Sdílená MAPA úseků, které stojí za projetí na skútru

Informace o plánovaných akcích

Re: Sdílená MAPA úseků, které stojí za projetí na skútru

Příspěvekod duky5 » 08 srp 2015, 17:55

Mať tak vaše problémy...teda vlastne, som šťastný že nemám vaše problémy. :)
Honda ADV350 Obrázek

Gilera Nexus 500 Obrázek, dlhodoby priemer za cca 77 000 km
Uživatelský avatar
duky5

1000+
 
Reputace: 107
Příspěvky: 1200
Registrován: 27 kvě 2011, 17:33
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda adv350

Re: Sdílená MAPA úseků, které stojí za projetí na skútru

Příspěvekod _Tom_ » 09 srp 2015, 00:24

ano. vytváříte naprosto duplicitní věc. užitečnější by bylo rozšiřovat na jednom mistě. a je hedno jestli je to na skútru nebo na motorce. vyzkoušel jsem si svoje oblibene trasy na skútru 125ccm i na motorce a vždycky na to vzpomínám. vůbec netěšil na cem jsem tam v tech končinách byl. pokaždé to bylo super.

ale popravdě zde nevidím tak silný potenciál jako na motorkářich. možná kdyby tomu napomohl skutrportal. cz ale to by chtělo něco neobvyklého a ne kopii motorkářů. cz

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Sdílená MAPA úseků, které stojí za projetí na skútru

Příspěvekod S-Pavlos » 09 srp 2015, 10:02

Mr.Voza: Také si to tak myslím, jak píšeš, ale co člověk to názor i zkušenost a každému vyhovuje prostě něco jiného - viz _Tom_ který je spokojen tak či onak :mrgreen:

duky5: Jeden z nejšťastnějších lidí na světě :D A takových je poskromnu. Já to problémem nenazývám, neb se snažím brát věci tak, jak jsou a pouze o nich diskutuji :mrgreen:

_Tom_: Z určitého úhlu pohledu máš pravdu. Ale z té duplicity se nakonec může vyvynout něco sice podobného, ale zároveň odlišného. Vše má svůj čas a "vývoj" není přes noc. Jak už jsem psal, proč nemít možnost výběru, proč hned cokloliv stejného, či podobného zatracovat. Máme přeci svobodu a svobodnou vůli. Jestli se někdo rozhodne vytvořit něco stejného, nebo podobného, musí to mít "něco" navíc, nebo "něco" kvůli čemu o to budou mít lidé zájem a časem si to bude žít svým životem. A když zájem prostě nebude, tak to prostě upadne v zapomnění. Když je něčeho málo, lidé nadávají, že není z čeho vybírat, a když je něčeho hodně, tak zase nadávají, že je toho moc.... :mrgreen: Proč není na světe jen jedno, či dvě auta, jeden, nebo dva skůtry atd? Proč máme Mozillu Firefox, Google Chrome, Operu... Proč tu nejsou jen jedny Wokna a máme tu i Mekintoš....Proč je na světě tolik debilních sociální sítí? Proč je skutrforum. cz a jestě motorkaři.cz ? ...atd...atd...

Když vlezu na ty motorkare.cz, na ty mapy-trasy, tak se mi třeba nelíbí ta malá mapa, která nejde zvětšit přes celou obrazovku. Pokud jde, tak nevím jak, neb jsem nenašel ten správný knoflík na zvětšení. A jestli se funkce zvětšení někde skrývá a já ji nevidím, tak je to dáno buď mou slepotou, nebo pc, který má rok výroby už ani nevím kdy :mrgreen:
Uživatelský avatar
S-Pavlos

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 90
Registrován: 14 úno 2015, 16:01
Skútr / moto: Honda PCX 125

Předchozí

Zpět na Plánované akce a srazy

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků