počitač,protáhnu se po dopoledním dřepění v kancelaři a už to mažu k autu a hurá domu.Cestou se mi honí myšlenky v hlavě kam že bych se měl jet projet,a tak jsem si vybral cestu někam směrem na Kolín a pak už se uvidí.Vylezu z auta, a jejej....zima se mnou zatřásla,a chut vyrazit se pomalu vytrácela.Ještě jsem pokašlával a z chřipky jsem nebyl uplně venku,ale pohled na garaž mě přesvědčila,jedu.Muj pes si myslel že pojede taky,nebot spolu vždy bojujem,on mě nechce pustit a ja mu zas nadavam a slibuju že příště....no nakonec si dal říct.Oblékám se,vytlalčím skutra z garaže,nasednu a zmáčknu startér...a nic...jen to zabrblalo,znovu a znovu a až asi na po páté motor naskočil.Až ted jsem si uvědomil že tam moje holka stála skoro měsíc bez nabiječky,nějak jsem na to zapoměl,no hlavně že motor běžel.Uf,vyrážím.Nahozením z kaluže mi projíždějicí auto řeklo,kdo že je to na silnici pánem,a já musel souhlasit.Ale počkejte plechovkáři,však za chvili nás budou plné města a ulice.Cesta ubíhala nádherně,zima zmizela jako mávnutím proutku a dostavil se blažený pocit z jízdy.Přijedu do Velkého Oseka a kam ted,jezdím zásadně bez navigace abych měl svobodu,navigaci si beru jen když se planuje cesta a jede se někam do pevného cíle.Ale u mě žádný pevný cíl stanoven nebyl.A tak si jedu a jedu a ani sám nevím kam,najednou uvidím ceduly Týnec nad Labem.Okamžitě zatáčím a jupí čerte už mě moje holka nese tímto směrem.Zastavím na mostě a udělám pár fotek abych sem měl co dát a po chvili pokračuji dál.Jedu si až se mi ukáže nádherný zámek KAČINA,zastavím udělám opět pár fotek a znovu vyrážím neznámo kam.Po další asi pulhodině jízdy se mi objeví další cedule Kutná Hora....15km.. a je rozhodnuto,cíl cesty budou právě hory kutné. Za celou dobu si pochvaluji provoz,málo aut,suché silnice a já....Když minu první baraky v Kutné Hoře směřuji to na náměstí,ale kdo tohle město znáte,víte sami jak si tam radní udělali samé jednosměrky a tak se dostat na náměstí je opravdu ořech....no zkouším to,porušuji předpisy a někdy vjedu do zákazu abych se dostal někam k náměstí,ale stejně mě další jednosměrka dostala a ja jsem tam kde jsem byl.Nevzdávám se a znovu utočím abych toto město zdolal.Stavám se takovou malou atrakcí pro turisty a kolemjdoucí když vidí mimozemštana v reflexní vestě ve skafandru s kamerou na hlavě jak se marně snaží dostat se do svého cíle.Po asi pulhodině boje jsem to vzdal....otočil se a znechucen odjížděl domu.Ještě fotka kláštera a jupí čerte směr Poděbrady.Tentokrát jsem si to už ale zkrátil a jel přímo na Kolín kde jsem cestou potkal motorkáře,proběhla zdravice....kdy jsme uplně jstejně spustili ruce k pozdravu jako by nám to někdo odpočital...No a já byl za chvili v Kolíně a potom už hurá domu.

fotka z Tynce nad Labem kterou uvidíte na videu....jak ji právě fotím...

Obrázek

Moje maličkost

Obrázek

Zámek Kačina....

Obrázek

Zameček před Kutnou Horou

Obrázek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A konečně video...zde mě musíte omluvit,jak jsem psal je to první video a ja to nechal jak to místo abych to nastavil na zamračené počasí,a i po ruzných převodech videa do jiných formátu je stále super,co myslíte....originál bez konverzí je nádherné....Tak pojedte se mnou....

http://youtu.be/WCEmOh0A0tY
Naposledy upravil KYBLOS dne 26 kvě 2013, 18:02, celkově upraveno 7
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Sigiho výlety a Yamaha X City 125

Příspěvekod Marty108 » 28 úno 2013, 21:38

tak kde mám čekat na odkaz na video z výletu sigi??? :P
Uživatelský avatar
Marty108

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 583
Registrován: 23 lis 2012, 02:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Yamaha FZS 600 Fazer

PředchozíDalší

Zpět na Plánované akce a srazy

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník