P: Sada zimních pneu Bidgestone 165/70 R13

V této sekci můžete zvěřejnit zdarma svůj inzerát, který nezapadá do žádné z výše uvedených kategorií.
Prodej označujte písmenem "P" před názvem tématu, koupi písmenem "K".
Např. "P: Notebook"
Pravidla fóra
Všehny témata, které mají datum posledního shlédnutí starší než 90 dní jsou automaticky promazávána.

Své inzeráty můžete aktualizovat zasláním krátké zprávy ve svém inzerátu, avšak povolený interval pro obnovení je 1x týdně. Při porušení tohoto pravidla se vystavujete riziku smazání vašeho inzerátu.

Moderátoři mají právo smazat vaši nabídku, pakliže mají podezření, že vaše registrace byla vytvořena jen z důvodu uveřejnění nabídky v této sekci.

Do nadpisu inzerátu (kolonka předmět) vložte vždy prosím na začátek písmena:
P: pokud věco prodáváte
K: pokud věc chcete koupit

Např:
P: Piaggio NRG 50
K: Integrální helmu, vel. "M"

P: Sada zimních pneu Bidgestone 165/70 R13

Příspěvekod Mr.Voza » 21 zář 2017, 12:45

Prodám celou sadu zminích pneu Bridgestone Winter Radial WT-11, rozměr 165/70 R13 79Q, vzorek 80-90%.
https://www.sbazar.cz/mr.voza/detail/25 ... e-16570r13
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Mr.Voza

1000+

Reputace: 47
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: P: Sada zimních pneu Bidgestone 165/70 R13

Příspěvekod krizik1 » 21 zář 2017, 15:09

Možná by bylo fajn napsat ještě DOT :wink:
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
krizik1

Moderátor

Reputace: 655
Skútr / moto: Aprilia ETV 1000 Caponord, Aprilia Scarabeo 200
Tuning / úpravy: Laufy, hefty, padáky a tak.....

Příspěvekod Mr.Voza » 21 zář 2017, 15:38

DOT jsem na nich právě nenašel. Ale co si budem povídat, u použitejch pneu je DOT jaksi nesměrodatnej. Záleží, jak byly gumy provozovaný a jak byly skladovaný. Když budu mít 2 roky starý zimáky, který mě přes léto ležely pohozený někde na dvorku a imrvére do nich pralo slunce, nedo ležely 2 roky vystavený slunci někde v pneubazaru, tak bude jejich materiál klidně v horším stavu (zpuchřelejší a zvrdlejší), než u 7 let starejch pneu, který před koupí jako nový byly 3 roky správně uskladněný v tmavým skladu se stálou teplotou, pak je někdo koupil po každý sezóně oláchnul od bordelu a od soli a uskladnil v tmavý garáži.

Sám jsem na svým minulým autě jezdil 2 sady kol (letní/zimní) 8 sezón a bez nejmenších problémů. Na SRku, který jsem nedávno prodával, byla na předku ještě původní guma z roku 1999 a taky bych neřek, že byla nějak obzvláště spuchřelá (na SRku se za jeho životnost moc nejezdilo a bylo celou dobu garážovaný). Na Kejvačce mám obě pneu, který jsem kupoval z peněz za svojí první brigádu v roce 1997 a protože od tý doby stála kejvačka většinu času neježděná v garáži, tak jsou furt skoro jako nový. Že se má guma po 4 letech vyhodit a koupit nová, to jsou akorát kecy pneuprodejců, aby víc prodávali - a ovčani jim to žerou, protože to říkali i v TV Noha.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Mr.Voza

1000+

Reputace: 47
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Příspěvekod krizik1 » 21 zář 2017, 15:48

Já to myslel dobře :D
Než se tu objeví nějakej rejč :mrgreen:
Samozřejmě máš pravdu.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
krizik1

Moderátor

Reputace: 655
Skútr / moto: Aprilia ETV 1000 Caponord, Aprilia Scarabeo 200
Tuning / úpravy: Laufy, hefty, padáky a tak.....

Zpět na Ostatní

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek