nápad

Místo pro vaše nápady a požadavky na vylepšení fóra a informace o jejich realizaci a nově přidaných funkcích.

Re: nápad

Příspěvekod RHON » 01 lis 2011, 18:29

No tak admin, nebo moderátor by měl být nestranný, ale zase je to o lidským faktoru, nikomu se nezalíbíš svým názorem na věc, možná většině, ale ne všem. Ať už je to názor admina, moderátora nebo člena SF.
EX: Rhon 50/2T, Honda Lead SCV 100, Piaggio Typhoon 125/2T, CBC Grace 125, Piaggio Beverly 125, Honda Forza 125
Uživatelský avatar
RHON

750+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 791
Registrován: 02 čer 2010, 21:18
Bydliště: Litoměřice/Ústecký kraj
Skútr / moto: Honda Forza 125
Tuning / úpravy: Série

Re: nápad

Příspěvekod krizik1 » 03 lis 2011, 21:45

Tak nějak mě udivuje chování některých moderátorů a chápání jejich funkce v posledních dnech. Počty smazaných příspěvků stouply přímo raketově. Problémem je, že většina zdejších uživatelů o tom samozřejmě ani neví. Chápu, že se moderátoři snaží "chránit značku" skutrforum.cz, ale právě zde platí víc než kde jinde, méně je někdy více. Rád bych tedy nezasvěceným přiblížil co mám vlastně namysli. Posledním špekem je uveřejnění inzerátu na vlákno Aprilia Scarabeo(nikoli do sekce bazar). Cena (o kterou primárně momentálně nejde) byla poněkud vyšší než je pro daný model a rok obvyklé. Následovala reakce jednoho uživatele, který poslal odkaz na ten samý stroj s nižší výbavou, ale z roku 2010! za cenu jen o pět tisíc vyšší(opět nepodstatné). Do čehož se vložil moderátor co si to kdo dovoluje připomínkovat inzerát(nějak si nevšiml že není v sekci inzeráty kam ho nakonec přenesl). Na to reagoval Tomáš@125 a vystavil svůj inzerát na bicykl Favorit (jako reakci na vysokou cenu zmiňovaného Scarabea) pod kterým následovala jakási "diskuse". Zveřejněná cena a nesprávný formát inzerátu rozlítilo dalšího moderátora natolik, že žádal o vysvětlení a následně udělil Tomášovi@125 druhé varování před konečným banem. Četl jsem i konverzaci mezi dotyčnými po SZ. Proč to tu všechno píšu? Důvodem je, že toto je FÓRUM, kde probíhají dialogy mezi jednotlivými členy o všech otázkách kolem skútrů. Jsou zde jedinci, kteří ostatním shánějí náhradní díly, servisní manuály a bůhví co ještě. Jsou zde zkušení mechanici vždy ochotní poradit. Je tu spousta platných lidí díky, kterým je zde rozšířen názor, že nejlepší je koupit skútr od člena fóra (dnešním chováním moderátorů tento názor značně trpí). Moderátoři mi připadají jako budovatelé komunismu, kde se budeme mít všichni rádi. Všechno funguje a je košér. Kde nejsou zlí lidé a ani problémy. Ale tady ku..a problémy jsou. Někteří moderátoři se chovají jak smyslů zbavení. Doporučuji adminovi přečíst si SZ mezi účastníky konfliktu ohledně prodeje bicyklu a jestli admin vyhodnotí jednání moderátora jako korektní tak... (fakt nevím). Pokud chcete vést inzertní web, asi by ho to chtělo oddělit od možnosti komentovat. Kupříkladu na Tipmotu a ani jinde žádné názory pod inzerátem nenajdete, protože je tam provozovatel nechce. Tak tady zaveďte že po vložení inzerátu bude tento moderátorem zamčen a bude klid. Nebudou si muset někteří tahat triko, že mají na obrazovce tlačítko "smazat" nebo "ban". Pozice moci je velké pokušení a někteří ho zde přestávají zvládat. Nechápu ty snahy přesunutí povinností jen do řad uživatelů. Reakce typu "jestli se Ti to nelíbí založ si vlastní stránky" jsou tedy prudce profesionální. A co takhle nechat tyhle stránky někomu jinému, komu nebude vadit odlehčená konverzace a kdo pozná vtip? Admin už by se nemusel schovávat a bát se útoků ze strany nespokojené skútrařské obce, moderátoři by nemuseli mazat vlákna, vše by se vyřídilo domluvou nebo zamčením tématu aby všichni věděli o co jde. Proč to doopravdy vedete, když je to takový stres. Smrtelně vážně bych to rád věděl naprosto bez legrace.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: nápad

Příspěvekod Ryan » 03 lis 2011, 22:16

naprosto bez legrace se tě ptám, proč by měl někdo toto fórum odevzdávat? on to je nějaký "majetek" lidu? toto fórum někdo vybudoval, a ač jeho jediným obsahem je to, co vytvořila komunita a bez něj by to nebylo nic, tak jak si vůbec můžeš myslet, že na něj někdo jen tak z plezíru má nárok? ať se to tobě konkrétně zdá profesionální nebo ne (což je mimochodem v kontextu úplně jedno), je to přesně o tom, že ty máš šanci to vybudovat stejně jako ji měl a má kdokoli jiný. tak proč do toho nejdeš? spoustu lidí to udělalo a řeší si věci na svém fóru po svém - a mají na to plný nárok.
ať se ti to líbí nebo ne, tak tady jsi "na návštěvě", a pokud se ti to nelíbí, prostě jdi. naprosto jednoduchý princip. plná svoboda. co jiného proboha čekáš?
tohle bylo moje dítě, které mi před pár měsíci pár zdejších natolik znechutilo, že jsem se prostě sebral, a táhnul pryč. od té a od té doby jsem šťastný (čili jim vlastně děkuji), protože o fórum se stará někdo jiný, já netrávím volný čas jeho spravováním a neposlouchám za to blbé kecy od pár natvrdlých jedinců, kteří to co v životě nedokázali dohánějí tím, že otravují život druhým.
a prosím tě odpusť si ty řeči o komunismu, chápu že termín "komunismus" je nesmírně populární, ale ve tvém podání už to začíná být trochu trapné..
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: nápad

Příspěvekod Tomáš@125 » 03 lis 2011, 22:20

Pro Križika Seš zralej na ban chlapče. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ono jinej kraj, jinej mrav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: nápad

Příspěvekod ScooterMarty » 03 lis 2011, 22:41

Ryane v některých věcech nemáš pravdu. Jak jsi napsal, obsahem je to, co vytvořila komunita. Takže nejen my bez majitele, ale i majitel bez nás se může jít klouzat...
Odejít a založit své fórum jistě je řešení. Ale není lepší, mít jedno, kde se budeme cítit fajn, než být roztříštěni do 10 fór?
S tím na návštěvě, viz první řádek. Faktickým majitelem je asi majitel domény. Ale obrazně řečeno, je tohle fórum nás všech. Alespoň do té míry, abychom se mohli vyjádřit k tomu, co se nám tu líbí a nelíbí.
Možná jsem naivní, ale podle mne je tohle fórum především o zábavě a ne o byznysu. Protože sem chodíme proto, že nás to baví, a ne proto, že nám to přináší zisk. No a zábavou může být i vtip, možná i drsnější vtip. Rozumím tomu, že se to nemusí každému líbit a respektuji, že má svoboda končí tam,kde začíná svoboda jiného. Jenomže o tomhle to není. Nějak se nemůžu zbavit pocitu, že se tu vyřizují osobní antipatie popřípadě měří délky přirození. A dokazovat jinému, že jsem větší king protože mám právo udělit ban, to bych zrovna od tebe nečekal, že budeš obhajovat...
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: nápad

Příspěvekod Sectoid » 03 lis 2011, 22:46

A tohle znáte?
Obrázek


Velmi drsnym filtrem na komentare jsou prosluli lide jako Radek Hulán a diskuzni forum Nyx.cz. Prvni skoncil jako egoisticky sikulka, co ho nikdo nebere vazne a Nyx je momentalne v pozici " diskusni forum pro ty lepsi" - to znamena - je tam nuda a kupa pózerů. Co tím chci řict je to, že diskusni forum na phpBB dneska rozchodi stredoskolak a obsah tvori uzivatele. Takze byt adminem, necham pole pusobnosti siroke. Problem z druhe strane je ten, ze dneska je kazdy uzivatel internetu presvedcen, ze PRESNE on se musi o sve velmi HODNOTNE nazory podelit s polovinou planety. Tipickym prikladem jsou novinky.cz, ci diskuse na www.dfens-cz.com :D
Uživatelský avatar
Sectoid

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 303
Registrován: 27 kvě 2010, 16:59
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: HONDA PCX(prod.) / Honda SW-T 400 (prod.) / NC750X

Re: nápad

Příspěvekod Ryan » 03 lis 2011, 22:58

ScooterMarty: a já si zase myslím, že nemáš pravdu ty. a co s tím teď? půjdeme si roztrhat občanky? vem si takovou cocacolu - proč je to jedna z nejcenějších značek na trhu? protože to pijí lidé - pije to kde kdo. a kde by byla, bez těch lidí? v pr...... ale neslyšel jsem, že by cocacolu za tohle někdo zatracoval a vyhrožoval ji, že jestli nezmění červenou etiketu na modrou, tak ji přestane pít.
jinak pro pořádek, já tu za nikoho nelobuju, já jsem tu již pouze v roli uživatele. co udělal moderátor nebo administrátor nevím, co komu smazal nevím, a upřímně řečeno nezajímá mě to, dokud to nebude zasahovat do mých zájmů a nebude je to ohrožovat. tohle je jejich "pravomoc", jejich rozhodnutí. a podle mě to současný tým dělá stále ještě dobře.

ať sectoid mířil svým příspěvkem kamkoli, jedno trefil naprosto přesně a vystihl i achylovu patu nejen tohoto fóra: každý si dnes myslí, že právě pro něj se ten náš svět točí, a že zrovna bez toho jeho příspěvku s povětšinou nulovou informační hodnotou se dnešní internet neobejde. a na tomto fóru konkrétně je koncentrace takovýchto lidí enormní. ikdyž možná je to spíš zapříčiněné poněkud "anarchistickým" vedením z počátků tohoto fóra - lidé tu mohli psát cokoli o čemkoli. a kromě utěšení několika málo eg to nic dobrého nepřineslo.

veškerá rozhodnutí jsou na administrátorech a moderátorech. nelíbí se vám to? chcete to jinak? tak pomozte s moderováním. a buďte všeho součástí!
...zde povětšinou následuje zhruba desítka výmluv, proč zrovna ten dotyčný to dělat nemůže...
tak prosím nekritizujte něco, na co sami nemáte (pro pořádek - globální výkřik, který není určen nikomu konkrétnímu)
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 bře 2013, 06:28, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: nápad

Příspěvekod ScooterMarty » 03 lis 2011, 23:20

Nemám žádné výmluvy. Nejsem si jistý, jestli to se svou PC gramotností zvládnu, ale pokud ano, rád pomůžu.
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: nápad

Příspěvekod moto.joker » 04 lis 2011, 00:13

Myslel jsem, že tuhle diskuzi nechám jen tak plynout a nebudu se k tomu vyjadřovat, abych nekopal do vosího hnízda, zvláště pak, pokud nechci stát ani na jedné straně. Nedalo mi to a asi budu po zásluze postrestán. :mrgreen: :mrgreen:

Musím říct, že Křižíkovi a Tomášovi v poslední době "narostla křídla" (to jako v dobrým) a jak se nedá tolik jezdit, tak v nich chytli saze a jejich příspěvky byly někdy až za hranicí normálního humoru. Já mám rád humor, dokonce i ten hodně drsnej, ale něco je, když se o tom kecá u piva a něco je provozovat ho tady. Dokonce i to pálení skútru mi přišlo jako dobrá legrace a právě proto, že jsem věděl, že je to legrace. Křižíkovi příspěvky v poslední době byly více kritické než předtím. Čím to si nedokážu vysvětlit.

Fórum není naše, musíme si to přiznat. Ryan má pravdu. Někdo vybudoval chatu a řekl, klucí pojďte dovnitř, můžete tady pokecat a vyměnit zkušenosti a domluvit výlety. A my jsme šli dovnitř a zjistili, že je tady fajn a dobrý. Po chvíli ale už to vědomí, že to někdo vybudoval a pozval nás dál, se začalo vytrácet. A už tady jsou hlasy, my chceme okno tady, tak vyřízneme zeď. A proč mi někdo nadává že jsem hlučnej, proč mi někdo nadává že jsem sprostej, proč nemůžu vykřikovat, že spálíme mašinu? Tak za prvé, někdo tu chatu postavil a pozval nás dál. Za druhé a to bylo jasně napsáno, pod okny chaty choděj okolo jen tak náhodní chodci a ty si říkaj: "Ježíš co to je? Tam normálně hlasujou, že budou pálit motorku?! To je snad nějakej gang nebo có!!" A to už se majiteli chaty líbit nemusí a my se na něj nemůžeme zlobit, když nám on, nebo někdo kdo mu pomáhá, řekne, ať takový výkřiky necháme na jinam.

To je můj názor. Nevím jak pomocníci majitele chaty postupují uvážlivě, zda hned řežou klackem po hlavě, nebo zda se snaží vysvětlit jak to má být, to nechci soudit, o tom nic nevím.

Jen mi ta diskuze přijde trochu o ničem a akorát se vaří krev a vyhání to jiné hosty, protože je nebaví tady sledovat takový kecy, který stejně nikam nevedou.

S komunismem bych se neoháněl, to tady nemá co dělat, to si spíš myslím, že někomu došly argumenty.

Poslední poznámka k inzerátu Tomáše. Nepovažoval jsem ho za vtipný a spíše si myslím, že ublížil Tomášovi, protože ukazoval na jeho ne příliš taktní přístup k ostatním. Někdo udělal inzerát a nasadil cenu. Taky bych chtěl, aby prvních několik reakcí bylo že je to moc a že to neprodá a ať se probere. Zvláště pikantní jsou reakce od lidí, kteří nechtějí koupit. Ano upozornit může každý třeba přes SZ. To je takový problém napsat do SZ, hele mě se zdá, že za to chceš moc, takhle to budeš prodávat dlouho? Třeba se někdo najde a skutečně prodá, ale po takové masáži asi ne. To že inzerát není ve správné rubrice jsem si nevšiml taky, protože byl napsaný podle pravidel fóra tak jak by inzerát měl být. A když administrátor diskuzi smazal, tak mu bylo vysvětleno že je mimoň a že na to neměl právo, protože je to v jiné rubrice. Proč v těch připomínkách k inzerátu nebylo "Hele máš to v blbý rubrice, nech to přehodit kam to patří." :?:
No a pak inzerát na prodej kola. Ten měl v podstatě jediné poslání, zesměšnit autora původního inzerátu a naznačit, že není při smylsech a že je to blb. A ať se na mě Tomáš nezlobí, to se mi fakt nelíbí. :twisted: :twisted:

Tak se ptám, opravdu se chceme tady vzájemně napadat a zesměšňovat? Skutečně si budeme hrát na kamarády a přitom budeme využívat každou příležitost na to, abychom někoho z naší komunity shodili? A opravdu budeme nadávat do komunismu kdykoli někdo řekne, že si nepřeje, aby v jeho chatě někdo takové věci dělal?

To je můj názor. Nemyslím si, že s ním budou všichni hned souhlasit a je mito celkem jedno.


Edit: Po upozornění Tomáše jsem zde odstranil poznámku o BAN. Špatně jsem četl a pak to ještě komentoval. Děkuji za upozornění.
Naposledy upravil moto.joker dne 04 lis 2011, 02:31, celkově upraveno 1
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: nápad

Příspěvekod moto.joker » 04 lis 2011, 00:20

Myslím, že tu mám dost příspěvků, ale zatím nevím o tom, že by mi někdo nějaký smazal. Asi je špatně sleduju, nebo nebylo potřeba. Čím to?
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: nápad

Příspěvekod aumirek » 04 lis 2011, 00:42

no ono se maže a dává ban i tehdy pokud někdo napíše že je spokojenej se svým strojem teda je li ten stroj čínskej a upozorní li nedej bože že majitel značky vysloveně lže
aumirek

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 302
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klimkovice
Skútr / moto: Biagini Tiger
Tuning / úpravy: zatím nic a asi to tak zustane

Re: nápad

Příspěvekod Tomáš@125 » 04 lis 2011, 02:15

Pro MOTO.JOKER : To že někdo dostane ban bylo pro Křižíka prosím čti pořádně.

To že si někdo dá inzerát není nic špatného ale třeba postrádám informace o původu skůtra a třeba servisní knížce no ale přece se tady prodává všechno jako nové a samozřejmě standardních 20-25 km po 9 letech :mrgreen: :mrgreen: a co říkáš třeba tomuto inzerátu viewtopic.php?f=14&t=6645 který je mám pocit velice nekorektní a není tady smazáno nic :shock: :shock: Právě proto že se jedná o forum o skůtrech tak očekávám že takovou nehoráznost někdo okomentuje proto díky Mimo seš jednička. Ať si takový inzerát dá dotyční třeba na tip moto nebo do annonce ono se to tam v těch italských kráskách ztratí že. Snažíme si tady pomáhat foky sežene levnější plégo nebo řemen a nepřihodí si ani korunu a ostatní poradí třeba radou. A třeba právě on poslouchá připomínky od členů fóra že se zbláznil že prodává motorku a má tolik kilometrů na kontě. Docela by mě zajímalo co by jste říkali když uveřejní inzerát kde bude že jeho burgman má 22000 km na tachometru. Protože ho známe všichni velice dobře a víme že tento rok objel dvakrát zeměkouli. :D :D
Závěrem, pište co chcete a mažte taky co chcete a komu chcete. :?: :?: :?:
Honda@125 prodáno po 11 letech :(, Honda SW-T 400 prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš@125

750+
 
Reputace: 42
Příspěvky: 896
Registrován: 13 črc 2010, 23:57
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH 300 / Suzuki Bandit 1250S

Re: nápad

Příspěvekod moto.joker » 04 lis 2011, 02:29

Tak toho Křižíka jsem přehlíd, omlouvám se.

Na inzeráty neříkám nikdy nic. Pokud to není urážlivé a nějakým způsobem právně závadné, tak nic. To je každého věc, co prodává a za kolik prodává. A tím se my slušní (tady počítám i Tebe, protože v tomto směru šlusný jsi a o tom nehodlám debatovat ani pochybovat) lišíme od těch ostatních. Pokud tomu někdo nerozumí, může s tady zeptat a někdo mu poradí. To se tady přece děje pořád, každou chvíli někdo chce radit s nákupem a někdo vždy poradí. Ale zasahovat do inzerátu? Proč? Pokud má někdo pocit že to není dobrý, může požádat moderátora o odstranění inzerátu a moderátor rozhodne co se s tím udělá.

Jsem rád, že je tu plno dobrých lidí, kteří pomíhají ostatním, to je dobře. Když se ale podíváš na počet členů, tak asi každý nebude tak dobrý. Je spousta lidí, kteří si skrze internet léčí své mindráky. Ty ignoruji a zatím to vychází.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: nápad

Příspěvekod MikyMiky » 04 lis 2011, 10:55

Snažím se do běhu tohoto fóra zasahovat co možná nejmíň, i z toho důvodu aby nedocházelo k podobným situacím jako je tato. Pokud už zasáhnu, respektive sem nucen něco smazat, snažím se to dotyčnému objasnit, (čímž se zároveň i podepíši,) aby bylo jasné kdo to odstranil. Proto mě fascinuje Krizikova reakce na mnou odmazané komentáře v inzerátu na prodej Scarabea! Je to komičtější o to, že si dotyčný dokonce sám odpověděl :D když napsal že na tipmotu a jiných podobných prodejních serverech, se žádné komentáře nepřipouštějí! Asi dobře vědí proč. Kdyby tam totiž přispívali takový Křizikové kteří stejně nechtějí nic koupit, odradili by od koupě plno zákazníků. Takový server by asi brzo zanikl, bo by tam nikdo neinzeroval. Připouštím že jsem si nevšiml že ,,inzerát" není v ,,inzerátech", ale to ve své podstatě nic nemění na tom, že se o inzerát zcela jistě jednalo a nešlo o nějaký přiblblý vtip viz prodej favorita, který stejně málo kdo pochopil.
Pokud jde o samotný komentář k ceně Scarabea : Ty ho máš? Máš přehled kolik ho co stálo? atd,atd. Najdeš jiný inzerát kde je ten samý typ skutra o hodně levnější, ale už si nevšimneš ,že je ,,oholený". Máš představu kolik třeba stála celá ta sada kufrů, včetně nastříkání do barvy scoota? Jen pro zajímavost uvedu, že moje motorka má 3 kufry, které dohromady stojí 78 000!!! Boční po 24 a vrchní 30!! Pokud tyto informace nemáš, bude pro tebe drahý úplně všechno!!
Takže jsem velmi zvědav, jak se ti bude líbit, až si zde dáš na něco inzerát a ostatní to budou komentovat : drahý, ošklivý, určitě stočený, neservisovaný a v neposlední řadě tvůj inzerát zahrnou odkazy na plno stejných věcí, ale stoprocentně lepších a levnějších.
Vlastně jsem se ani nechtěl takhle rozepisovat, bo to již za mě velmi pěkně a výstižně napsal moto.joker

Abychom se ale někam pohnuli: Mohu navrhnout adminu a moderátorům, že všechny inzeráty budou automaticky námi uzamčeny a případný zájemce může inzerenta kontaktovat přes SZ, nebo tel. Taky by to bylo řešení. Po prodeji dané věci, by prodejce kontaktoval moderátora, který by k inzerátu doplnil PRODÁNO
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Re: nápad

Příspěvekod lkpdshark » 04 lis 2011, 11:11

MikyMiky: To je dobrý nápad s uzamčeným inzerátem. Veškerou komunikaci vést po SZ. Každopádně by se,ale mělo důsledně trvat na správné formě inzerátu a do nápravy mít tento inzerát skrytý (aby byla motivace k opravě).
Obrázek
Uživatelský avatar
lkpdshark

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 136
Registrován: 26 lis 2009, 21:08
Bydliště: kdysi Pardubice, nyní Praha 7 - Holešovice
Skútr / moto: Piaggio X9 250 (Honda)
Tuning / úpravy: Dr. Pulley 21g

PředchozíDalší

Zpět na Nápady, požadavky, vylepšení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků