Yuki jet 125 4T - špatně startuje

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Yuki jet 125 4T - špatně startuje

Příspěvekod Drago_vaso » 23 bře 2009, 20:00

Čaute lidi ,
potřeboval bych poradit. Když mi skutr stoji delší dobu(např.1den a vic) nejde pak skoro nastartovat.Chytne až po dlouhem mordovaním přes nakopavačku a startér. Nepomůže ani prvně to předkopat a pak startnout či ucpat sáni prostě nic co znám.. Mám tam novou svíčku ,nabitou baterku a stejně to blbne.Stará svíčka byla hodně černa a to tam je najeto pouhých 30km.Po nastartovaní je mokra tak benzin tam jde...Má to automaticky sytič nemuže být problem v něm? Kdyby Vás cokoliv napadlo tak budu vděčnej...Mooc díky
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 kvě 2013, 01:51, celkově upraveno 1
Důvod: Téma bylo přesunuto do správné sekce
Uživatelský avatar
Drago_vaso

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 23 bře 2009, 19:23
Skútr / moto: Yuki Jet force 125

Re: Yuki jet 125 4T - špatně startuje

Příspěvekod Mytys » 09 kvě 2009, 14:55

Je to velmi jednoduché. Dříve se na moto nádrž dával ventil na otevření benzínu. Otevřel se a už tekl. nyní je tam podtlakový automat, který otevírá benzín jen při chodu motoru :D . Ten je umístěn pod nádrží a vedou z něho 3 hadičky jedna do nádrže, druhá do karburátoru a třetí do kolínka pod karburátorem. Stačí vytáhnout hadičku z kolínka pod karburátorem a nasadit na ní plastovou injekční stříkačku a nasád vzduch z hadičky tím se vytvoří podtlak a benzín pěkně nateče ( nechat asi 30 sec.) do karburátoru. Potom hadičku vrátit na místo a jde to pak našlápnout na první brnk. Funguje to i když je scoter celou zimu nepojízdný. Z karburátoru se totiž benzín odpařuje a už za 2 dny je ho tam málo. A nebo to všechno vyhodit a dát pod nádrž klasický benzínový ventil a je po problémech. Tímto špatným startováním trpí všechny čínské skůtry.
Uživatelský avatar
Mytys

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 83
Registrován: 09 kvě 2009, 14:42
Skútr / moto: MAXON žlutý čínský ďábel
Tuning / úpravy: rozpojená restrikce po rovině 70km/hod a to mi stačí


Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník