Tetovaci salony v Brne

Fotogalerie a videa s tématikou skútrů, které však nezapadají do výše uvedených kategorií.
Pravidla fóra
Umístěním obsahu na toto fórum strvzujete, že jste jeho autorem a prohlašuje provozovateli, že umístěním a zpřístupněním takového obsahu prostřednictvím tohoto fóra nebudou neoprávněně zasažena autorská práva třetích osob ani jiná práva a oprávněné zájmy třetích osob (např. právo na ochranu osobnosti fyzických osob) a nebudou porušeny obecně závazné právní předpisy.

Tetovaci salony v Brne

Příspěvekod l333v » 16 bře 2015, 13:13

Zdraim vas, uz asi 4 roky premyslim o kerce a az letos po 4 letech jsem se odhodlal a vybral si motiv. :D chtel jsem se zeptat kde je vubec nejlepsi jit na tetovani? v hodne recenzich jsem cetl ze nejlepsi jsou Tatto Dragon v dome panu z lipe, potom tatto lexus, a jeste Ritual Art. Mate uz nekdo zkusenost a doporuceni zatim se mi nejvic libil dle recenzi ten DRAGOON. :?:
Uživatelský avatar
l333v

50+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 98
Registrován: 16 pro 2014, 15:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda pcx 150/Harley -Davidson sportster 883 iron
Tuning / úpravy: Kompletní ritika, zadni stupacky,reflexni polepy na kolech, ventilky,horni kufr,Akrapovič

Re: Tetovaci salony v Brne

Příspěvekod Lubon » 16 bře 2015, 21:51

Osobní zkušenost mám s http://www.tattoolexus.cz/kontakt a hodně dobrá práce. Dělala mě Renata a dost poctivě. Kérku mám asi 8 let a je jak nová, je to sice nějakej pátek ale kde co jsem slyšel tak si drží standart.
Lubon

250+
 
Reputace: 17
Příspěvky: 283
Registrován: 18 led 2014, 23:43
Bydliště: Brno-Žebětín
Skútr / moto: Honda X-ADV Honda VFR 800 Triumph Tiger

Re: Tetovaci salony v Brne

Příspěvekod l333v » 17 bře 2015, 10:11

OK diky urcite mrknu chci obejit vsechny tri a kde se mi to bude libit nejvic tak tam asi pujdu. :wink:
Uživatelský avatar
l333v

50+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 98
Registrován: 16 pro 2014, 15:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda pcx 150/Harley -Davidson sportster 883 iron
Tuning / úpravy: Kompletní ritika, zadni stupacky,reflexni polepy na kolech, ventilky,horni kufr,Akrapovič

Re: Tetovaci salony v Brne

Příspěvekod Tamara » 16 kvě 2016, 20:22

Doporučuji Hard set tattoo
Uživatelský avatar
Tamara

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 45
Registrován: 05 črc 2014, 14:24
Skútr / moto: yamaha neos 50
Tuning / úpravy: Variátor


Zpět na Ostatní

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron