Další nápady... a spíš požadavky

Místo pro vaše nápady a požadavky na vylepšení fóra a informace o jejich realizaci a nově přidaných funkcích.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod dzejar11 » 18 dub 2011, 23:52

Milí přátelé---jsem nový zde,ale nikoli na motocyklových web-stránkách.---Přesto možná něco neumím -poraďte prosím!
-----------------------------------------------------
Všechny příspěvky jsou zde seřazeny vzestupně,v základním nastavení.
Pochopitelně mě zajímají ty nejnovější,takže musím :
Sjet dolů,na konec stránky,klik na "sestupně",potom klik na "přejít "
Druhý den zapnu PC--a je to zase vzestupně...to je špatné....Někde je třeba 118 stránek,ty první přece už nikdo znova nečte !
----------------------------------------------------
Další problém : Jak se úspěšně orientovat,a držet své diskuze v jednom tematu ?-------Pžíklad : V Yamaha Majesty 250 jsem zahájil diskuzi na opravu zadřeného motoru.Dostal jsem pár super odpovědí--a pak jsem tu tři dny nebyl. Tema se mezitím zaplavilo dalšími diskuzemi třeba o koupi nebo spotřebě paliva,a já velmi těžko hledal svou původní,diskuzi zapadou asi na páté straně-------------
Navíc jsem nevěděl,zda všeobecné odpovědi,jako na př. " Ano,v tom je problém "---patří k mé opravě motoru,nebo něčemu jinému---nechá se toto nějak řešit... ?
Promiňte--ale já v tom mám guláš
Moc děkuji za odpověď, nebo jakékoliv poučení ---Džejar11 :lol:
Uživatelský avatar
dzejar11

10+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 10
Registrován: 16 lis 2010, 01:34
Bydliště: Přepychy - chlumec n. C.
Skútr / moto: Yamaha Majesty 250

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod _Tom_ » 19 dub 2011, 07:27

ad1: v uživatelském panelu -- nastavení -- prohlížení příspěvků je dole položka seřadit příspěvky sestupně/vzestupně

ad2: pokud se díváš na forum s černo-červeným skinem pak nová nečtená témata jsou otázkou času než budou vždy nahoře, nebo spíš budou mít ikonky nepřečtení. Pokud tě zajímá dané téma můžeš si dát sledovat, pak budeš mít info při jakékoliv aktivitě v daném tématu
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod nedory » 10 kvě 2011, 19:58

a co takhle RSS, šlo-li by?

díky
Dušan
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod satanachist » 18 dub 2012, 00:45

Zdravím všechny. Jen taková malá poznámka. Nelíbí se mi takové ostřejší jednání některých moderátorů. Vím, že to je otravné, když někdo založí téma, které už tu je. Taky mám své stránky jedné kapely a někdy kroutím hlavou nad buď pohodlností nebo neznalostí některých lidí. Ale dá se na to upozornit v klidu a mírně. Zvláště když je to žena. Viz. včerejší téma. Ono třeba jde do věty vložit i slůvko "prosím" ve smyslu upozornění. A potom někteří třeba opravdu nejsou tak zběhlí v diskutování či vůbec internetu.... Tak jen tolik...vždyť těch zamračených a protivných lidí je už tak na světě příliš... :cry:
Mohu vozit 80 lidí za zády, ale na velkou motorku si mohu maximálně tak sednout.....
Uživatelský avatar
satanachist

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1057
Registrován: 21 dub 2010, 03:15
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: plexi Givi, brašny, zásuvka, teploměr, hodinky

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod oldik » 18 dub 2012, 05:34

Nevím co tady proběhlo včera za finále ohledně dalšího už snad stopadesátého opakovaného dotazu za poslední týden, ale já chodím na diskuzi skoro každý den hlavně číst. Pade mě nezajímají, ale občas čtu i tyto příspěvky. Za posledních 14 dní ani nekomentuju, kolikrát byl založen podobný příspěvek na téma, která už tu jsou nesčetněkrát. Včera ta borka napsala, že to co tu je už publikováno četla a nijak ji to nepomohlo. Takže upozornění myslím od Tunera vč. odkazů proběhlo. Pokud moderátor nepoužil sprostých výrazů, bylo to ok. Kdo má opravdu zájem něco si koupit, musí tomu být ochoten taky něco obětovat (minimální čas na pročtení). A zrovna toto téma je tady naservírováno jak na talíři ze všech témat nejlépe.
Není nic horšího, než když si zadáš do vyhledávače dotaz a vyskáče ti mraky polovičatých, skoro stejných témat a ty se tím pak probíráš. Kdyby to včera nebyla holka, neměl jsem daleko ji kontaktovat a na konto poslat pár peněz na brýle. Tak mě ten dotaz nadzvedl ze židle, takže se nedivím, jestli moderátor použil trochu razance.
objem ničím nenahradíš :-)
DL 650 V-strom K5, X9 500 Evo - prodáno
oldik

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 643
Registrován: 05 dub 2010, 14:41
Bydliště: Brno-venkov

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod satanachist » 18 dub 2012, 23:40

Ok, já jen, že jsou na světě horší věci, než abych se vytočil takovou (pro mě) prkotinou.... Jinak o nic nejde.... :wink:
Mohu vozit 80 lidí za zády, ale na velkou motorku si mohu maximálně tak sednout.....
Uživatelský avatar
satanachist

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1057
Registrován: 21 dub 2010, 03:15
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: plexi Givi, brašny, zásuvka, teploměr, hodinky

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Winterwolf » 04 pro 2012, 16:01

Rád bych požádal moderátory a Administrátory fóra o informaci jak moc by bylo složité založit nové téma s názvem "Off Topic" či pro čeky mluvící "Kecy které nejsou k věci " a tam kopírovat tématicky "nevhodné" příspěvky místo aby se konverzace smazala. Určitě to vyvolá hodně hádek mezi zdejším osazenstvem ,ale zase proč když už se lidi chtějí na fóru dohadovat jim k tomu nedat prostor :?:

Aby tyto "zbytečnosti" neužíraly místo normálním diskuzím mohl by být automaticky mazány po 30 dnech :wink:

Určitě by to vedlo k pročistění následujících diskuzí 8)

Díky za info

Lukáš
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod foky » 04 pro 2012, 16:22

Ono se bohužel:
v 40% případů nejedná o diskuzi jako takovou, ale pouze o dětskou slovní výměnu, kdy se několik lidi navzájem napadá odkuď jsou, jaká mají auta, kolik vydělávají atd.
v 40% případu se jeden/dva hádají a snaží se prosadit za každou cenu svojí "pseudopravdu" a nejsou schopni pochopit co znamená "PROSTĚ NE" - ať už v čemkoliv.

těch zbylých 20% je věcná diskuze k tématu.

Nejsem si úplně jistej, jestli se vůbec chceme dál zabejvat tou trvalou hádkou několika málo zdejších členů.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Luca_69 » 04 pro 2012, 16:31

:) sice slovo pseudopravdu bych nepoužil, protože to opravdu není možné jednoznačně a šmahem posoudit zda je to pravda či pseudopravda, ale jinak ti v tomto dávám za pravdu.

A jestě prosím do pravidel dejte následující body:

bod 1. Moderátor má vždy pravdu
bod 2. Když jí nemá platí bod číslo 1.

:mrgreen:
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Winterwolf » 04 pro 2012, 17:00

Foky ono je vcelku jedno jestli někdo pravdu má a nebo nemá,ale o to nechat jednotlivce ať se vyhádají dosyta v jednom tématu k tomu určenému a je úplně jedno proč ta hádka vznikla než "plevelit" několik témat micro hádkami.

Neříkám že to vyřeší vše,ale podle mně by to pomohlo i Vám moderátorům 8)
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod foky » 04 pro 2012, 17:07

Ty všechny nesmyslné micro hádky vznikají v několika tématech stále dokola.
Založit tu téma "offtopic" je to nejmenší, ale tam nikdo sám od sebe psát nezačne.

Objeví se zde téma "Kymco nebo Honda?" a tam to začne nanovo. A já budu rozdělovat, přesouvat, slučovat a ty "rozhádaní" se budou ptát "Kam mi zmizel můj revoluční příspěvěk".
A já budu ty lidi navigovat do sousedního tématu offtopic a pak budu muset ještě smazat ten jejich dotaz "kam to zmizelo".

Je to práce tak i tak, takže o ulehčení toho moderování to není. Já (nebo i někdo jiný z moderátorů) jsme tu třeba v průběhu celého dne, takže to stačíme průběžně řešit.
Děsí mě představa, že by do tohohle bordelu přišel moderátor třeba po 3 dnech a měl by to nějak řešit.

PS: Jedna souvislá diskuze "o ničem" v jakémkoliv tématu je ještě v pohodě. Smrt nastává, pokud jsou v tý diskuzi "o ničem" zamíchaní i lidé, kteří napsali něco smysluplnýho a k věci.
Třídit to je opravdu lahůdka.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Winterwolf » 04 pro 2012, 17:18

Jo to je taky pravda.

Ale když už to třídíš proč to nepřesunout místo smazání a do textu hodit jen odkaz o přesunutí :?: Když už nic jiného tak odpadnou dotazy na lokalizaci příspěvků :mrgreen:
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod foky » 04 pro 2012, 17:24

Třeba pokud se v diskuzi "Bugman 400" začne probírat jaký jsou pneu "Dunlop" tak to přesouvám a slučuju.

Nevim proč bych se měl zabejvat s diskuzí 5ti lidí, který si nadávaj a urážej se. A už vůbec nevim, proč bych jim to měl někam škatulkovat.
Tohle tady prostě nemá co dělat.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod _Tom_ » 04 pro 2012, 20:37

2Winterwolf: Snad jen doplním Fokyho slova. Moderátor po přesunu nebo smazání řeší další diskuse pomocí několika SZ důvod zásahu moderátora a někdy je to sakra těžké.

Pořád by to měla být zábava, nikoliv práce
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Winterwolf » 05 pro 2012, 09:01

OK díky za info.

Jen jsem chtěl vědět jestli to jde nebo ne, respektive jestli se Vám do toho chce nebo ne :wink:
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

PředchozíDalší

Zpět na Nápady, požadavky, vylepšení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník