Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Diskuze o skútrech nějvětších objemů.

Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Příspěvekod JPechy » 10 črc 2017, 06:46

Zdravím všechny, mám prosbu respektive potřebuji radu. Mám Aprilia Atlantic sprint z roku 2006 a je tam taková specifická a zajímavá závada. Pokud ráno nastartuji vše v pohodě a rafička na budíku stavu nádrže vyjede normálně nahoru na stav, který je aktuálně v nádrži. Když, ale přijdu odpoledne ke skútru obzvláště ve velkých vedrech a nastartuji, tak rafička zůstane sedět dole a oranžová kontrolka rezervy bliká jak splašená. Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být. Já samozřejmě při každém tankování vynuluju počítadlo, takže vím zhruba kolik v nádrži je, ale tohle mě vždy trochu znervozňuje.
Dík za radu

12.7. edit:
Koukam, že s tím asi nikdo zkušenost nemá nebo respektive se to nikomu nestalo nebo neděje. :-(
Naposledy upravil KYBLOS dne 22 zář 2017, 19:23, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
JPechy

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2017, 06:28
Skútr / moto: Aprilia Atlantic 500 sprint

Re: Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Příspěvekod JPechy » 09 srp 2017, 15:14

Tak tady je to vidět. Asi tento problém nepostihl jen mě. Podívejte na čas 2:36 až do konce. tam to je krásně vidět.

Uživatelský avatar
JPechy

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2017, 06:28
Skútr / moto: Aprilia Atlantic 500 sprint

Re: Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Příspěvekod balda » 18 úno 2018, 20:02

Asi toto téma už nebude aktuální,ale mě to dělá něco podobného.Jaro,podzim zima je to v pohodě,ale jak přijde léto a hlavně vedra,tak mě elektrika začne zlobit.Palivoměr mě začne lhát a do toho mě začnou blbnout blinkry.Před týdnem jsem s tím byl u elektrikáře,ale ten mě řekl,že mě to spraví,ale až to bude zase zlobit.Takže si musím počkat na léto,protože teď vše funguje jak má.
balda

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2012, 12:27
Skútr / moto: SUZUKI BURGMAN 650 EXECUTIVE

Re: Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Příspěvekod icask » 19 úno 2018, 09:29

Zavada ktora sa prejavuje len sem tam je najhorsia. Kedze sa prejavuje iba v lete a predpokladam az ked je poriadne teplo 25+ stupnou tak elektrikara aj porazi. Lebo ked bude vsetko premeriavat musi byt pekne na slniecku v horucave.
Dufam, ze budes mat stastie a zavadu najdes.

Odoslané z HUAWEI GRA-L09 pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
icask

100+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2016, 20:35

Re: Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Příspěvekod Navrsak » 13 dub 2018, 08:14

Trochu bych chtěl oživt toto téma. Můj problém je takový, že palivoměr funguje jen občas a ted co je tepleji tak už vůbec.

Nedávno jsme měnil budík a proměřil elektrřinu od palivoměru a nejde od něj vůbec žádný proud.

Už se k němu někdo snažil dostat? Předpokládm, že je někde jen špatný kontakt ale spíše by mě zajimalo, jesli musím rozebrat všechny plasty? Než se k němu dostanu.
Navrsak

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2018, 07:27
Skútr / moto: Aprilia Atlantic 500 Sprint

Re: Aprilia Atlantic 500 sprint - Ukazatel paliva

Příspěvekod JPechy » 30 dub 2018, 14:59

Obávám se, že ber rozrbrání plastů se nikam nedostaneš.
Uživatelský avatar
JPechy

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2017, 06:28
Skútr / moto: Aprilia Atlantic 500 sprint


Zpět na Maxi skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků