2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Místo pro vaše nápady a požadavky na vylepšení fóra a informace o jejich realizaci a nově přidaných funkcích.

2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Příspěvekod ChipNF » 26 zář 2013, 08:20

KYBLOS: Cau, Tys mi sloucil prispevek u threadu Hodna Wave, uz me za to myslim nekdo zpucoval asi _TOM_. Moc to nechapu, kdyz je to prispevek o 2 tydny novejsi od posledniho, ale to by jeste slo, proste pravidla... beru je.
Editovany prispevek lze podle prvnich par vet prehlednout.

Ovsem hlavni dotaz: Pokud 14 dni stary prispevek edituji, dostanou lidi co maji zapnute upozorneni na mail, zpravu o novem nebo editovanem prizpevku? Nechci to testovat... at nezasiram forum:) Ted mi po Tve uprave upozorneni doslo, ale nevim jestli to neni jako upozorneni od Moderátora v rámci porušení pravidel.

Pokud to nefunguje, a mame se ridit pravidly, tak by bylo dobre, aby to slo, kdyz nemáme přidávat příspěvky za sebou.

Díky za odpovědi:)
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: 2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Příspěvekod Vratas » 26 zář 2013, 08:50

Ahoj, když edituješ příspěvek, tak upozornění nedostane nikdo. To by totiž každému chodilo denně takových emailů, že by se z toho zbláznil, protože by mu chodilo i když uživatel opravil svůj příspěvek třeba třikrát kvůli pravopisu a stylistice například.

Takže takhle se nic nestane. Pokud použiješ editaci a doplňuješ info po pár dnech, tak je dobré to třeba zvýraznit nějakou barvou, např. Edit : a ono nové info.

To je tak vše, co se dá udělat, ale věřím tomu, že ten, koho téma zajímá si jej občas projede i v případě, že zde není nový příspěvek.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: 2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Příspěvekod ChipNF » 26 zář 2013, 11:48

S editaci souhlasim:)

To upozornovani je super, ale takhle se trosku ztraci ucinnost, ale jo... mas pravdu, zajima te neco mrkni se na forum... nejakej proklik je obcas potreba ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: 2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Příspěvekod KYBLOS » 26 zář 2013, 13:17

Ahoj. Sloučil jsem ti příspěvky pod sebou. Jasně, ale nedělám to dokud ti někdo neodepíše pod ty dva příspěvky a to proto, aby to téma zůstalo aktuální. Jinak kdybych ti sloučil nový příspěvek do toho staršího příspěvku tj. prvního z těch dvou, tak to nebude v nových příspěvcích. Vždycky tedy počkám, až na ty dva příspěvky někdo odpoví a sloučím je k sobě až pak. 8)

U případů, kdy někdo dá pod sebe dva, či více příspěvků ve stejný den a navíc pár minut po sobě, tak jo, tam to sloučím hned. Někdy tam není rozdíl ani minuty. Pokud tam bude několik hodin tj. jeden příspěvek napsal ráno a druhý večer, tak tam dám červeně např. 19:30 edit:

Pokud je druhý příspěvek několik dní po prvním příspěvku, dodávám tam červeně datum nového příspěvku a za to edit. Když jsem to začal slučovat, to už je ale u starších příspěvků, tak jsem tam psal to samé, jen ne červeně, ale pak dál jsem si řekl, že to bude líp viditelné, když to bude červený a tak to nyní dělám takto.

Už jsem někde slučoval i několik příspěvků pod sebou tj. víc než tři, čtyři apod., ale vždycky tam dám červeně datum, či čas dalšího příspěvku, aby tam zůstala přehlednost. 8) Jen v případech, kdy nový příspěvek vznikl minutu apod. po prvním příspěvku, nic tam nepíšu, jen to oddělím mezerou mezi řádky.

Čus Kyblos.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: 2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Příspěvekod ChipNF » 26 zář 2013, 14:48

Jojo, fajn:) Clovece.... obdivuji Te ze se ti chce:) Takze diky za slouceni:)
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: 2 příspěvky za sebou od jednoho uživatele

Příspěvekod KYBLOS » 26 zář 2013, 15:53

Není zač :D
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal


Zpět na Nápady, požadavky, vylepšení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník