Itálie Gargano

Srazy a vyjíždky organizované na poslední chvíli

Itálie Gargano

Příspěvekod minicooper » 22 čer 2015, 23:58

Ahoj chystám se na týden na jich Itálie na Gargano. Pojedu to z Kolína a jedna cesta je cca 1650 km. Nevím stále zda mám jet cestou přes Rakousko Salzburg atd a nebo přes Mnichov. Některé plánovače tras říkají Německo ale třeba Via Michelin to hážou striktně přes Rakousko. Tuto trasu jsem ještě nejel proto budu rád za jakoukoliv radu ohledně trasy.
Kdyby se někdo chtěl přidat budu rád...
Odjezd je 25.6. v cca 11 hodin příjezd sobota 4.7. během dne..

Díky

T.
Burgman 650 Exe r.v. 2014 - tak snad budu spokojený na dlouhé roky, ale ted uz jako fakt :-)
Uživatelský avatar
minicooper

250+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 355
Registrován: 04 kvě 2011, 00:07
Bydliště: Kolín
Skútr / moto: Majitel bílého Burgmana 650 Exe r.v. 2014

Re: Itálie Gargano

Příspěvekod HonzaR » 23 čer 2015, 10:12

Dal bych přednost dálnici Vídeň - Graz. Pokud si to načasuješ tak, abys Vídní projížděl dostatečně před 8 hodinou ranní, bude provoz slabý. Mnichov se dá plynule snad leda mezi půlnocí a 5 ráno... navíc pak i dálnice na Brenner je děsně přetížená.
z ho*na bič neupleteš...
Uživatelský avatar
HonzaR

1500+
 
Reputace: 218
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 srp 2011, 11:07
Bydliště: Praha 16
Skútr / moto: Suzuki V-Strom 800 /SE

Re: Itálie Gargano

Příspěvekod foky » 23 čer 2015, 11:06

Záleží v jaký pojedeš dny a jak to máš "rozfázované".
Loni jsem jel do Slovinska klasiku ČB - Salz - Villach a v pohodě, jel jsem to ale ve všední den a přes den (max do 16h).
Pokud pojedeš na Villach od Salzu, tak bacha na placený tunel, kde se nerozlišuje auto/moto, mám pocit, že jsem platil něco kolem 7EUR.
Osobně bych volil spíš Rakousko - Trasa přes Vídeň vychází taky dobře a pokud pojedeš Vídní třeba přes oběd, tak by to mělo i odsejpat.

E: Není to škoda letět to celé po dálnici? :shock:
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Itálie Gargano

Příspěvekod josuk » 23 čer 2015, 14:27

Přes rakousko jsem jel nějak takto, mimo dálnici: CB, freistadt, steyr, liezen, radstadt,spittal an der drau, tollmezzo. Rakouský dálnice jsou možný, ale je to docela škoda, protože normální silnice jsou pěknější. ;-) Pak v Itálii je skoro nutná navigace. Po dálnici se tam dá velmi dobře, jsou ale drahý, superstrady (SS) jsou úzký dva pruhy bez rezervy občas dost rozbitý. Cesta je to pěkná, tak na tři dny ;-)
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1411
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy


Zpět na Na poslední chvíli...

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků