Odjezd na skutr snuru 07

Kluby a spolky z jižní moravy.

Příspěvekod David_D » 24 dub 2007, 03:23

[quote=Jarda][quote=David_D][quote=Jarda]zdar vsici, mrknite na moji trasu do prahy.pokud budete mit zajem klidne se muzete prilepit nekde cestou nebo na vas nekde pockame pri ceste nekde kolem bn nebo jesenice.zalezi pouze na domluve.prozatim se mluvi o ctyrech ale vse se muze i zmenit.pokud se pripojite tak to napiste na tento odkaz abych bych v obraze.jinak taky vyjizdim az brzy sobotni rano.

http://skutrforum.cz/index.php?a=topic&t=291[/quote]

Ahoj Jardo, diky za nabidku, ale obavam se ze tohle organizacne nezvladnem, tak abychom na sebe zbytecne dlouho necekali. Navic Jindrichuv Hradec, Tabor atp je pro nas moc z cesty, my pojedeme co nejkratsi nedalnicni cestou, abychom nemuseli vstavat nekdy v 2am ;¬)[/quote]


Ahoj Davide a vy ostatni, kdyz pojedete podel D1 tak se dostanete stejne na Benesov kde se k nam pravdepodobne pripoji zbytek nasi vypravy na Prahu.Zatim ten cas co uvadim je priblizny, protoze pokud se mi podari prodat Aprilku do srazu a nasledne obratem koupit docasne stredni kubaturu tak bych upravil stejne ty casy co projizdime ty mesty abych to nemel tak na doraz.Ale prozatim to vypada jako kazdy rok se stejnym drakem.Pokud jsi chcel jet pres J.Hradec to je zajizdka a blize je pres Pelhrimov.Ted mne napada, ze mozna upravim i trasu pres Pelhrimov abychom mohli jet spolecne.Sice to je pro me o neco dal ale tech km mne uz nevytrhne.Tak o tom premyslej a dej mi vedet treba i sem.

Co tato trasa?

Brno-Trebic-Jihlava-Pelhrimov-Votice/Benesov-Jesenice-Zbraslav-Praha Branik

V Jihlave nebo v Pelhrimove bych se pripojil k vam.Sice mi vice vyhovuje ta moje puvodni trasa ale pres Pelhrimov taky znam cestu.A potom se k nam pripoji z Pelhrimova a Votic.Tam este Lubos a budem kompletni strudl a hura na Prahu.Toto je muj navrh.Staci jen ho podle Vas upravit.Dejte hlavy dohromady a dejte sem vysledek.[/quote]

Jeste jsem nad tim nejak hloubeji nepremejslel, precejen je to jeste za dlouho, budem to castecne diskutovat v sobotu, nicmene prez Pelhrimov se asi pojede, tak se tam potkame, a v Benesove se pripojime ke stredoceskemu roji, at nas jede poradna banda :¬)

Trocha mam strach z dodrzeni casoveho planu, nikdy jsem tak daleko s padesatkama nejel..

Do Pelhrimova je to cca 120km, to bychom za 3 hodky mohli dat. Z Pelhrimova do Prahy zhruba taky tak, pocitam tedy celkem sest hodin i s malou rezervou. Z Brna bychom vyrazili v 5, v osm sraz v PH, nejpozdeji v jedenact v Praze jako na koni :¬)

Takze prosim padesatkare, at tez vyjadri nazor, a potvrdi ci vyvrati muj odhad..

Prikladam odkaz na pozvanku, pokud ji jeste nekdo nevidel: http://www.adventure-biker.cz/upload/sraz07.pdf
Naposledy upravil David_D dne 24 dub 2007, 03:24, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod Jarda » 24 dub 2007, 16:37

Ahoj Davide, tak jsem o tom premyslel a je mensi zmena prujezdem mest.Tato varianta je pravdepodobne asi ta nejlepsi pro vas co jedou z Brna.

Brno-Trebic-Trest ( kde se pripojim na benzince)-Pelhrimov-Votice/Benesov-Jesenice-Zbraslav-Praha Branik

Vecer bych mel mit priblizny casovy rozpis takze potom se na nej podivejte a proberte to.Ja se do toho casu vejdu a jezdim s padesatkou takze by to nemel byt problem.Jenom mozna by mohli byt prestavky po urcity dobe ale ne zas moc abychom se do odjezdu dostavily vcas.Rozepisu i casy a potom se doladi podle zbytku casu pauzy jak pro kuraky tak pro nas ostatni k odpocinku sedaciho pozadi kdyz jedem na tech nejmensich strojich kde pozadi trpi asi nejvic.Vid Mariosi?Kdyz jedu sam tak po hodine mi satci desetiminutovka a jsu v pohode.Za hodinu dalsi povina prestavka coz mi vyhovuje ale je to na hranici km/den.Muj osobni rekord je pouze 447 km/den ale 80 km pred domovem jsem se vrtel ze jsem musel zastavovat casteji.To sice uz neudelam takze 300-350 km/den na padesatce je maximum podle mne.To jen na o kraj.Tak a ted jdu delat ten rozpis a vecer ho sem dam.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Jarda » 24 dub 2007, 20:34

Tak jsem neco sesmolyl a je to tady toto:


Brno-Třebíč-Třešť-Pelhřimov-Vlašim-Benešov-Jesenice-Zbraslav-Praha Braník

pokud bude odjezd v 5 hodin

Brno-Trebic / 50 km (6.00 hod.)
Trebic-Trest / 32 km (6.30 hod.)
Trest-Pelhrimov / 32 km (114 km / 7.00 hod.)

prestavka 7.00-7.30 hodin

Pelhrimov-Vlasim / 45 km (8.30 hod.)
Vlasim-Benesov / 26 km (71 km / 9.00 hod.)

prestavka 9.00-9.30 hodin

Benesov-Jesenice / 27 km (10.00 hod.)
Jesenice-Zbraslav / 9 km (10.15 hod.)
Zbraslav-Praha Branik / 9 km (54 km / 10.30 hod.)

prijezd kolem 10.30 hodin by bylo super kdyby se nam to povedlo.
celkem : 239 km


Trest (moje malickost a Lubos od Klatov)+Pelhrimov (jel.en)+Benesov (Votas) by mohli byt prestavky protoze v techto mestech se nekdo k nam prilepi (viz v zavorce) a bylo by to i casove vyhodnejsi.Pokud muzu poradit tak z Brna radeji vyjedte nejdele v 5 hodin a prubezne se muzem zdrzet dele v tech prestavkach.Lepsi bude kdyz prijedem radeji o pul hodiny drive na misto odjezdu a mezi tim se trochu projdeme a rozhodne se i ulevi nasemu pozadi z te cesty.Ikdyz budou cestou taky dve nebo tri zastavky na Slapy tak potom to uz bude brnkacka.


Ty casy a km neberte doslova ale mely by byt hoooooooodne priblizny.Cista jizda z Brna do Prahy by mely byt 4 hodiny, ale pochybuju ze to nekdo v kuse pojede.I pro mne je to dost.Proto jsem tam dal aspon dve prestavky, ale doporucuju (podle casu jak bude) radeji o dve navic.Treba kratsi ale urcite prijdou vhod po hodine jizdy-vlastni zkusenost.V Tresti se k vam pripojime.Je pravda ze je i brzy ale uvidime kdo se k nam jeste cestou prilepi nebo odlepi.Snad se to bude hodit a pokud ne tak se upravi nejakej ten detail a bude to.Vybiral jsem zamerne silnice II.tridy ktery jsou lepsi nez ty III. ktery jsou v horsim stavu a navic tuto cestu jsem jiz nejednou jel.Doufam ze nebudou moc objizdky, ktery by nas o ten cas zdrzely ani neplanovany zastavky pro technickou zavadu.
Naposledy upravil Jarda dne 07 kvě 2007, 21:17, celkově upraveno 1
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Jarda » 24 dub 2007, 20:49

tak a je to snad uz vsechno.Kdyz budou ty prestavky kratsi o polovicku tak posledni se muze i natahnout pokud to cas dovoli.Co vy na to?
Naposledy upravil Jarda dne 24 dub 2007, 20:53, celkově upraveno 1
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod David_D » 25 dub 2007, 03:38

no pekne jsi nam to naplanoval. Koukam ze beres prumernou rychlost 60-65km/h, to je hodne optimisticke, kdyby to nevychazelo zkratime prestavky.
Kazdopadne neni zadnej prostor na reseni nenadalych situaci (technickych problemu), musime doufat ze zadne nenastanou. Jinak to ani nejde, ve dve vstavat urcite nebudu :)

Beru tedy trasu do Prahy jako naplanovanou (diky Ti), a my uz se domluvime v SO s Brnakama kde a v kolik se sejdem, abychom dodrzeli casovej plan. V Trebici se k nam snad prida MP, pokud zrovna nebude na GrossGlockneru :¬)
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod Jarda » 25 dub 2007, 18:11

doufam ze taky nebudou technicke problemy.doposud to vzdycky vyslo.je pravda ze se muze stat cokoliv a proto ty prestavky lze udelat na minimum casu popr. jednu vynechat.jak to vypada na zpatecni ceste?uz mate neco naplanovano?mel bych typ ale to zalezi samozrejme na kazdym jak se k tomu postavi.zkratka bych zajistil obed v jedne restauraci (kde mam slevu i pro spoluucastniky samozrejme) v Kamenici nad Lipou ktera je pri ceste s mensi odchylkou.odtud bych jel bud solo nebo jeste kousek s vami a potom bych hodil blinkr k domovu.co se toho obeda tyce nevim presne jak tam vari ale co jsem mluvil s nekolika lidmi co tam byly tak si to chvalily.parkovalo by se pred restauraci kde bychom i obedvaly abychom videly na nase stroje.to byla taky moje podmnka ktera je schvalena od majitele restaurace.tak dejte o tom taky rec a dejte mi vedet abych zajistil vcas rezervaci pro pripad.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod David_D » 25 dub 2007, 19:16

covece ja nevim co bude zitra, natoz za dva mesice, s rezervaci v hospode bych to jeste rozhodne nehrotil.. Vis jak to je, tedkom se Ti nabeton prihlasi padesat lidi, ale jak prijde na vec, budeme tam sedet tri :o)
Ja mozna ze snury pojedu primo do Rakouska, nebo za znamyma do Liberce, takze se tak jako tak se zaverecneho obidku nezucastnim, i kdyz je to dobrej napad, spolecnej dlabecek by nemel chybet ;o)

Necht se taky vyjadri ostatni..
Naposledy upravil David_D dne 25 dub 2007, 19:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod MP » 25 dub 2007, 22:03

[quote=David_D]

Beru tedy trasu do Prahy jako naplanovanou (diky Ti), a my uz se domluvime v SO s Brnakama kde a v kolik se sejdem, abychom dodrzeli casovej plan. V Trebici se k nam snad prida MP, pokud zrovna nebude na GrossGlockneru :¬)[/quote]

...no pokud bys věděl že pojedeš ze šňůry na GG , tak bych se k Vám asi připojil , ale jinak se mě tam nějak extra nechce ...
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom

Příspěvekod slapky » 25 dub 2007, 22:50

Dobře,chlapi,koukám,že je vše do puntíku naplánováno ;)Já však nevěřím té průměrné rychlosti nad 60km/h,to je i na auto po běžných silnicích dost :thinking:.Domluvíme se v sobotu B)!
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Příspěvekod Jarda » 26 dub 2007, 20:34

[quote=slapky]Dobře,chlapi,koukám,že je vše do puntíku naplánováno ;)Já však nevěřím té průměrné rychlosti nad 60km/h,to je i na auto po běžných silnicích dost :thinking:.Domluvíme se v sobotu B)![/quote]

franto souhlasi mi to co jezdim bezne a to mam padinu cos videl.do jihlavy a trebone to jezdim hodinu (60 km) a do c.budejovic a do tyna nad vltavou 1,5 hodky (90 km).a do brna 2 hodiny (120 km).samozrejme pocitam cistou jizdu takze + prestavka.at se vyjadri i marios kterej ma taky padinu ale bez vstrikovani.ja jezdim bezne tech 80 km/hod. co mi to ukazuje coz urcite ukazuje neco navic ale i tak ta 70ka tam urcije je pokud nepocitam nejaky ty kopce.moc jich tam neni cestou takze se to da.co bych urcite nejel s vami (na padine samo) do rakous protoze ty kopce uz chce mit mensi stado pod sedlem.stacilo mi to kdyz jsem projizdel sumavu tak vim ze ty kopce taky vyjedu ale nechcel bych jet s nekyk kdo ma treba 250 ccm a vic.

CO SE TYCE TOHO OBEDA V NEDELI MAM LEPSI NAPAD.V MILICINE JE DOBRA RESTAURACE.SICE PRES SILNICI JE PARKOVISTE ALE JE TAM VIDET OD STOLU KDYZ SI SEDNEM K OKNUM.A NAVIC JE TO PRI CESTE SMER BRNO A DO JIZNICH CECH.KDYZ JEDU KOLEM TAK SE TAM STAVIM NA OBED KDYZ MAM CAS.TAKZE MISTO KAMENICE NAD LIPOU NAVRHUJU MILICIN.POKUD BUDE SAMOZREJME ZAJEM.TAM NEMUSI BYT ZADANA REZERVACE PREDEM JAK V KAMENICI (ASI 3 DNY PREDEM STACI PRO UPRESNENI).

POKUD SE K NAM PRIPOJI TI CO SE MI OZVALY NEJDELE VE VLASIMI TAK SE MUZE JET UZ PRIMO NA BENESOV A TA BYSTRICE SE MUZE VYPUSTIT.SAMOZREJME ZE BUDU MIT JISTOTU ZE V BYSTRICI NEKDO NA NAS NECEKA K PRILEPENI NA PRAHU.A TED ZALEZI JAK SE DOHODNETE MEZI SEBOU CO A JAK.
HAUK-DOMLUVIL JSEM.(UZ).
Naposledy upravil Jarda dne 26 dub 2007, 20:36, celkově upraveno 1
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Marios » 26 dub 2007, 21:41

No tak mě to jede taky těch 70 kmh :o B)
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod Jarda » 26 dub 2007, 21:51

tak aspon nebudu posledni.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Marios » 26 dub 2007, 22:01

Jojo sice nemám stříkačku ale jede to :D a hlavně je to Aprilka sr
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod Jarda » 26 dub 2007, 22:09

taky jsem si ji vybral ze trech variant po dlouhym vyberu.a dodnes nelituju.co jsem mel pred ni cinana tak to je nebe a dudy.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Marios » 26 dub 2007, 22:11

Nápodobně je to prostě dobrej stroj díky Italům
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Další

Zpět na Jižní morava

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků