Peugeot Satelis I 400i

Diskuze o skútrech nějvětších objemů.

Peugeot Satelis I 400i

Příspěvekod panpetr » 12 dub 2015, 21:21

Vím že těchto skútrů tady moc není a tak přidám tento model s tímto motorem sem do seznamu.

r.v. 2007 prodej v Itálii takže když jsem jej loni kupoval na jihu čech s 19000km na tachecu byl jsem klidný o natočené zkušenosti.
Což i na tom skútru bylo i vidět.Drobné oděrky všude možně. Avšak i proto cena 40tis.

jako Peugeoťák jsem si spíše splnil takový menší sen a spojil příjemné s užitečným. Proto Peugeot a Satelis se mi líbil pro svoji velikost. Mám 198cm a 140kg. Proto jsem hledal obsah 400 nebo 500.

Pro denní ježdění 20km do práce a 20 km z práce (okresky) ideál . při mém stylu ježdění spotřeba 4-4,5 litru (nebrzdím provoz).+ sem tam projížďka.

po koupi jsem krom filtrů a oleje vyměnil i olej v rozvodovce, nechal zrepasovat zadní tlumiče, jeden byl vyteklý, vyměnil všechny brzd desky, kapalinu a chladičku , svíčku, a koupil novou zadní pneu od Dunlop, ta stara byla uprostřed sjetá. Při demontáži zadních boků jsem si všiml že je držák tlumení motoru odtržen od rámu , tak mi to kolega přivařil zpět. Nenapadá mě jak k tomu došlo, položenej ale určo nebyl. dal jsem nové válečky a talíř do variátoru a novou baterku. do světlometu dal osramky a přikoupl a domontoval vyšší štít, deflektory na ruce a na nohy.

na letošek dostal novej kabát v podobě celolaku včetně ostatních plastů tedy i černá i stříbrná barva . tak snad se neztratí :D

před tím jsem ho nechával nezabezpečený kdekoliv i v Praze bezestrachu :D

Aktuálně mám 22700 a dostal opět novej olej a filtr. Důvodem byla zlomená měrka od oleje ale o tom zas někdy jindy.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
panpetr

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 12 dub 2015, 20:07
Bydliště: Neratovice
Skútr / moto: Peugeot Satelis 400i

Zpět na Maxi skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron